התקנת אסלות בירושלים

לקוחות רבים מבצעים שיפוץ מאסיבי בבית ובמסגרת זו הם מעוניינים שאתקין עבורם אסלות חדשות או לחלופין מי שחושב שהאסלה שלו כבר ישנה או שהיא אינה תקינה, חושב שהגיע הזמן להתקין אסלה חדשה ואף מודרנית יותר.

הדבר דחוף במיוחד אם קיימת תקלה אשר אי אפשר לתקן אותה ולכן יש להתקין בהקדם אסלה חדשה לצורך התנהלות תקינה ונוחה של בני המשפחה.

התקנת אסלות בירושלים

אני מבצע התקנת אסלות בירושלים בכל רחבי העיר וגם הישובים הסמוכים לבירה. סוג האסלה הוא על פי בחירת הלקוח, אפשר לבחור באסלה המוכרת אשר מחוברת בחלקה התחתון לאריחים על הרצפה ויש מעליה מיכל ניאגרה ידני או לבחור באסלות החדשות שהן אסלת תלויות. המבנה הפנימי של האסלה עצמה הוא זהה, אך היא אינה כוללת את העמוד אשר מגיע עד רצפת חדר האמבטיה, אלא תלויה באוויר.

האסלה התלויה היא הרבה יותר אסתטית ומעוצבת, יוצרת חלל מרווח יותר בחדר השירותים וגם מאפשרת קלות רבה בעת ביצוע הניקיון השוטף.

התקנת אסלות בירושלים

ניאגרה נסתרת

רוב הלקוחות אשר בוחרים באסלה תלויה מבקשים להתקין ניאגרה תלויה וכך נוצר מצב שבנראות של חדר האמבטיה קיימת רק האסלה התלויה, כך שיש חלל הן בחלקה התחתון והן בחלקה העליון.

להתקנת הניאגרה התלויה יש שני שלבים. בשלב הראשון אני מכין פתח שירות אשר ממוקם במקום כמה אריחים שאמורים להיות על קיר חדר האמבטיה. הביצוע הוא לפני הדבקת כל האריחים על הקיר או אם מדובר באמבטיה קיימת, אני מוריד כמה אריחים בודדים ויוצר את פתח השירות.

מטרתו של הפתח היא לבצע פעולות תחזוקה שוטפות בניאגרה הנסתרת כמו הוצאת מנגנון ישן והתקנת מנגנון חדש, כך גם לגבי החלפת אטם, מצוף ועוד. בשלב השני אני מתקין את הניאגרה הנסתרת בחלק הפנימי של הקיר, כך שהיא אינה נראית כלל.

במהלך התקנת אסלות בירושלים, אני מבצע התקנה של אסלות הן בחדרי שירותים נפרדים והן בחדרי אמבטיה, אשר בהם יש אסלה וגם אמבטיה או מקלחת.

תוספות להתקנת האסלות

על פי רצונם של הלקוחות, אני מחבר בעת התקנת אסלות בירושלים גם אביזרי ניקוי כמו בידה הקיימים בכמה אופציות לנוחות כל משפחה.

היצע נרחב של אסלות

באולמות התצוגה של המשווקים והיבואנים קיים מלאי עצום של אסלות של מיטב היצרנים בארץ ובעולם בכמה גדלים ובמגוון צבעים.

ברוב המקרים הלקוחות או אני רוכשים את הדגם הרצוי, המגמה ברוב חדרי האמבטיה היא להתקין אסלות בצבע לבן, אשר משתלבות בקו העיצובי של החדר כולו.

אם ברצונכם להתקין אסלה בחדר אמבטיה חדש או במקום אסלה אשר אתם מעוניינים לזרוק, אשמח להתקין עבורכם אסלה מהסוג הישן והמוכר, או לחלופין אסלה תלויה על פי החלטתכם.

דברו איתי ואבצע את הפעולה בזמן הנוח לכם.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פיצוץ בצנרת מים

פיצוץ בצנרת מים

כאשר קורה פיצוץ בצנרת מים הדבר גורם לזרימה של מים רבים בתוך הדירה ולעיתים גם להצפה בכל השטח של הבית. פעילות ראשונית לעצירת המים בנכס 

ריח של ביוב בבית

כאשר מריחים ריח של ביוב בבית עלולים להיות כמה גורמים שיוצרים זאת. הדרך הנכונה והיעילה ביותר היא לקרוא לנו ואנו נבדוק כמה אפשרויות, כדי למצוא

איתור נזילה בצנרת

איתור נזילה בצנרת

בשנים האחרונות חל מהפך בנושא איתור נזילה בצנרת ואנו מבצעים זאת באמצעות מכשור חדיש. עקב כך העבודה היא הרבה יותר יעילה, פחות בלגן ולכלוך והיא

חומצה לפתיחת סתימות

חומצה לפתיחת סתימות

אחד האמצעים לפתיחת סתימות הוא שימוש בחומצת מלח. מדובר בחומר רעיל שמשתמשים בו רק במקרים קיצוניים. צוותים שלנו שעברו הכשרה מקצועית לכך יודעים לבצע זאת,

מכשור לפתיחת סתימות

מכשיר לפתיחת סתימות

בהתאם לסוג התקלות אצל הלקוחות אנו משתמשים בכמה סוגים של מכשירים לפתיחת סתימות. לכל סוג של תקלה קיים האמצעי שהוא הנכון ביותר עבורה ובהתאם לכך

Call Now Button052-9095404