אזורי שרות: ירושלים | פסגת זאב | גבעת זאב | מעלה אדומים | מבשרת ציון

התקנת ברז למטבח בירושלים

השימוש הרב בברז של המטבח גורם לכך שמדי פעם הוא מתקלקל ולכן הלקוח מעוניין להחליף אותו בברז חדש.

התקנת ברז למטבח בירושלים

בחנויות קיים היצע גדול מאד של ברזי מטבח בשלל צורות. המוטו הוא לרכוש ברז איכותי שיש עליו תקופת אחריות מהיצרן שהוא מפעל בעל מוניטין רב. מעבר לכך חשוב מאד שהברז יהיה פרקטי, נוח לשימוש ביום יום ומבצע את כל הפעולות הנדרשות בקלילות.

קל להפעיל את המים החמים, את המים הקרים ואת הצינור הנשלף כדי לנקות את כל הדפנות של הכיור.

אני מבצע התקנת ברז למטבח בירושלים לאחר שהוצאתי את הברז הישן, ביצעתי ניקיון וחיטוי במיוחד אם יש שאריות של מזון וחלודה. לאחר מכן אני מתקין את הברז על פי הוראות היצרן בדיוק לאותה הנקודה שבה היה ממוקם הברז הישן. 

אני מחזק את המוצר בתום התקנת ברז למטבח בירושלים באופן מושלם ומבצע אתו כמה פעולות של הוצאת מים, שטיפת הכיור, שימוש חוזר בצינור הנשלף ועוד, כדי לוודא שאפשר להשתמש בו באופן שוטף.

התקנת ברזים בבית 

בנוסף לברז במטבח, אני מתקין במידת הצורך ברזים גם בחדרי האמבטיה ובשירותים. במקומות הללו הברזים נשחקים עם הזמן או שיש מהם נזילה ולכן אחת לכמה שנים, כדאי לבצע את השינוי ולהזמין אותי כדי להתקין ברזים חדשים.

ברוב המקרים אני מתקין את הברזים במקום זהה לאחר טיפול בשטח לאחר הוצאת הברז הישן, אלא אם בוצע שינוי בחדר האמבטיה שמצריך התקנת הברז במיקום חדש. 

גם בתחום הברזים לאמבטיות ולחדרי השירותים, קיימת היצע נרחב מאד והמגמה היא לרכוש ברזים נוחים, פרקטיים ומתאימים פרופורציונלית לכיורים.

השלמת התקנת הכלים הסניטריים בחדרי הרחצה 

לקוחות רבים מעוניינים לבצע כמה שינויים בחדרי הרחצה והצוות המקצועי שלי ואני מבצעים זאת בביתם.

מהות השיפוץ והיקפו יבוצע בהתאם להחלטה של הלקוחות. יש בעלי נכסים שיעדיפו להתקין כמה פריטים בסיסיים בלבד במקום הפריטים הקיימים, כמו התקנת אסלה תלויה, ניאגרה נסתרת וכיורים מונחים. 

אחרים יבקשו להזמין גם התקנה של מקלחון, אמבט בגודל האפשרי בהתאם למידות החדרים וארון אמבטיה גדול כדי שיכיל את מלאי המגבות, הסבונים ופריטים נוספים.

מי שמחליט לבצע שיפוץ מהותי, משלב עם הפרויקט גם הוצאת אריחי הקיר והדבקת אריחים חדשים, הוצאה של המרצפות והתקנת אריחים מחוספסים חדשים ובנוסף לכך הוצאה של כל הצנרת הקיימת והתשתיות הישנות והתקנה של צנרת PVC חדשנית בטיב מעולה ותשתיות חול חדשות. 

בתום שיפוץ זה, הנראות של חדרי האמבטיה תשתנה ללא היכר לשמחתם הרבה של כל בני הבית. 

אם גם אתם מעוניינים לבצע מהפך לאחר כמה שנות מגורים בבית זה, אשמח להגיע ולהעניק לכם כמה טיפים ולבצע לאחר מכן עבודה ברמה גבוהה של כל הנדרש עבור חדרי האמבטיות. 

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים הדיירים פונים

אינסטלטור בלילה בירושלים

לעיתים יש מצבי חירום הקשורים באינסטלציה ולכן אני מגיעה ללקוחות שלי גם בשעת הלילה. אינסטלטור בלילה בירושלים צנרת ביוב אשר נסתמת בלילה משפיעה על כל

אינסטלטור בירושלים בשבת

העבודה היום יומית שוחקת וטוב שמגיעה השבת בשביל המנוחה, אך כאשר יש מקרים דחופים אצל הלקוחות, אני יוצא מיד מהבית ונוסע לסייע ללקוח. יש מקרים

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

תוכנית הטלוויזיה הפופולרית הפגישה את תושבי הבירה עם אינסטלטורים שונים אשר חלקם מבצעים את עבודתם במקצועיות רבה ומחייבים את הלקוח בסכום הוגן ומקצתם ניצלו את

אינסטלטור מומלץ

בחיפוש אחר אינסטלטור מומלץ, הלקוחות מגיעים אלי לאחר שקיבלו חוות דעת חיובית עלי מלקוחות וותיקים, אשר אני מטפל בבעיות האינסטלציה שצצות מדי פעם בביתם. טיפול

קבלן אינסטלציה בירושלים

מי שמעוניין לבצע שיפוץ רחב היקף של האינסטלציה בביתו פונה אלי כאיש מקצוע מנוסה ובעל ידע רב אשר עוסק בתחום האינסטלציה כבר שנים רבות. קבלן