הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים

לקוחות רבים מזמינים אותי לצורך הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים. בין סוגי העבודות שאני מבצע בתחום האינסטלציה, זו אחת המורכבות כיוון שהפעולות הללו דורשות אחריות ותשומת לב רבה.

הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים

נקודות מים נוספות הן צורך של לקוחות אשר נכנסים לבית חדש והם מתכננים מראש כמה נקודות מים הם צריכים.

אם הקבלן תכנן פחות מדי נקודות והם מעוניינים ביציאות נוספות, מבצעים זאת בשלב התקנת הצנרת.

בהתאם למיקום הנדרש, יוצרים את ההתפצלויות הרצויות מתוך הצינור הראשי בבית.

כאשר רוכשים דירה יד שנייה יש בה נקודות מים שהוכנו לפני שנים רבות. אם כעת הדיירים מעוניינים בנקודה של מים נוספת במרפסת, כדי שיהיה להם נוח ביום יום להשקות את העציצים או את האדניות הרבות שלהם, אני מבצע פעולה זו מתוך הצינור אשר מגיע למקום הקרוב ביותר למרפסת.

הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים מתבצעת גם בבתים ישנים שלא פעלו בהם מכונת כביסה או מדיח.

אם הדיירים החדשים מעוניינים שיהיו ברשותם מוצרי החשמל האלמנטריים הללו, יש צורך בביצוע נקודת מים אחת במטבח עבור המדיח ואחת במרפסת השירות עבור מכונת הכביסה.

ללא נקודות אשר מאפשרות הן כניסה והן יציאה של מים במהלך העבודה של המכשירים הללו, אין אפשרות להפעיל אותם.

התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים

הוספת נקודת מים במקומות נמוכים כמו מקלט

לאור העובדה שמדובר במקום שהוא נמוך מהמפלס המאוזן של הבית בו ממוקמת מערכת הביוב, אני ממליץ ללקוחות להציב במקום משאבה טבולה, אשר תפקידה לשאוב את המים במקרה של הצפה לאור השוני במפלסים.

אופן ביצוע נקודות המים הנוספות

קווי המים בתוך הבית מותקנים בצנרת אשר קיימת בקווים ישרים, בהתאם למידות המקום, הצנרת גם ממשיכה בזויות של תשעים או של ארבעים וחמש מעלות מנקודה לנקודה. כדי ליצור קו זה משתמשים באביזרי אינסטלציה בין מקטע למקטע כדי ליצור המשכיות.

כאשר הלקוחות מעוניינים בהוספת נקודת אינסטלציה בירושלים אני חותך את הצינור במיקום הקרוב ביותר למרפסת או למיקום בו יוצב המדיח ויוצר פיצול מנקודה זו לצנרת נוספת שאני מחבר אליה.

כך אני יוצר הפרדה בצורת האות T או בצורה אחרת על פי תוואי השטח. לאחר התאמת הצינור הנוסף אני יוצר חיבור באמצעות אביזרים מתאימים וכך קו המים נע גם בנתיב הקודם וגם לכיוון המדיח או המרפסת כך שאפשר יהיה לקבל מנקודה זו מים באמצעות ברז ייעודי לכך.

בדרך זו אני מבצע התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים בבניינים משותפים, בבתים פרטיים, בדירות, בחצרות, מרתפים ועוד.

אינסטלטור להתקנת נקודה בירושלים

קיימים גם מקרים שלקוחות מעוניינים בהזזת מיקומה של נקודת המים בהתאם לנוחות שלהם וגם כאן מתבצעת פעולה דומה, אני סוגר את נקודת המים הקיימת ופותח נקודת מים חדשה במרחק הרצוי.

אם גם אתם מעוניינים באינסטלטור להתקנת נקודה בירושלים, אשמח לבצע זאת.

אם אתם מעוניינים להתייעץ עם המומחים בנושא שלנו התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים JPLUMBצרו קשר.

צריכים אינסטלטור לתיקון נזילות בירושלים? >>

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כאשר יש סתימות קשות, בני הבית לא יוכלו לטפל בהן לבד כיוון שיש צורך בהגעה למקום זה עם ציוד מקצועי, אשר הצוותים המיומנים שלנו יודעים

פתיחת סתימות בצנרת

פתיחת סתימות בצנרת

תהליך של פתיחת סתימות בצנרת הוא הליך מקצועי ולכן הצוותים המיומנים שלנו מבצעים אותו לאחר שהם בוחנים את כל הנתונים בשטח וזאת כדי לבצע את

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

יש סיבות שונות שבגללן נוצרות סתימות באסלה. יש מקרים שבהם בעל הנכס או השוכר יכולים לפתור בקלות את הבעיה הזו לבדם ויש מקרים שבהם הם

טבלת שכר אינסטלטור

טבלת שכר אינסטלטור

צוות האינסטלטורים שלנו מבצע סוגים שונים של פעולות ולכל אחת מהן יש תמחור אחר וזאת על פי זמן העבודה ובהתאם לשימוש בחלפים השונים למטרה זו.

שרברב מומלץ בירושלים

שרברב מומלץ בירושלים

הדרך המתאימה ביותר לעבודה עם שרברב מומלץ בירושלים היא על ידי קבלת המלצה מקרוב משפחה או חבר, שהייתה לו בעיית אינסטלציה בבית ואנו פתרנו לו

אינסטלטור בירושלים - מחירון

מחירון אינסטלטור בירושלים

מי שזקוק לשירותי אינסטלציה אינו מודע לעלויות של כל אחת מהעבודות הנדרשות. זו הסיבה שהעלויות נראות לו לפעמים זולות ולפעמים יקרות, כיוון שאין לו כל

Call Now Button052-9095404