התקנת אינטרפוץ בירושלים

בבתים חדשים ובבתים אחרי שיפוץ, אחת הבקשות הראשונות של הלקוחות, היא לרכוש ולהתקין ברז אינטרפוץ.

התקנת אינטרפוץ בירושלים

הסיבה לדרישה זו נובעת מכך שמדובר בדגם מצוין של ברז בעל יכולות רבות שהופך כל מקלחת לחוויה.

רוב הלקוחות שהתקנתי להם אינטרפוץ מודים שכעת משך הזמן שהם מתקלחים הוא הרבה יותר ארוך, לאור התענוג העילאי מזרמי המים.

התקנת אינטרפוץ בירושלים כוללת מוט ארוך ומעליו שפופרת הניתנת לאחיזה. בנוסף לכך קיים בחלק העליון של המקלחת האינטרפוץ שהוא עיגול גדול ובו הרבה מאד חורים, שדרכם יוצאים זרמי המים.

האינטרפוץ הן מעל הראש והן בשפופרת מאפשר ליהנות מכמות גדולה במיוחד של זרמי מים אשר יוצאים יחד מהברז המעולה. כמות המים העצומה והיוצאת הדופן אשר מגיעה לכל מקום בגוף היא גולת הכותרת של כל מקלחת.

טיפול בחדרי אמבטיה ברחבי העיר 

לאור חשיבותו של האינטרפוץ ושביעות הרצון של הלקוחות, לקוחות רבים מזמינים אותנו במיוחד כדי לבצע משימה זו, כדי שכל בני הבית ייהנו מהמקלחות.

אפשר להתקין מכשיר חדשני זה הן במקלחת והן באמבטיה אם היא משמשת גם כמקלחת כאשר בני הבית עומדים בתוך האמבטיה ומתקלחים.

מקלחון בחדר האמבטיה 

לאור הזרמים הרבים והחזקים מברז זה לאחר התקנת אינטרפוץ בירושלים, חשוב להתקין מקלחון סביב המקלחת כדי שהמים יישארו בתוך מתחם המקלחת ולא יזרמו לרצפת חדר האמבטיה. מעבר לטרחה של ניגוב המים, קיים חשש שאנשים יחליקו עקב כמויות המים הגדולות.

לכן עדיף לדאוג לנוחות לבטיחות וליעילות ולהזמין מקלחון מזכוכית על פי המידות של המקלחת, כך שאפשר יהיה לסגור את דלתות המקלחון בכל עת כשמתקלחים.

שינוי באבזור בחדר האמבטיה 

דיירים רבים מבקשים ממני להתקין ידיות בטיחותיות ברחבי חדר הרחצה וזאת במקרה שיהיה לאחד מבני הבית קושי לקום ובמיוחד לאנשים מבוגרים או נכים.

את הידיות מנירוסטה, אני מתקין בדרך כלל ליד האסלה, בתוך המקלחון או האמבטיה על פי הזמנת הלקוחות.

אחת לכמה שנים הלקוחות מעוניינים להחליף את האבזור בחדרי הרחצה. לאחר שראו במקומות רבים את הנוחות העצומה של האסלה התלויה והניאגרה הנסתרת, הם מזמינים את הכלים הסניטריים בגוונים המתאימים להם ומבקשים ממני להתקין אותם.

בנוסף לכך, הם רוכשים ארון חדש לאמבטיה בדגם גדול ונוח ביותר ואני מתקין עליו כיור מונח או שני כיורים וברזים.

היקפו של השיפוץ מותנה ברצונותיהם של הלקוחות, כלים סניטריים בלבד או שילוב של הכלים הללו עם החלפת אריחי הרצפה, אריחי הקיר והחלפת הצנרת לצנרת חדישה מPVC העומדת בתקן הישראלי.

בכל צורך להתקנת אינטרפוץ בירושלים, ברז אחר או כלים סניטריים, אשמח לעמוד לשירותכם ולסייע באופן מקצועי כדי שתקבלו את ההחלטה הנכונה לביצוע הפעולות הנדרשות בכל חדר אמבטיה, לנוחות מקסימלית של בני הבית וכל זאת במחירים הוגנים. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן