איתור נזילות בירושלים

לקוחות רבים שלי מדווחים על רטיבות באחד הקירות בבית או על המרצפות, כאשר קיימת סבירות גבוהה שהדבר נובע מנזילות של הצנרת.

איתור נזילות בירושלים

בעבר כדי לאתר נזילה, היה צורך לשבור את כל הקיר ולבדוק את הצנרת לכל אורכה כדי לבצע איתור נזילות בירושלים. אך היום אני משתמש במצלמה טרמית, אשר מאתרת באופן מדויק את מיקומו של הפיצוץ בצנרת וזאת על פי ריבוי הלחות בנקודה הספציפית.

בנקודה זו בלבד אני שובר את הקיר, מגלה את הצינור ובודק מהי הבעיה. ברוב המקרים מדובר בצינור שיש בו חורים או שהוא נשחק עקב בלאי של שנים ולכן הוא אינו שלם ומים יוצאים ממנו החוצה.

תיקון צנרת מים או ביוב

כאשר הצינור נשחק או מחורר, אני חותך את הקטע הבעייתי שלו ומחבר במקומו קטע של צינור חדש אשר הוא בעל קוטר זהה וכך נוצרת המשכיות. מרכיב אביזר חיבור בכל קצה של הצינור וכך המים עוברים ללא כל קושי בין שני סוגי הצנרת.

בדרך זו אני גם מאתר נזילות בירושלים כאשר הרטיבות היא על הרצפה. אם צינור שממוקם מתחת למרצפות מתפוצץ, אני מוציא כמה אריחים, אשר מודבקים מעל קטע הצינור הבעייתי ומטפל בבעיה.

תיקונים לאחר טיפול בצנרת

כמה ימים לאחר התיקונים שבוצעו בצנרת, אני מגיע לבית הלקוח ומוודא שהמקום יבש ושהנזילה נעצרה עקב איתור נזילות בירושלים ומציאת פתרון מהיר ויעיל. בשלב זה אני בונה בעזרת אבנים את הקיר ששברתי, מורח בשכבה טיח וצובע כך שאין אפשרות לדעת או לראות שקיר זה היה שבור לצורך תיקון אינסטלציה.

לאחר העבודה שבוצעה מתחת לאריחים, אני מוודא שכל החלק מתחת לאריחים הוא יבש לגמרי. באמצעות המצלמה הטרמית אני בודק אם נותרו מים כלואים מתחת לאריחים ואם כן מייבש אותם תוך שימוש במכשיר ייעודי, אשר מייבש את המים דרך חריצי האריחים. המים הכלואים אינם מסוגלים להתייבש באוויר כיוון שהם ממוקמים מתחת לכל שכבת האריחים ולא נהנים מהאוויר מעליהם.

חשוב לסייע למים להתייבש כיוון שאחרת הם יישארו במקום לאורך שנים ויעלו עובש, דבר שיפריע לחיי היום יום בבית ולא יהיה מנוס מהרמת כל האריחים, השלכת התשתיות וביצוע פרויקט ריצוף מחדש אשר כולל הנחת תשתיות חדשות של חול.

נזילות אשר אינן נובעות מהצנרת

כשאני מבצע איתור נזילות בירושלים אני מגלה לא אחת שהנזילה אינה קשורה לצנרת אלא למים אשר מגיעים מגג הבניין עקב העובדה שאינו אטום. במקרה כזה יש לטפל בהקדם באיטום הגג ולאחר מכן לנקות היטב את הקיר ולמרוח חומר ייעודי נגד עובש, כדי שלא יתפתחו עליו עובש ופטריות.

אני מעניק ללקוחות שירות מקצועי בתחום האינסטלציה, מבצע כל עבודה באופן יסודי כדי שלא יוצר מצב שהתקלה תופיע שוב.

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

תיקון נזילה בירושלים

תיקון נזילה בירושלים

לקוחות רבים שלי ברחבי ירושלים קוראים לי כדי שאטפל בנזילה שקיימת אצלם בבית. ברוב המקרים נושא של נזילה די מלחיץ את הלקוחות, הם מבינים שהם

טיפול בסתימות בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים?

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים? הדיירים פונים

Call Now Button052-9095404