התקנת ברז למטבח בירושלים

השימוש הרב בברז של המטבח גורם לכך שמדי פעם הוא מתקלקל ולכן הלקוח מעוניין להחליף אותו בברז חדש.

התקנת ברז למטבח בירושלים

בחנויות קיים היצע גדול מאד של ברזי מטבח בשלל צורות. המוטו הוא לרכוש ברז איכותי שיש עליו תקופת אחריות מהיצרן שהוא מפעל בעל מוניטין רב. מעבר לכך חשוב מאד שהברז יהיה פרקטי, נוח לשימוש ביום יום ומבצע את כל הפעולות הנדרשות בקלילות.

קל להפעיל את המים החמים, את המים הקרים ואת הצינור הנשלף כדי לנקות את כל הדפנות של הכיור.

אני מבצע התקנת ברז למטבח בירושלים לאחר שהוצאתי את הברז הישן, ביצעתי ניקיון וחיטוי במיוחד אם יש שאריות של מזון וחלודה. לאחר מכן אני מתקין את הברז על פי הוראות היצרן בדיוק לאותה הנקודה שבה היה ממוקם הברז הישן. 

אני מחזק את המוצר בתום התקנת ברז למטבח בירושלים באופן מושלם ומבצע אתו כמה פעולות של הוצאת מים, שטיפת הכיור, שימוש חוזר בצינור הנשלף ועוד, כדי לוודא שאפשר להשתמש בו באופן שוטף.

התקנת ברזים בבית 

בנוסף לברז במטבח, אני מתקין במידת הצורך ברזים גם בחדרי האמבטיה ובשירותים. במקומות הללו הברזים נשחקים עם הזמן או שיש מהם נזילה ולכן אחת לכמה שנים, כדאי לבצע את השינוי ולהזמין אותי כדי להתקין ברזים חדשים.

ברוב המקרים אני מתקין את הברזים במקום זהה לאחר טיפול בשטח לאחר הוצאת הברז הישן, אלא אם בוצע שינוי בחדר האמבטיה שמצריך התקנת הברז במיקום חדש. 

גם בתחום הברזים לאמבטיות ולחדרי השירותים, קיימת היצע נרחב מאד והמגמה היא לרכוש ברזים נוחים, פרקטיים ומתאימים פרופורציונלית לכיורים.

השלמת התקנת הכלים הסניטריים בחדרי הרחצה 

לקוחות רבים מעוניינים לבצע כמה שינויים בחדרי הרחצה והצוות המקצועי שלי ואני מבצעים זאת בביתם.

מהות השיפוץ והיקפו יבוצע בהתאם להחלטה של הלקוחות. יש בעלי נכסים שיעדיפו להתקין כמה פריטים בסיסיים בלבד במקום הפריטים הקיימים, כמו התקנת אסלה תלויה, ניאגרה נסתרת וכיורים מונחים. 

אחרים יבקשו להזמין גם התקנה של מקלחון, אמבט בגודל האפשרי בהתאם למידות החדרים וארון אמבטיה גדול כדי שיכיל את מלאי המגבות, הסבונים ופריטים נוספים.

מי שמחליט לבצע שיפוץ מהותי, משלב עם הפרויקט גם הוצאת אריחי הקיר והדבקת אריחים חדשים, הוצאה של המרצפות והתקנת אריחים מחוספסים חדשים ובנוסף לכך הוצאה של כל הצנרת הקיימת והתשתיות הישנות והתקנה של צנרת PVC חדשנית בטיב מעולה ותשתיות חול חדשות. 

בתום שיפוץ זה, הנראות של חדרי האמבטיה תשתנה ללא היכר לשמחתם הרבה של כל בני הבית. 

אם גם אתם מעוניינים לבצע מהפך לאחר כמה שנות מגורים בבית זה, אשמח להגיע ולהעניק לכם כמה טיפים ולבצע לאחר מכן עבודה ברמה גבוהה של כל הנדרש עבור חדרי האמבטיות. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

שרברב מומלץ בירושלים

שרברב מומלץ בירושלים

הדרך המתאימה ביותר לעבודה עם שרברב מומלץ בירושלים היא על ידי קבלת המלצה מקרוב משפחה או חבר, שהייתה לו בעיית אינסטלציה בבית ואנו פתרנו לו

אינסטלטור בירושלים - מחירון

מחירון אינסטלטור בירושלים

מי שזקוק לשירותי אינסטלציה אינו מודע לעלויות של כל אחת מהעבודות הנדרשות. זו הסיבה שהעלויות נראות לו לפעמים זולות ולפעמים יקרות, כיוון שאין לו כל

תיקון דליפת מים

תיקון דליפות מים

דליפת מים אשר מתרחשת מצנרת, ברז או כל גורם אחר היא נושא שיש לטפל בו כיוון שהדבר מפריע להלך החיים הנורמטיבי בבית וגם יוצר בזבוז

לחץ מים נמוך בבניין משותף

לחץ מים נמוך בבניין משותף

כאשר אנשי הוועד של בניין משותף בירושלים קוראים לנו, כיוון שיש בעיה של לחץ מים נמוך בבניין משותף אנו בוחנים כמה אופציות כדי להבין ממה

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

Call Now Button052-9095404