הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים

לקוחות רבים מזמינים אותי לצורך הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים. בין סוגי העבודות שאני מבצע בתחום האינסטלציה, זו אחת המורכבות כיוון שהפעולות הללו דורשות אחריות ותשומת לב רבה.

הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים

נקודות מים נוספות הן צורך של לקוחות אשר נכנסים לבית חדש והם מתכננים מראש כמה נקודות מים הם צריכים.

אם הקבלן תכנן פחות מדי נקודות והם מעוניינים ביציאות נוספות, מבצעים זאת בשלב התקנת הצנרת.

בהתאם למיקום הנדרש, יוצרים את ההתפצלויות הרצויות מתוך הצינור הראשי בבית.

כאשר רוכשים דירה יד שנייה יש בה נקודות מים שהוכנו לפני שנים רבות. אם כעת הדיירים מעוניינים בנקודה של מים נוספת במרפסת, כדי שיהיה להם נוח ביום יום להשקות את העציצים או את האדניות הרבות שלהם, אני מבצע פעולה זו מתוך הצינור אשר מגיע למקום הקרוב ביותר למרפסת.

הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים מתבצעת גם בבתים ישנים שלא פעלו בהם מכונת כביסה או מדיח.

אם הדיירים החדשים מעוניינים שיהיו ברשותם מוצרי החשמל האלמנטריים הללו, יש צורך בביצוע נקודת מים אחת במטבח עבור המדיח ואחת במרפסת השירות עבור מכונת הכביסה.

ללא נקודות אשר מאפשרות הן כניסה והן יציאה של מים במהלך העבודה של המכשירים הללו, אין אפשרות להפעיל אותם.

התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים

הוספת נקודת מים במקומות נמוכים כמו מקלט

לאור העובדה שמדובר במקום שהוא נמוך מהמפלס המאוזן של הבית בו ממוקמת מערכת הביוב, אני ממליץ ללקוחות להציב במקום משאבה טבולה, אשר תפקידה לשאוב את המים במקרה של הצפה לאור השוני במפלסים.

אופן ביצוע נקודות המים הנוספות

קווי המים בתוך הבית מותקנים בצנרת אשר קיימת בקווים ישרים, בהתאם למידות המקום, הצנרת גם ממשיכה בזויות של תשעים או של ארבעים וחמש מעלות מנקודה לנקודה. כדי ליצור קו זה משתמשים באביזרי אינסטלציה בין מקטע למקטע כדי ליצור המשכיות.

כאשר הלקוחות מעוניינים בהוספת נקודת אינסטלציה בירושלים אני חותך את הצינור במיקום הקרוב ביותר למרפסת או למיקום בו יוצב המדיח ויוצר פיצול מנקודה זו לצנרת נוספת שאני מחבר אליה.

כך אני יוצר הפרדה בצורת האות T או בצורה אחרת על פי תוואי השטח. לאחר התאמת הצינור הנוסף אני יוצר חיבור באמצעות אביזרים מתאימים וכך קו המים נע גם בנתיב הקודם וגם לכיוון המדיח או המרפסת כך שאפשר יהיה לקבל מנקודה זו מים באמצעות ברז ייעודי לכך.

בדרך זו אני מבצע הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים בבניינים משותפים, בבתים פרטיים, בדירות, בחצרות, מרתפים ועוד.

אינסטלטור להתקנת נקודה בירושלים

קיימים גם מקרים שלקוחות מעוניינים בהזזת מיקומה של נקודת המים בהתאם לנוחות שלהם וגם כאן מתבצעת פעולה דומה, אני סוגר את נקודת המים הקיימת ופותח נקודת מים חדשה במרחק הרצוי.

אם גם אתם מעוניינים באינסטלטור להתקנת נקודה בירושלים, אשמח לבצע זאת.

אם אתם מעוניינים להתייעץ עם המומחים בנושא שלנו התקנת נקודות אינסטלציה JPLUMB – צרו קשר.

צריכים אינסטלטור לתיקון נזילות בירושלים? >>

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פיצוץ בצנרת מים

פיצוץ בצנרת מים

כאשר קורה פיצוץ בצנרת מים הדבר גורם לזרימה של מים רבים בתוך הדירה ולעיתים גם להצפה בכל השטח של הבית. פעילות ראשונית לעצירת המים בנכס 

ריח של ביוב בבית

כאשר מריחים ריח של ביוב בבית עלולים להיות כמה גורמים שיוצרים זאת. הדרך הנכונה והיעילה ביותר היא לקרוא לנו ואנו נבדוק כמה אפשרויות, כדי למצוא

איתור נזילה בצנרת

איתור נזילה בצנרת

בשנים האחרונות חל מהפך בנושא איתור נזילה בצנרת ואנו מבצעים זאת באמצעות מכשור חדיש. עקב כך העבודה היא הרבה יותר יעילה, פחות בלגן ולכלוך והיא

חומצה לפתיחת סתימות

חומצה לפתיחת סתימות

אחד האמצעים לפתיחת סתימות הוא שימוש בחומצת מלח. מדובר בחומר רעיל שמשתמשים בו רק במקרים קיצוניים. צוותים שלנו שעברו הכשרה מקצועית לכך יודעים לבצע זאת,

מכשור לפתיחת סתימות

מכשיר לפתיחת סתימות

בהתאם לסוג התקלות אצל הלקוחות אנו משתמשים בכמה סוגים של מכשירים לפתיחת סתימות. לכל סוג של תקלה קיים האמצעי שהוא הנכון ביותר עבורה ובהתאם לכך

Call Now Button052-9095404