מחיר אינסטלטור בירושלים

העלות של כל עבודת שיפוץ בבית היא נושא מאד מהותי ולכן לאורך כל השנים אני גובה מהלקוחות שלי מחירים הוגנים ומעניק תמורה מלאה לכספם.

מחיר אינסטלטור בירושלים

העלות של כל עבודת אינסטלציה בירושלים על ידי אינסטלטורים בירושלים מתומחרת על פי שעות העבודה המוקדשות לכך, כמות החומרים ועלותם ושכר העבודה של הצוותים.

החשיבה שלי היא שהלקוח יקרא לי בכל פעם שיש אצלו תקלה בעסק או בדירה ולכן מחיר אינסטלטור בירושלים הוא סביר ואני מאפשר ללקוחות לחלק זאת לכמה תשלומים כדי להקל עליהם כי ברוב המקרים מדובר בהוצאה כספית שאינה צפויה.

סוגי העבודות בתחום אינסטלציה בירושלים

קיימות עבודות קטנות כמו תיקון ניאגרה ופתיחת סתימה בשירותים אשר עלותן היא נמוכה וקיימות עבודות גדולות אשר כוללות הוצאת הכלים הסניטריים, הוצאת צנרת הברזל והתקנה של צנרת PVC וכל הכלים הסניטריים החדשים, כולל ריצוף מחדש של אריחים לרצפה והדבקת אריחים על קירות חדר האמבטיה.

גם בפרויקט גדול מסוג זה, הלקוח משלם מחיר הוגן עבור עבודתו המקצועית של אינסטלטור, ללא פשרות.

מחיר אינסטלטור בירושלים
שירותי אינסטלציה של אינסטלטורים מקצועיים

שירותי אינסטלציה: איתור נזילות

כשיש רטיבות על הקירות, הדבר נובע מבעיה באיטום הגג כיוון שמי הגשמים מחלחלים לדירות או עקב צנרת פגומה הממוקמת מאחורי הקיר.

עבודתו של האינסטלטור היא לבדוק באמצעות מצלמה טרמית היכן יש לחות מוגברת וזו הנקודה שממנה נובעים המים. אין צורך לשבור את כל הקיר כמו בעבר.

אני פותח פתח בקיר רק מעל הנקודה ממנה זורמים המים. אם מסתבר שהצינור פגום או אכול, אני חותך את הקטע הספציפי ומתקין במקומו קטע חדש של צנרת באותו הקוטר.

לאחר החיבור, המים זורמים שוב בתוואי הנכון. מחיר אינסטלטור בירושלים לעבודה מסוג זה נקבע בהגינות על פי העלויות בשטח של פירוק קטע הקיר, טיפול בצנרת וסגירת הקיר.

שירותי אינסטלציה: טיפול בסתימת צנרת עקב צמיחת שורשים

התופעה המוזרה של שורשים אשר מתפתחים בתוך הצינור נובעת מהעובדה שלשורשים הללו אין מקום לצמוח והם חייבים למצוא שטח התפשטות. לכן, השורשים מחוררים את הצנרת וכך ממשיכים להתעבות. לאחר תקופה ארוכה רואים שהמים אינם מסוגלים לזרום עקב סתימה, אך זו סתימה מיוחדת ולכן יש לטפל בה בדרך שונה.

אני חותך את הצנרת בחלק הבעייתי וגם חלק מהשורשים. מתקין צנרת חדשה במקום זו שהוצאה ומחבר אותה היטב, כדי שהמים יזרמו באופן קולח.

כדי למנוע היוצרות של בעיה דומה בהמשך, ההמלצה היא להרים את העץ הכבד, באמצעות מנוף ולשתול אותו בבור אחר, בקרבת מקום.

שירותי אינסטלציה: טיפול במרזבים

לקראת החורף אני בודק את המרזבים בבתים הפרטיים ובבניינים המשותפים ומוציא מתוכם את כל מה שנפל פנימה כמו עלים, אבנים וחפצים שונים. המטרה היא לאפשר מסלול פנוי עבור מעבר מי הגשמים כך שהם לא יצטברו על הגג.

אני לשירותכם בכל עבודה הקשורה באינסטלציה במחירים הגונים וסבירים, תוך ביצוע עבודה מקצועית ביותר.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן