מחירון עבודות אינסטלציה בירושלים

לאורך שנים רבות שבהן אני משרת את תושבי ירושלים והיישובים הסמוכים, אני עובד על פי מחירון ובו מחירים סבירים והוגנים.

ביצוע עבודות אינסטלציה בבתים ברחבי העיר

בכל בית יש לעיתים בעיות של תחזוקה ולכן הלקוחות קוראים לי כדי שאסייע להם. כאשר מדובר בעבודות קלות יחסית כמו פתיחת סתימה בסיפון של האמבטיה או המטבח, פתיחת סתימה במקלחת או טיפול בסתימת ביוב בצנרת המרכזית של הבית, העלויות על פי מחירון עבודות אינסטלציה בירושלים נעות  סביב 400-350 ₪ בהתאם להיקף העבודה ולעיתים המחיר הוא מעט גבוה יותר.

ביצוע פרויקטים מורכבים

יש עבודות מורכבות וסבוכות יותר אשר מצריכות שעות עבודה רבות יותר, תוך שימוש בכלי עבודה מיוחדים ובשיטות מתוחכמות. כמו לדוגמה פתיחת של צנרת אשר חדרו אליה שורשים של עץ אשר גדל בסמוך למיקומה של הצנרת. לכן העלות של עבודות נעה סביב 500 ₪ ולעיתים המחיר הוא מעט גבוה יותר, אם היה כרוך בדרישות מיוחדות.

פתיחת סתימה בירושלים בצינור ביוב ראשי של בניין משותף הוא פרויקט הדורש מידיות וגם אחריות רבה. אני מבצע פתיחה באמצעות כלי העבודה שלי כדי לשחרר את כל הסתימות בתוואי הדרך. לפעמים מדובר בעבודה מהירה ולפעמים היא נמשכת פרקי זמן ארוכים. סדר הגודל של העלויות על פי מחירון עבודות אינסטלציה בירושלים הוא סביב 500 ₪ אך אם הנושא מסתבך ונמשך לאורך שעות רבות, המחיר יהיה מעט גבוה יותר. אם יש צורך בביובית, יש לשלם גם את העלויות של המשאית.

שיפוץ צנרת אינסטלציה בדירה

כאשר הלקוחות מקבלים החלטה לבצע שיפוץ רחב היקף בחדרי האמבטיה אשר כולל התקנת צנרת PVC חדשה במקום הצנרת הקיימת, מחיר העבודה בהתאם למחירון עבודות אינסטלציה בירושלים נקבע על פי אורך הצינור שיותקן במקום הצינור הישן. המחיר הוא לפי עלות למ"ר של חומר ועבודה ולכן ככל שהדירה גדולה יותר, כך העלויות יהיו גבוהות יותר.

בנוסף לכך אני מחייב עבור פירוק ופינוי המרצפות הקיימות ברצפת חדרי האמבטיות ובכל מקום אחר שבו עוברת הצנרת. מכיוון שאי אפשר להחזיר את המרצפות הישנות, הלקוחות מעדיפים שבמסגרת הפרויקט יוצאו כל המרצפות בבית ובמקומן יודבקו אריחים חדשים ומודרניים כמו גרניט, הקיימים בהיצע נרחב מאד של דגמים, גדלים וגוונים.

לאחר הנחת הצנרת, יותקנו כל הכלים הסניטריים החדשים כמו ג'קוזי או אמבטיה בגודל המתאים למרחב חדר האמבטיה, מקלחת אשר כוללת מקלחון וברז אינטרפוץ, ארון אמבטיה ועליו כיור מונח וברז ואסלה תלויה אשר כוללת ניאגרה סמויה.

להשלמת הפרויקט, מכינים פתח שירות לניאגרה, מדביקים את כל האריחים על הקירות ואת האריחים המחוספסים על הרצפה המוחלקת. העלויות מסתכמות בכמה עשרות אלפי ₪, תלוי בהיקף העבודה.

הצוות המיומן שלי ואני נשמח לבצע גם בביתכם שיפוץ לרווחת המשפחה.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404