הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים

לקוחות רבים מזמינים אותי לצורך הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים. בין סוגי העבודות שאני מבצע בתחום האינסטלציה, זו אחת המורכבות כיוון שהפעולות הללו דורשות אחריות ותשומת לב רבה.

הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים

נקודות מים נוספות הן צורך של לקוחות אשר נכנסים לבית חדש והם מתכננים מראש כמה נקודות מים הם צריכים.

אם הקבלן תכנן פחות מדי נקודות והם מעוניינים ביציאות נוספות, מבצעים זאת בשלב התקנת הצנרת.

בהתאם למיקום הנדרש, יוצרים את ההתפצלויות הרצויות מתוך הצינור הראשי בבית.

כאשר רוכשים דירה יד שנייה יש בה נקודות מים שהוכנו לפני שנים רבות. אם כעת הדיירים מעוניינים בנקודה של מים נוספת במרפסת, כדי שיהיה להם נוח ביום יום להשקות את העציצים או את האדניות הרבות שלהם, אני מבצע פעולה זו מתוך הצינור אשר מגיע למקום הקרוב ביותר למרפסת.

הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים מתבצעת גם בבתים ישנים שלא פעלו בהם מכונת כביסה או מדיח.

אם הדיירים החדשים מעוניינים שיהיו ברשותם מוצרי החשמל האלמנטריים הללו, יש צורך בביצוע נקודת מים אחת במטבח עבור המדיח ואחת במרפסת השירות עבור מכונת הכביסה.

ללא נקודות אשר מאפשרות הן כניסה והן יציאה של מים במהלך העבודה של המכשירים הללו, אין אפשרות להפעיל אותם.

התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים

הוספת נקודת מים במקומות נמוכים כמו מקלט

לאור העובדה שמדובר במקום שהוא נמוך מהמפלס המאוזן של הבית בו ממוקמת מערכת הביוב, אני ממליץ ללקוחות להציב במקום משאבה טבולה, אשר תפקידה לשאוב את המים במקרה של הצפה לאור השוני במפלסים.

אופן ביצוע נקודות המים הנוספות

קווי המים בתוך הבית מותקנים בצנרת אשר קיימת בקווים ישרים, בהתאם למידות המקום, הצנרת גם ממשיכה בזויות של תשעים או של ארבעים וחמש מעלות מנקודה לנקודה. כדי ליצור קו זה משתמשים באביזרי אינסטלציה בין מקטע למקטע כדי ליצור המשכיות.

כאשר הלקוחות מעוניינים הוספת נקודת אינסטלציה בירושלים אני חותך את הצינור במיקום הקרוב ביותר למרפסת או למיקום בו יוצב המדיח ויוצר פיצול מנקודה זו לצנרת נוספת שאני מחבר אליה.

כך אני יוצר הפרדה בצורת האות T או בצורה אחרת על פי תוואי השטח. לאחר התאמת הצינור הנוסף אני יוצר חיבור באמצעות אביזרים מתאימים וכך קו המים נע גם בנתיב הקודם וגם לכיוון המדיח או המרפסת כך שאפשר יהיה לקבל מנקודה זו מים באמצעות ברז ייעודי לכך.

בדרך זו אני מבצע הוספת נקודות אינסטלציה בירושלים בבניינים משותפים, בבתים פרטיים, בדירות, בחצרות, מרתפים ועוד.

אינסטלטור להתקנת נקודה בירושלים

קיימים גם מקרים שלקוחות מעוניינים בהזזת מיקומה של נקודת המים בהתאם לנוחות שלהם וגם כאן מתבצעת פעולה דומה, אני סוגר את נקודת המים הקיימת ופותח נקודת מים חדשה במרחק הרצוי.

אם גם אתם מעוניינים באינסטלטור להתקנת נקודה בירושלים, אשמח לבצע זאת.

אם אתם מעוניינים להתייעץ עם המומחים בנושא שלנו התקנת נקודות אינסטלציה JPLUMB – צרו קשר.

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

תיקון נזילה בירושלים

תיקון נזילה בירושלים

לקוחות רבים שלי ברחבי ירושלים קוראים לי כדי שאטפל בנזילה שקיימת אצלם בבית. ברוב המקרים נושא של נזילה די מלחיץ את הלקוחות, הם מבינים שהם

טיפול בסתימות בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים?

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים? הדיירים פונים

Call Now Button052-9095404