אינסטלטור 24 שעות בירושלים

תקלות אינסטלציה קורות בכל שעה, הן בשעות היום והן בשעות הלילה. בכל מקרה של תקלה במיוחד אם מדובר בשעות הערב והלילה, טוב לדעת שיש אינסטלטור 24 שעות בירושלים אשר זמין לאורך כל שעות היממה, כך שאפשר להזמין אותו גם בשעות הללו, אם מדובר במקרים דחופים.

מה זה החרא הזה אינסטלטור בירושלים 24 שעות…מה, אין לי חיים?

סליחה על הצרפתית 🙂

אז מטבע הדברים, קריאות חירום לגבי אינסטלציה בשעות הקטנות של הלילה, הן נדירות יותר, ולכן אינסטלטורים רבים (כולל אנוכי) מוכנים מדי פעם לקבל קריאות ועבודות גם בשעות לא שעות…

מעבר לזה…

קיום אינסטלטור זמין 24 שעות ביממה חיוני הן עבור נכסים למגורים והן עבור נכסים מסחריים בשל האופי הבלתי צפוי של מצבי חירום באינסטלציה. הנה כמה סיבות מרכזיות לכך ששירותי אינסטלציה מסביב לשעון חיוניים:

  • תגובת חירום: בעיות בצנרת יכולות להתרחש בכל עת, ובעיות מסוימות, כמו צנרת פרוץ או נזילות גדולות, דורשות טיפול מיידי כדי למנוע נזק רב לרכוש. אינסטלטור 24 שעות ביממה יכול לספק את התיקונים הדחופים הנדרשים, ללא קשר לזמן.
  • מניעת נזקים נוספים: תגובה מהירה למצב חירום בצנרת יכולה להפחית משמעותית את היקף הנזק. לדוגמה, מים מצינור פרוץ עלולים להוביל להצפה, נזק מבני וצמיחת עובש. תיקונים מיידיים יכולים להקל על בעיות אלו.
  • חיסכון בעלויות: בעוד ששירותי אינסטלציה חירום עשויים להגיע במחיר גבוה, הם יכולים למעשה לחסוך כסף בטווח הארוך. טיפול בבעיה חמורה באופן מיידי יכול למנוע תיקונים משמעותיים ויקרים יותר מאוחר יותר.
  • נוחות: בעיות בצנרת עלולות לשבש באופן משמעותי את חיי היומיום או את פעילות העסק. גישה לאינסטלטור 24 שעות ביממה מבטיחה שניתן לטפל בשיבושים אלו ולפתור אותם במהירות האפשרית, גם אם הם מתרחשים מחוץ לשעות העבודה הרגילות.
  • בטיחות: בעיות צנרת מסוימות עלולות להוות סיכונים בטיחותיים מיידיים, כגון דליפות גז או גיבויים לביוב. גישה מהירה לשירותי אינסטלציה חירום יכולה לסייע בטיפול בסכנות אלו, תוך הגנה על בריאותם ובטיחותם של הדיירים.
  • שקט נפשי: הידיעה שאינסטלטור זמין בכל שעה מספקת לבעלי בתים ולבעלי עסקים שקט נפשי. במקרה של בעיית אינסטלציה בלתי צפויה, הם יכולים להיות בטוחים שעזרה מקצועית נמצאת במרחק שיחה.
  • הגנה על הרכוש: התערבות צנרת בזמן יכולה להגן על היבטים שונים של הנכס מפני נזקי מים, לרבות היסוד, הקירות, הרצפות והחפצים, ובכך לשמור על ערך הנכס ושלמותו.

לסיכום עד כה, הזמינות של שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה היא חיונית לטיפול במצבי חירום, מניעת נזקים נוספים, חיסכון בעלויות, הבטחת נוחות, שמירה על בטיחות, מתן שקט נפשי והגנה על ערך הרכוש.

שירותי אינסטלציה בירושלים 24 שעות 

לקוחות מחפשים אינסטלטור בירושלים 24 שעות ביממה ולכן אני זמין עבורם בכל עת.

פתיחת סתימה בצנרת הביוב לדוגמה היא תקלה דחופה, כאשר מדובר בבניין רב קומות אשר כל דייריו אינם יכולים להשתמש בשירותים.

במקרים רבים המים המלוכלכים הללו זורמים עקב הנסיבות החוצה והסירחון מתפשט בכל הסביבה.

במקרה מסוג זה, אני מגיע באופן מידי למקום ומשתדל לפתוח את הסתימה תוך שימוש בכלי עבודה שימושיים במיקומים שונים של הצנרת.

אם הדבר מצליח, אפשר לחזור ולהשתמש בשירותים כרגיל אך כאשר מדובר בתקלה הרבה יותר חמורה, אני נעזר במשאית ביובית.

עליה קיים זרנוק מים אשר מתיז מים פנימה לתוך הצינור בלחץ אדיר ולכן הוא פותח את הסתימות שהצטברו לאורך הקו, שכוללות כמות של מגבונים, חפצים גדולים ועוד.

המים מנקים היטב את הצינור לכל אורכו וגם את הדפנות כדי להסיר זוהמה שהצטברה בהם.

אינסטלטור 24 שעות בירושלים

טיפול בצינור שהתפוצצה

צינור שהתפוצץ בתוך הבית יוצר זרם מים עצום אשר מתפשט בתוך הדירה וגורם נזקים מהותיים תוך פרק זמן קצר.

כחלק משירותי איתור נזילות, אני מדריך את בעל הנכס לסגור את ברז המים הראשי ומשתדל להגיע במהירות למקום בכל שעה שזה קורה כיוון שאני אינסטלטור 24 שעות בירושלים ומרגיש אחריות כלפי הלקוחות שלי.

בהתאם לכמות המים שיצאה מהצינור אני מקבל החלטה אם להוציא את כל המים באמצעים ידניים כמו מגבים ומשאבות טבולות או לחלופין, הביובית תשאב את כל כמות המים אם מדובר בכמויות גדולות במיוחד.

החשיבה היא להוציא את המים במהירות האפשרית כדי למזער את הנזקים.

אם המים הגיעו לפירי המעליות או למרתף, אני מנתק גם את זרם החשמל ודואג לשאוב את המים שהצטברו במפלסים הנמוכים כמו חניה תת קרקעית, פירי מעליות ומרתפים, באמצעות משאבה טבולה או הביובית.

סיוע ללקוחות אם קיימת נזילה מהצנרת היוצרת רטיבות בקירות

לקוחות רבים מגלים בהפתעה שקיימת רטיבות בקיר, כתמי הרטיבות גדלים מיום ליום ומתחיל להיווצר עליהם עובש. הפעולה המיידית של אינסטלטור 24 שעות בירושלים היא לבדוק באמצעות מצלמה טרמית לאורכו של הקיר, איפה נמצאת הבעיה באופן מדויק.

לצורך תיקון הנזילה, אני חוצב בקיר בשטח קטן מאד ובוחן את מצבו של הצינור מאחוריו.

בהתאם לנתונים אני מבצע חיבור של אביזר אינסטלציה או חותך את קטע הצינור הבעייתי ומחבר במקומו קטע צינור חדש כך שיחזור לפעילות תקינה.

אשמח להעניק גם לכם שירותי אינסטלציה איכותיים, מהירים ומקצועיים בכל בעיה בבית, במשרד, במפעל ובכל מקום אחר בירושלים.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן