אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

תוכנית הטלוויזיה הפופולרית הפגישה את תושבי הבירה עם אינסטלטורים שונים אשר חלקם מבצעים את עבודתם במקצועיות רבה ומחייבים את הלקוח בסכום הוגן ומקצתם ניצלו את הלקוח וחייבו אותו בסכומים גבוהים מאד וללא קשר לעבודה שבוצעה, אם בוצעה.

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

לאורך כל שנות העבודה שלי כאינסטלטור בירושלים ובסביבותיה אני גובה מחירים הוגנים מהלקוחות ולכן בבדיקה שנערכה אני אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק. כיוון שזו דרך העבודה הנכונה לטעמי.

הלקוחות הרבים שלי מודעים לכך והם סומכים עלי גם ברמה המקצועית שאבצע עבודה בטיב מעולה וגם בהיבט הכספי שאגבה סכומים הוגנים לכל סוג של עבודה.

טיפול בסתימת צנרת עקב שורשי עץ

יש מקרים שבהם יש חסימה של המים לאורך הקו ולא ברור מה מעכב את זרימת המים. בבדיקה מקדימה של טיפול בסתימות בירושלים, שאני מבצע באמצעות המצלמה הטרמית, מסתבר לא אחת ששורשיו של עץ סמוך חדרו פנימה לתוך הצנרת וחסמו לחלוטין את האפשרות של המים לעבור מקצה לקצה. בעיה זו נוצרה עקב הקרבה הפיזית בין העץ לבין הצנרת וחוסר היכולת של העץ להרחיב את שורשיו.

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

במקרה כזה אני חותך את הקטע שבו הצנרת חסומה וגם חותך במידת הצורך חלק מהשורשים. בשלב הבא אני מתקין קטע צנרת חדש בקוטר זהה ומחבר אותו משני צדדיו. בדרך זו הצנרת חלולה ויש אפשרות למים לנוע ללא כל בעיה.

במקביל כדאי להעביר את העץ למקום מרוחק כדי שהבעיה לא תצוץ שוב בעתיד.

החלפת צנרת ברזל בבית

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק מבצע שינויים בקווי המים והביוב בבתים הוותיקים בעיר הבירה שהותקנה בהם צנרת ברזל. לאורך זמן זלגו מים מהצינור ולכן הוא צבר כמות גדולה מאד של קורוזיה וחלודה בתוך הצינור ומעליו. עקב כך זרימת המים הייתה איטית ולעיתים גם מלאה בשאריות של חלודה.

הלקוחות שמבינים את חומרת המצב, מבקשים לבצע שיפוץ רחב היקף כיוון שהוצאת הצנרת כרוכה גם בהוצאה המרצפות. אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק גובה בגין העבודה הזו סכומים כספיים סבירים התואמים את החומרים ושעות העבודה הרבות במקום.

במהלך הפרויקט הצוות שלי ואני מוציאים את הצינורות הישנים כולל התשתיות ומניחים צנרת PVC תקנית על תשתיות טריות. לאחר מכן מבצעים הדבקה של האריחים שנבחרו על הרצפה המוחלקת. כיוון שמתבצע שיפוץ, לקוחות רבים מחליטים לבצע גם פעולות נוספות שתכננו מזמן כמו החלפת כלים סניטריים, התקנת פרקט בחדרים על המרצפות הקיימות ועוד.

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

במקרים הללו אינסטלטור להחלפת צנרת בירושלים מתקין את הסוגים החדשים של הכלים הסניטריים כמו אסלה תלויה וניאגרה נסתרת אשר יוצרים בתחושה חדר אמבטיה גדולה יותר וכיור מונח אשר מותקן בנפרד על ארון האמבטיה ומוסיף לחדר כולו יופי רב.

אשמח לגבש אתכם חשיבה לגבי שיפוצים שונים בתחום האינסטלציה שתרצו לבצע בבית, או בכל מקום אחר.

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

טיפול בסתימות בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים?

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים? הדיירים פונים

אינסטלטור בלילה בירושלים

שלא כמו התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים למשל, שהיא דוגמא לעבודה יזומה – לעיתים יש מצבי חירום הקשורים באינסטלציה ולכן אני מגיע ללקוחות שלי גם בשעת

אינסטלטור בירושלים בשבת

העבודה היום יומית שוחקת וטוב שמגיעה השבת בשביל המנוחה, אך כאשר יש מקרים דחופים אצל הלקוחות, אני יוצא מיד מהבית ונוסע לסייע ללקוח. יש מקרים

Call Now Button052-9095404