מחיר אינסטלטור בירושלים

העלות של כל עבודת שיפוץ בבית היא נושא מאד מהותי ולכן לאורך כל השנים אני גובה מהלקוחות שלי מחירים הוגנים ומעניק תמורה מלאה לכספם.

מחיר אינסטלטור בירושלים

העלות של כל עבודה מתומחרת על פי שעות העבודה המוקדשות לכך, כמות החומרים ועלותם ושכר העבודה של הצוותים. החשיבה שלי היא שהלקוח יקרא לי בכל פעם שיש אצלו תקלה בעסק או בדירה ולכן מחיר אינסטלטור בירושלים הוא סביר ואני מאפשר ללקוחות לחלק זאת לכמה תשלומים כדי להקל עליהם כי ברוב המקרים מדובר בהוצאה כספית שאינה צפויה.

סוגי העבודות בתחום האינסטלציה

קיימות עבודות קטנות כמו תיקון ניאגרה ופתיחת סתימה בשירותים אשר עלותן היא נמוכה וקיימות עבודות גדולות אשר כוללות הוצאת הכלים הסניטריים, הוצאת צנרת הברזל והתקנה של צנרת PVC וכל הכלים הסניטריים החדשים, כולל ריצוף מחדש של אריחים לרצפה והדבקת אריחים על קירות חדר האמבטיה. גם בפרויקט גדול מסוג זה, הלקוח משלם מחיר הוגן עבור העבודה המקצועית, ללא פשרות.

מחיר אינסטלטור בירושלים

איתור נזילות

כשיש רטיבות על הקירות, הדבר נובע מבעיה באיטום הגג כיוון שמי הגשמים מחלחלים לדירות או עקב צנרת פגומה הממוקמת מאחורי הקיר. אני בודק באמצעות מצלמה טרמית היכן יש לחות מוגברת וזו הנקודה שממנה נובעים המים. אין צורך לשבור את כל הקיר כמו בעבר. אני פותח פתח בקיר רק מעל הנקודה ממנה זורמים המים. אם מסתבר שהצינור פגום או אכול, אני חותך את הקטע הספציפי ומתקין במקומו קטע חדש של צנרת באותו הקוטר. לאחר החיבור, המים זורמים שוב בתוואי הנכון. מחיר אינסטלטור בירושלים לעבודה מסוג זה נקבע בהגינות על פי העלויות בשטח של פירוק קטע הקיר, טיפול בצנרת וסגירת הקיר.

טיפול בסתימת צנרת עקב צמיחת שורשים

התופעה המוזרה של שורשים אשר מתפתחים בתוך הצינור נובעת מהעובדה שלשורשים הללו אין מקום לצמוח והם חייבים למצוא שטח התפשטות. לכן, השורשים מחוררים את הצנרת וכך ממשיכים להתעבות. לאחר תקופה ארוכה רואים שהמים אינם מסוגלים לזרום עקב סתימה, אך זו סתימה מיוחדת ולכן יש לטפל בה בדרך שונה.

אני חותך את הצנרת בחלק הבעייתי וגם חלק מהשורשים. מתקין צנרת חדשה במקום זו שהוצאה ומחבר אותה היטב, כדי שהמים יזרמו באופן קולח.

כדי למנוע היוצרות של בעיה דומה בהמשך, ההמלצה היא להרים את העץ הכבד, באמצעות מנוף ולשתול אותו בבור אחר, בקרבת מקום.

טיפול במרזבים

לקראת החורף אני בודק את המרזבים בבתים הפרטיים ובבניינים המשותפים ומוציא מתוכם את כל מה שנפל פנימה כמו עלים, אבנים וחפצים שונים. המטרה היא לאפשר מסלול פנוי עבור מעבר מי הגשמים כך שהם לא יצטברו על הגג.

אני לשירותכם בכל עבודה הקשורה באינסטלציה במחירים הגונים וסבירים, תוך ביצוע עבודה מקצועית ביותר.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404