איתור נזילות במצלמה טרמית בירושלים

לקוחות רבים שלי מדווחים על רטיבות באחד הקירות בבית או על המרצפות, כאשר קיימת סבירות גבוהה שהדבר נובע מנזילות של הצנרת.

איתור נזילות בירושלים

בעבר כדי לאתר נזילה, היה צורך לשבור את כל הקיר ולבדוק את הצנרת לכל אורכה כדי לבצע איתור נזילות בירושלים. אך היום אני משתמש באיתור נזילות במצלמה טרמית, אשר מאתרת באופן מדויק את מיקומו של הפיצוץ בצנרת וזאת על פי ריבוי הלחות בנקודה הספציפית.

בנקודה זו בלבד אני שובר את הקיר, מגלה את הצינור ובודק מהי הבעיה. ברוב המקרים מדובר בצינור שיש בו חורים או שהוא נשחק עקב בלאי של שנים ולכן הוא אינו שלם ומים יוצאים ממנו החוצה. רק במידת הצורך אני מבצע החלפת צנרת.

תיקון צנרת מים או ביוב

כאשר הצינור נשחק או מחורר, אני חותך את הקטע הבעייתי שלו ומחבר במקומו קטע של צינור חדש אשר הוא בעל קוטר זהה וכך נוצרת המשכיות. מרכיב אביזר חיבור בכל קצה של הצינור וכך המים עוברים ללא כל קושי בין שני סוגי הצנרת.

בדרך זו איתור נזילות במצלמה טרמית בירושלים מתבצעת כאשר הרטיבות היא על הרצפה. אם צינור שממוקם מתחת למרצפות מתפוצץ, אני מוציא כמה אריחים, אשר מודבקים מעל קטע הצינור הבעייתי ומטפל בבעיה.

תיקונים לאחר טיפול בצנרת

כמה ימים לאחר התיקונים שבוצעו בצנרת, אני מגיע לבית הלקוח ומוודא שהמקום יבש ושהנזילה נעצרה עקב איתור נזילות במצלמה טרמית בירושלים ומציאת פתרון מהיר ויעיל. בשלב זה אני בונה בעזרת אבנים את הקיר ששברתי, מורח בשכבה טיח וצובע כך שאין אפשרות לדעת או לראות שקיר זה היה שבור לצורך תיקון נזילות.

לאחר העבודה שבוצעה מתחת לאריחים, אני מוודא שכל החלק מתחת לאריחים הוא יבש לגמרי. באמצעות המצלמה הטרמית אני בודק אם נותרו מים כלואים מתחת לאריחים ואם כן מייבש אותם תוך שימוש במכשיר ייעודי, אשר מייבש את המים דרך חריצי האריחים. המים הכלואים אינם מסוגלים להתייבש באוויר כיוון שהם ממוקמים מתחת לכל שכבת האריחים ולא נהנים מהאוויר מעליהם.

חשוב לסייע למים להתייבש כיוון שאחרת הם יישארו במקום לאורך שנים ויעלו עובש, דבר שיפריע לחיי היום יום בבית ולא יהיה מנוס מהרמת כל האריחים, השלכת התשתיות וביצוע פרויקט ריצוף מחדש אשר כולל הנחת תשתיות חדשות של חול.

איתור נזילות אשר אינן נובעות מהצנרת

כשאני מבצע איתור נזילות במצלמה טרמית בירושלים אני מגלה לא אחת שהנזילה אינה קשורה לצנרת אלא למים אשר מגיעים מגג הבניין עקב העובדה שאינו אטום. במקרה כזה יש לטפל בהקדם באיטום הגג ולאחר מכן לנקות היטב את הקיר ולמרוח חומר ייעודי נגד עובש, כדי שלא יתפתחו עליו עובש ופטריות.

אני מעניק ללקוחות שירות מקצועי בתחום האינסטלציה, מבצע כל עבודה באופן יסודי כדי שלא יוצר מצב שהתקלה תופיע שוב.

מחפשים אינסטלטור בירושלים והסביבה? צרו איתי קשר ואשמח לעמוד לרשותכם.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404