מחירון עבודות אינסטלציה בירושלים

לאורך שנים רבות שבהן אני משרת את תושבי ירושלים והיישובים הסמוכים, אני עובד על פי מחירון ובו מחירים סבירים והוגנים.

ביצוע עבודות אינסטלציה בבתים ברחבי העיר

בכל בית יש לעיתים בעיות של תחזוקה ולכן הלקוחות קוראים לי כדי שאסייע להם. כאשר מדובר בעבודות קלות יחסית כמו פתיחת סתימה בסיפון של האמבטיה או המטבח, פתיחת סתימה במקלחת או טיפול בסתימת ביוב בצנרת המרכזית של הבית, העלויות על פי מחירון עבודות אינסטלציה בירושלים נעות  סביב 400-350 ₪ בהתאם להיקף העבודה ולעיתים המחיר הוא מעט גבוה יותר.

ביצוע פרויקטים מורכבים

יש עבודות מורכבות וסבוכות יותר אשר מצריכות שעות עבודה רבות יותר, תוך שימוש בכלי עבודה מיוחדים ובשיטות מתוחכמות. כמו לדוגמה פתיחת של צנרת אשר חדרו אליה שורשים של עץ אשר גדל בסמוך למיקומה של הצנרת. לכן העלות של עבודות נעה סביב 500 ₪ ולעיתים המחיר הוא מעט גבוה יותר, אם היה כרוך בדרישות מיוחדות.

פתיחת סתימה בירושלים בצינור ביוב ראשי של בניין משותף הוא פרויקט הדורש מידיות וגם אחריות רבה. אני מבצע פתיחה באמצעות כלי העבודה שלי כדי לשחרר את כל הסתימות בתוואי הדרך. לפעמים מדובר בעבודה מהירה ולפעמים היא נמשכת פרקי זמן ארוכים. סדר הגודל של העלויות על פי מחירון עבודות אינסטלציה בירושלים הוא סביב 500 ₪ אך אם הנושא מסתבך ונמשך לאורך שעות רבות, המחיר יהיה מעט גבוה יותר. אם יש צורך בביובית, יש לשלם גם את העלויות של המשאית.

שיפוץ צנרת אינסטלציה בדירה

כאשר הלקוחות מקבלים החלטה לבצע שיפוץ רחב היקף בחדרי האמבטיה אשר כולל התקנת צנרת PVC חדשה במקום הצנרת הקיימת, מחיר העבודה בהתאם למחירון עבודות אינסטלציה בירושלים נקבע על פי אורך הצינור שיותקן במקום הצינור הישן. המחיר הוא לפי עלות למ"ר של חומר ועבודה ולכן ככל שהדירה גדולה יותר, כך העלויות יהיו גבוהות יותר.

בנוסף לכך אני מחייב עבור פירוק ופינוי המרצפות הקיימות ברצפת חדרי האמבטיות ובכל מקום אחר שבו עוברת הצנרת. מכיוון שאי אפשר להחזיר את המרצפות הישנות, הלקוחות מעדיפים שבמסגרת הפרויקט יוצאו כל המרצפות בבית ובמקומן יודבקו אריחים חדשים ומודרניים כמו גרניט, הקיימים בהיצע נרחב מאד של דגמים, גדלים וגוונים.

לאחר הנחת הצנרת, יותקנו כל הכלים הסניטריים החדשים כמו ג'קוזי או אמבטיה בגודל המתאים למרחב חדר האמבטיה, מקלחת אשר כוללת מקלחון וברז אינטרפוץ, ארון אמבטיה ועליו כיור מונח וברז ואסלה תלויה אשר כוללת ניאגרה סמויה.

להשלמת הפרויקט, מכינים פתח שירות לניאגרה, מדביקים את כל האריחים על הקירות ואת האריחים המחוספסים על הרצפה המוחלקת. העלויות מסתכמות בכמה עשרות אלפי ₪, תלוי בהיקף העבודה.

הצוות המיומן שלי ואני נשמח לבצע גם בביתכם שיפוץ לרווחת המשפחה.

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

תיקון נזילה בירושלים

תיקון נזילה בירושלים

לקוחות רבים שלי ברחבי ירושלים קוראים לי כדי שאטפל בנזילה שקיימת אצלם בבית. ברוב המקרים נושא של נזילה די מלחיץ את הלקוחות, הם מבינים שהם

טיפול בסתימות בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים?

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים? הדיירים פונים

Call Now Button052-9095404