הפרדת שעוני מים בירושלים

לקוחות רבים מבקשים ממני לבצע הפרדה של שעוני מים השייכים לחברת המים של ירושלים.

הפרדת שעוני מים בירושלים

שעוני מים הם מדי מים שחברת המים מחברת לכל דירת מגורים או בית פרטי. השעונים הללו מודדים את צריכת המים הביתית של כל יחידת דיור.

קיימים מקרים שבהם מבצעים הפרדת שעוני מים בירושלים:

  • אם בעל הנכס פיצל את הדירה הגדולה לשתיים או שלוש דירות קטנות, בכל דירה יגור דייר אחר ולכן על כל אחד לשלם על פי הצריכה האישית שלו. מד המים מודד לאורך כל היממה את הצריכה ועל פי הנתונים הללו, חברת המים מחייבת אותו.
  • מי שבנה בית פרטי ויש בו יחידת דיור נפרדת שהוא משכיר. השוכר אמור לשלם כספים לחברת המים על פי הצריכה שלו ולכן עלי להתקין לו שעון מים, לצורך המדידה השוטפת.
  • אם שעון המים הנוכחי אינו תקין, הוא מראה לדוגמה על צריכה של עשרות קובים של מים בעוד שבפועל הצרכן צורך צריכה ביתית חודשית ממוצעת. יש לפרק את שעון המים הנוכחי ולהתקין במקומו חדש, באישור חברת המים. 

לאור המיומנות והניסיון רב השנים שלי, אני מבצע הפרדת שעוני מים בירושלים, בכל מקום שבו נדרשת עבודה מסוג זה, בכל השכונות ובכל הרחובות.הפרדת שעוני מים בירושליo

חשיבותם של שעוני המים 

לעיתים לקוחות מעדכנים אותי שהם מקבלים חשבונות מים מנופחים ולכן אני מגיע לביתם כדי לבצע בדיקה. אפשרות אחת היא ששעון המים אינו תקין ולכן הוא רץ קדימה גם כשאין צריכה.

אם זה המצב יש לבקש את אישורה של חברת המים להתקין שעון מים חדש.

אופציה נוספת היא שיש נזילה מעבר לקיר או מתחת למרצפות ולכן מים רבים זולגים החוצה. אני בודק זאת באמצעות המצלמה הטרמית כדי לבחון, אם יש מקום אשר יש בו רמה גבוהה מאד של לחות.

אם אכן זה המצב, ההשערה שלי הייתה נכונה וקיימת זליגה מהצינור לקטע מעבר לקיר או מתחת למרצפות ואז יש לקרוא לשירותיו של אינסטלטור המתמחה בתיקון נזילות.

.

בדיקה של מצב הצינור 

אם הצינור ממוקם מעבר לקיר, אני שובר את הקטע הרלוונטי בלבד ומגלה את הצינור. אם קיים חור בצינור, אני חותך קטע מהצינור ומחבר במקומו קטע של צינור חדש ומדביק אביזרים בקצוות שנחתכו. כעת כל המים זורמים בתוך הצינור והם לא ירטיבו את הקיר.

לאחר מכן אני מבצע טיפול נגד רטיבות לקיר, מורח חומרי איטום וחומרים מיוחדים נגד עובש ומעליהם צבע שגם בו קיימים חומרי אטימה. 

לאחר כמה ימים אני מוודא שהצינור עובד באופן תקין ואם כן, אני בונה מחדש את הקיר באמצעות אבנים וטיח ובסופו של התהליך הקיר נצבע.

בכל צורך של הפרדת שעוני מים בירושלים, אני אינסטלטור בירושלים אשר ישמח לבצע עבורכם את העבודה באופן מסור ואחראי על פי הכללים שקבעה חברת המים.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404