המדריך לפתיחת סתימות באסלה

יש סיבות שונות שבגללן נוצרות סתימות באסלה. יש מקרים שבהם בעל הנכס או השוכר יכולים לפתור בקלות את הבעיה הזו לבדם ויש מקרים שבהם הם יקראו לנו, כדי שנבצע פעולות מקצועיות לצורך פתיחת סתימות באסלה. 

אופציות לפתיחת סתימות

האפשרות הקלה ביותר של פתיחת סתימות באסלה היא שימוש בפומפה. זהו מכשיר מגומי אשר לוחצים עליו וכך נוצר וואקום באסלה. בזכות הפעולה הזו המים מתחילים לנוע ולכן במקרים רבים הסתימה נפתחת וכך השירותים חוזרים לתפקוד רגיל וכאשר מדיחים את המים, הכול זורם לתוך צינור הביוב. 

אם הפומפה לא עוזרת אפשר להניח בפתח הצינור צינור גמיש שבסופו יש וו, או לחלופין צינור ספירלה שבסופו קיים וו. משחררים את אחד מהם לתוך הצינור עד שהעובד תופס את הגורם שיוצר סתימה ומושך אותו החוצה. בדרך זו הסתימה משתחררת ולכן המים מסוגלים לזרום באופן חופשי וללא כל עיכובים. 

האופציה הביתית האחרונה היא שימוש בחומרים כימיים שהם ייעודיים למטרה זו. אם מזרימים חומר זה לאסלה, הוא ממיס את הגורם המפריע לזרימת המים וכך לאט לאט המים חוזרים לתפקוד הרגיל שלהם. חלק מהחומרים הללו הם חזקים מאד ולכן יש לקרוא היטב את ההוראות ולשים לב לנוריות האזהרה לגבי אופן השימוש, כדי לשמור על מערכת הנשימה ועל העיניים. יש חומרים שמשתמשים בהם רק עם מסכה, משקפי מגן וכפפות מיוחדות. 

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

שימוש באמצעים טכנולוגיים לפתיחת סתימות 

כאשר האמצעים הפשוטים אינם מועילים, אנחנו מגיעים למקום עם הציוד שלנו כדי לבצע פתיחת סתימות באסלה. בשלב ראשון אנחנו מפעילים את המצלמה הטרמית כדי לגלות את המיקום המדויק של הבעיה. בהתאם לכך אנו מפעילים את המכשור שלנו באופן מקצועי כדי להזיז את החפץ שתקוע לעיתים לרוחבו של כל הקוטר ולכן קשה מאד להזיז אותו. מדובר בפריט שנפל פנימה או שילד קטן זרק עקב חוסר המודעות לנזק שעלול להיגרם.

יש גם מקרים שבהם בני הבית זורקים לאסלה מגבונים. החומר שממנו עשויים המגבונים אינו זורם עם המים לכיוון היציאה מהצינור ולכן מצטברות חבילות גדולות של מגבונים ללא תזוזה ולכן למים יש קושי לנוע מקצה לקצה. 

פתיחה של הצינור 

ברוב המקרים אנחנו מצליחים באמצעים המתוחכמים שלנו לבצע פתיחת סתימות באסלה תוך פרק זמן קצר יחסית וכך בני המשפחה יכולים לשוב לשגרה. אך יש גם מקרים בעייתיים שבהם אין לנו ברירה אלא לגלות את הצינור, לחתוך אותו בנקודה הספציפית שבה המצלמה התרמית גילתה את הבעיה וכך להוציא ממנו את הגורם המפריע. 

במקרים חריגים מבצעים ריקון של כל תכולת צנרת הביוב באמצעות ביובית. לחץ המים הגבוה מצליח לשחרר בדרך כלל את כל הסתימות וכל התכולה ממוקמת במיכל שנמצא מעל המשאית ומנקים גם את כל דפנות הצינור. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כאשר יש סתימות קשות, בני הבית לא יוכלו לטפל בהן לבד כיוון שיש צורך בהגעה למקום זה עם ציוד מקצועי, אשר הצוותים המיומנים שלנו יודעים

פתיחת סתימות בצנרת

פתיחת סתימות בצנרת

תהליך של פתיחת סתימות בצנרת הוא הליך מקצועי ולכן הצוותים המיומנים שלנו מבצעים אותו לאחר שהם בוחנים את כל הנתונים בשטח וזאת כדי לבצע את

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

יש סיבות שונות שבגללן נוצרות סתימות באסלה. יש מקרים שבהם בעל הנכס או השוכר יכולים לפתור בקלות את הבעיה הזו לבדם ויש מקרים שבהם הם

טבלת שכר אינסטלטור

טבלת שכר אינסטלטור

צוות האינסטלטורים שלנו מבצע סוגים שונים של פעולות ולכל אחת מהן יש תמחור אחר וזאת על פי זמן העבודה ובהתאם לשימוש בחלפים השונים למטרה זו.

שרברב מומלץ בירושלים

שרברב מומלץ בירושלים

הדרך המתאימה ביותר לעבודה עם שרברב מומלץ בירושלים היא על ידי קבלת המלצה מקרוב משפחה או חבר, שהייתה לו בעיית אינסטלציה בבית ואנו פתרנו לו

אינסטלטור בירושלים - מחירון

מחירון אינסטלטור בירושלים

מי שזקוק לשירותי אינסטלציה אינו מודע לעלויות של כל אחת מהעבודות הנדרשות. זו הסיבה שהעלויות נראות לו לפעמים זולות ולפעמים יקרות, כיוון שאין לו כל

Call Now Button052-9095404