איתור נזילות במצלמה טרמית בירושלים

לקוחות רבים שלי מדווחים על רטיבות באחד הקירות בבית או על המרצפות, כאשר קיימת סבירות גבוהה שהדבר נובע מנזילות של הצנרת.

איתור נזילות בירושלים

בעבר כדי לאתר נזילה, היה צורך לשבור את כל הקיר ולבדוק את הצנרת לכל אורכה כדי לבצע איתור נזילות בירושלים. אך היום אני משתמש באיתור נזילות במצלמה טרמית, אשר מאתרת באופן מדויק את מיקומו של הפיצוץ בצנרת וזאת על פי ריבוי הלחות בנקודה הספציפית.

בנקודה זו בלבד אני שובר את הקיר, מגלה את הצינור ובודק מהי הבעיה. ברוב המקרים מדובר בצינור שיש בו חורים או שהוא נשחק עקב בלאי של שנים ולכן הוא אינו שלם ומים יוצאים ממנו החוצה. רק במידת הצורך אני מבצע החלפת צנרת.

תיקון צנרת מים או ביוב

כאשר הצינור נשחק או מחורר, אני חותך את הקטע הבעייתי שלו ומחבר במקומו קטע של צינור חדש אשר הוא בעל קוטר זהה וכך נוצרת המשכיות. מרכיב אביזר חיבור בכל קצה של הצינור וכך המים עוברים ללא כל קושי בין שני סוגי הצנרת.

בדרך זו איתור נזילות במצלמה טרמית בירושלים מתבצעת כאשר הרטיבות היא על הרצפה. אם צינור שממוקם מתחת למרצפות מתפוצץ, אני מוציא כמה אריחים, אשר מודבקים מעל קטע הצינור הבעייתי ומטפל בבעיה.

תיקונים לאחר טיפול בצנרת

כמה ימים לאחר התיקונים שבוצעו בצנרת, אני מגיע לבית הלקוח ומוודא שהמקום יבש ושהנזילה נעצרה עקב איתור נזילות במצלמה טרמית בירושלים ומציאת פתרון מהיר ויעיל. בשלב זה אני בונה בעזרת אבנים את הקיר ששברתי, מורח בשכבה טיח וצובע כך שאין אפשרות לדעת או לראות שקיר זה היה שבור לצורך תיקון נזילות.

לאחר העבודה שבוצעה מתחת לאריחים, אני מוודא שכל החלק מתחת לאריחים הוא יבש לגמרי. באמצעות המצלמה הטרמית אני בודק אם נותרו מים כלואים מתחת לאריחים ואם כן מייבש אותם תוך שימוש במכשיר ייעודי, אשר מייבש את המים דרך חריצי האריחים. המים הכלואים אינם מסוגלים להתייבש באוויר כיוון שהם ממוקמים מתחת לכל שכבת האריחים ולא נהנים מהאוויר מעליהם.

חשוב לסייע למים להתייבש כיוון שאחרת הם יישארו במקום לאורך שנים ויעלו עובש, דבר שיפריע לחיי היום יום בבית ולא יהיה מנוס מהרמת כל האריחים, השלכת התשתיות וביצוע פרויקט ריצוף מחדש אשר כולל הנחת תשתיות חדשות של חול.

איתור נזילות אשר אינן נובעות מהצנרת

כשאני מבצע איתור נזילות במצלמה טרמית בירושלים אני מגלה לא אחת שהנזילה אינה קשורה לצנרת אלא למים אשר מגיעים מגג הבניין עקב העובדה שאינו אטום. במקרה כזה יש לטפל בהקדם באיטום הגג ולאחר מכן לנקות היטב את הקיר ולמרוח חומר ייעודי נגד עובש, כדי שלא יתפתחו עליו עובש ופטריות.

אני מעניק ללקוחות שירות מקצועי בתחום האינסטלציה, מבצע כל עבודה באופן יסודי כדי שלא יוצר מצב שהתקלה תופיע שוב.

מחפשים אינסטלטור בירושלים והסביבה? צרו איתי קשר ואשמח לעמוד לרשותכם.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כאשר יש סתימות קשות, בני הבית לא יוכלו לטפל בהן לבד כיוון שיש צורך בהגעה למקום זה עם ציוד מקצועי, אשר הצוותים המיומנים שלנו יודעים

פתיחת סתימות בצנרת

פתיחת סתימות בצנרת

תהליך של פתיחת סתימות בצנרת הוא הליך מקצועי ולכן הצוותים המיומנים שלנו מבצעים אותו לאחר שהם בוחנים את כל הנתונים בשטח וזאת כדי לבצע את

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

יש סיבות שונות שבגללן נוצרות סתימות באסלה. יש מקרים שבהם בעל הנכס או השוכר יכולים לפתור בקלות את הבעיה הזו לבדם ויש מקרים שבהם הם

טבלת שכר אינסטלטור

טבלת שכר אינסטלטור

צוות האינסטלטורים שלנו מבצע סוגים שונים של פעולות ולכל אחת מהן יש תמחור אחר וזאת על פי זמן העבודה ובהתאם לשימוש בחלפים השונים למטרה זו.

שרברב מומלץ בירושלים

שרברב מומלץ בירושלים

הדרך המתאימה ביותר לעבודה עם שרברב מומלץ בירושלים היא על ידי קבלת המלצה מקרוב משפחה או חבר, שהייתה לו בעיית אינסטלציה בבית ואנו פתרנו לו

אינסטלטור בירושלים - מחירון

מחירון אינסטלטור בירושלים

מי שזקוק לשירותי אינסטלציה אינו מודע לעלויות של כל אחת מהעבודות הנדרשות. זו הסיבה שהעלויות נראות לו לפעמים זולות ולפעמים יקרות, כיוון שאין לו כל

Call Now Button052-9095404