כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כאשר יש סתימות קשות, בני הבית לא יוכלו לטפל בהן לבד כיוון שיש צורך בהגעה למקום זה עם ציוד מקצועי, אשר הצוותים המיומנים שלנו יודעים להפעיל ולפתור כל תקלה.

שימוש בצינור גמיש 

בשלב הראשון בוחנים את אפשרות תפיסת החסימה באמצעות צינור גמיש על ידי הזזתו כמה וכמה פעמים. אם מדובר בפריט שהוא מקובע או צמוד לדפנות של הצינור, מנסים אופציות אחרות. 

משאית ביובית 

ברשותנו כמה משאיות של ביובית, אשר כל אחת מהן מותאמת לכמות אחרת של תכולה וזאת בהתאם לנפח של המיכל שממוקם מעל המשאית. בהתאם לנתונים בשטח אנו מזמינים את המשאית המתאימה אשר מגיעה עד הבניין. באמצעות זרנוק מים אשר פועל בלחץ עצום, העובדים מצליחים לשאוב את כל המים והחפצים שנתקעו בתוך צנרת הביוב. מנקים גם את הדפנות של הצינור משאריות האשפה וכך הצינור נקי והמים זורמים בתוכו באופן סדיר. 

כאשר מדובר על תקלה בקו הביוב אשר ממוקם במקומות נמוכים כמו בחניון תת קרקעי, מגיעה למקום זה משאית ביובית בעלת תקרה נמוכה שהיא ייעודית לשאיבה של מי ביוב במקומות כה נמוכים. גם באופציה זו מרוקנים את כל התחולה, חוזרים לחיים נורמטיביים והמשאית יוצאת לרוקן את המיכל על פי התקנות בחוק. 

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

שורשים של עץ 

לא אחת אנחנו בודקים באמצעות מצלמה טרמית את מה שקורה בתוך הצנרת כדי לאתר חסימה ונתקלים בשורשים רבים של עץ שתופסים שטח גדול בתוך הצנרת. יש שתי דרכים לפתור זאת:

  • חיתוך של הצנרת בדיוק במקום שבו המצלמה הטרמית הצביעה על החסימה. חיתוך של כל השורשים ולאחר מכן חיבור מחדש של שני המקטעים של הצנרת, באמצעות אביזר חיבור שמהדק אותם באופן מיטבי זה לזה.
  • הכנסת רובוט לתוך קו הצנרת. המצלמה הטרמית מנחה את הרובוט עד איזו נקודה הוא צריך להגיע ולאחר מכן הוא כותש באמצעות סכינים שנמצאים בקצה שלו את כל השורשים. כל הפסולת זורמת החוצה וכך למים יש הרבה יותר מקום והם חוזרים לנוע בחופשיות בכל הקוטר של הצינור ולכל אורכו. 

שימוש בחומרים כימיים 

יש מקרים חריגים שבהם אנחנו משתמשים בחומרים כימיים כמו סודה קאוסטית, כדי להמיס חומרים שנתקעו לאורך הצינור וכך הם יהפכו לאשפה וייצאו מהצנרת. מדובר בחומרים כימיים שהם חזקים ואפקטיביים מאד ומי שמבצע את העבודה חייב להיות מומחה בתחום זה. 

העובדים שלנו יודעים כיצד לבצע את הפעולות הללו צעד אחר צעד. קיימת הקפדה חמורה על שימוש באמצעי מגן כמו מסכה על הפה, משקפי מגן על העיניים וכפפות ייחודיות וזאת כדי שלא יהיה כל נזק לעובד או למי שנמצא בבית והוא חשוף לריחות העזים. בכל תקלה שיש לכם בצנרת, דברו אתנו ואנחנו נסייע לכם בדרך מקצועית ומהירה ביותר.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404