התקנת ברז למטבח בירושלים

השימוש הרב בברז של המטבח גורם לכך שמדי פעם הוא מתקלקל ולכן הלקוח מעוניין להחליף אותו בברז חדש.

התקנת ברז למטבח בירושלים

בחנויות קיים היצע גדול מאד של ברזי מטבח בשלל צורות. המוטו הוא לרכוש ברז איכותי שיש עליו תקופת אחריות מהיצרן שהוא מפעל בעל מוניטין רב. מעבר לכך חשוב מאד שהברז יהיה פרקטי, נוח לשימוש ביום יום ומבצע את כל הפעולות הנדרשות בקלילות.

קל להפעיל את המים החמים, את המים הקרים ואת הצינור הנשלף כדי לנקות את כל הדפנות של הכיור.

אני מבצע התקנת ברז למטבח בירושלים לאחר שהוצאתי את הברז הישן, ביצעתי ניקיון וחיטוי במיוחד אם יש שאריות של מזון וחלודה. לאחר מכן אני מתקין את הברז על פי הוראות היצרן בדיוק לאותה הנקודה שבה היה ממוקם הברז הישן. 

אני מחזק את המוצר בתום התקנת ברז למטבח בירושלים באופן מושלם ומבצע אתו כמה פעולות של הוצאת מים, שטיפת הכיור, שימוש חוזר בצינור הנשלף ועוד, כדי לוודא שאפשר להשתמש בו באופן שוטף.

התקנת ברזים בבית 

בנוסף לברז במטבח, אני מתקין במידת הצורך ברזים גם בחדרי האמבטיה ובשירותים. במקומות הללו הברזים נשחקים עם הזמן או שיש מהם נזילה ולכן אחת לכמה שנים, כדאי לבצע את השינוי ולהזמין אותי כדי להתקין ברזים חדשים.

ברוב המקרים אני מתקין את הברזים במקום זהה לאחר טיפול בשטח לאחר הוצאת הברז הישן, אלא אם בוצע שינוי בחדר האמבטיה שמצריך התקנת הברז במיקום חדש. 

גם בתחום הברזים לאמבטיות ולחדרי השירותים, קיימת היצע נרחב מאד והמגמה היא לרכוש ברזים נוחים, פרקטיים ומתאימים פרופורציונלית לכיורים.

השלמת התקנת הכלים הסניטריים בחדרי הרחצה 

לקוחות רבים מעוניינים לבצע כמה שינויים בחדרי הרחצה והצוות המקצועי שלי ואני מבצעים זאת בביתם.

מהות השיפוץ והיקפו יבוצע בהתאם להחלטה של הלקוחות. יש בעלי נכסים שיעדיפו להתקין כמה פריטים בסיסיים בלבד במקום הפריטים הקיימים, כמו התקנת אסלה תלויה, ניאגרה נסתרת וכיורים מונחים. 

אחרים יבקשו להזמין גם התקנה של מקלחון, אמבט בגודל האפשרי בהתאם למידות החדרים וארון אמבטיה גדול כדי שיכיל את מלאי המגבות, הסבונים ופריטים נוספים.

מי שמחליט לבצע שיפוץ מהותי, משלב עם הפרויקט גם הוצאת אריחי הקיר והדבקת אריחים חדשים, הוצאה של המרצפות והתקנת אריחים מחוספסים חדשים ובנוסף לכך הוצאה של כל הצנרת הקיימת והתשתיות הישנות והתקנה של צנרת PVC חדשנית בטיב מעולה ותשתיות חול חדשות. 

בתום שיפוץ זה, הנראות של חדרי האמבטיה תשתנה ללא היכר לשמחתם הרבה של כל בני הבית. 

אם גם אתם מעוניינים לבצע מהפך לאחר כמה שנות מגורים בבית זה, אשמח להגיע ולהעניק לכם כמה טיפים ולבצע לאחר מכן עבודה ברמה גבוהה של כל הנדרש עבור חדרי האמבטיות. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404