תיקון ניאגרה בירושלים

הלקוחות שלי מעבירים קריאות שירות לגבי תקלות בניאגרה שלהם ואני מגיע למשרדים ולבתים כדי לטפל בכך. 

תיקון ניאגרה בירושלים

אני מודע לעובדה שתקלה בניאגרה היא עניין דחוף יחסית ולכן אני מגיע בהקדם לכל לקוח.

ניאגרות ידניות 

אני מבצע תיקון ניאגרה בירושלים הן בניאגרות נסתרות אשר מותקנות מאחורי קיר האריחים בחדר האמבטיה והן בניאגרות ידניות, אשר מותקנות מעל האסלה. 

בתוך הניאגרות הידניות המים אמורים להיות עד קו המים הגבוה. המצוף והמנגנון דואגים לכך שלאחר הדחת האסלה מתנקזים לניאגרה מים נוספים במקום המים שירדו לביוב וכך רמת המים נשארת כל הזמן מלאה.

אם אחד מחלקי הפלסטיק הללו נשבר או נשחק, הוא לא ממלא את תפקידו ולכן המים לא מתמלאים באופן אוטומטי. במקרים הללו אני מחליף את החלקים הללו ותוך פרק זמן קצר הניאגרה חוזרת לפעול באופן מלא כמו בעבר.

ניאגרות נסתרות

כדי לתקן ניאגרות נסתרות, אני מכניס את היד דרך פתח השירות שהוכן מראש למצבים הללו ובודק מה קורה בניאגרה ומדוע היא לא פועלת באופן תקין. ברוב המקרים גם כאן הסיבה היא הבלאי של החלפים. אני מתקן את הניאגרה תוך שימוש בחלפים המקוריים של יצרן הניאגרה, כדי שההתאמה תהיה מושלמת.

לצורך כך אני מחזיק תמיד ברכב שלי מספיק מלאי של החלפים הללו וכך אני מוכן לכל צורך של כל לקוח. 

קיימים גם מקרים חריגים בעת תיקון ניאגרה בירושלים שגם התקנת החלפים החדשים לא יוצרים שינוי ועדיין הניאגרה אינה פועלת כיאות. לכן אין ברירה אלא לפרק כמה אריחי קיר כדי להגיע פיזית לניאגרה ולטפל בה. לאחר בדיקה מדוקדקת, אני עולה על הבעיה ובהתאם לכך מבצע את התיקון הנדרש.

רק לאחר שאני בטוח שהניאגרה פועלת באופן מושלם, אני מקבע אותה למקומה ולאחר מכן מדביק אריחים חדשים לקיר כדי לא לפגום ביופיו ובעיצובו של חדר האמבטיה. 

תיקון ניאגרות במשרדים

כשאני מגיע למשרדים שיש בהם כמה חדרי שירותים וניאגרה אחת אינה פעילה, אני מבצע תיקון, מחליף את החלפים ובודק שהכול תקין. בנוסף לכך ובהתאם לאישור של ההנהלה אני מבצע בדיקה מקיפה של כל הניאגרות ומבצע בכל אחת מהן תיקון ניאגרה בירושלים. זהו טיפול מונע כיוון שאני רואה שחלק מהחלפים שחוקים ולכן עדיף שהכול יהיה פיקס ולא יהיה צורך להגיע למקום זה שוב בעוד חודש או חודשיים, כדי לתקן ניאגרה אחרת.

הנושא חשוב במיוחד במשרדים גדולים כיוון שאם ניאגרה אחת אינה עובדת, דבר זה יוצר עומס על חדרי השירותים האחרים. 

בכל מקרה של בעיה בניאגרה, הן הידנית והן הנסתרת אשמח להגיע ולבדוק את המוצר כדי לבצע את הטיפול הנדרש אשר יחזיר את הניאגרה לפעילות וזאת תוך מתן שירות אדיב, עבודה מקצועית ועלויות סבירות והוגנות. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404