החלפת ניאגרה בירושלים

השימוש התכוף בניאגרה מגביר את הבלאי הטבעי של קופסה זו ולכן מדי פעם יש בה תקלות אשר אני מגיע לתקן אותן, או אם קיימת בעייתיות אני מחליף אותה.

סוגי הניאגרות 

קיימים שני סוגים של ניאגרות:

  • ניאגרה ידנית רגילה מפלסטיק אשר ממוקמת מעל האסלה. היא פועלת על ידי מנגנון המפעיל את המצוף, כך שתהיה נקודה שבה המכל יהיה מים עד הגובה שנקבע מראש.
  • ניאגרה נסתרת אשר מותקנת מאחורי קיר האריחים וזאת כדי שהשטח מעל האסלה יהיה פנוי. בדרך זו החלל של כל חדר האמבטיה נראה גדול יותר. מעל האסלה ממוקמים רק הלחצנים אשר מפעילים את האסלה, בחצי כמות המים או בכמות מלאה.

החלפת ניאגרה בירושלים

אני בודק כל ניאגרה ידנית ובהתאם למצב ממליץ ללקוח לתקן אותה, אם מדובר בהתקנת כמה חלקי פלסטיק זולים. או בביצוע החלפת ניאגרה בירושלים אם מצבה הפיזי של הניאגרה הוא בכי רע, היא שבורה, אינה תקינה ואינה אסתטית. 

אני מוציא את הניאגרה הנוכחית ומתקין במקומה ניאגרה ידנית חדשה, מחבר את כל החיבורים לצנרת הקיימת ומוודא שהניאגרה פועלת באופן תקין.

אם מדובר על החלפת ניאגרה בירושלים מהסוג החדש ניאגרה נסתרת, העבודה מורכבת יותר כיוון שיש להוציא שורה של אריחים כדי לשלוף את הניאגרה הנסתרת הנוכחית ולהתקין במקומה את הניאגרה הסמויה החדשה. 

לאחר מכן אני מדביק אריחי קיר חדשים ומוודא שפתח השירות הקיים מתאים גם לניאגרה החדשה וזאת על פי הוראות היצרן לגבי המידות של פתח השירות. 

במידת הצורך, אני מחליף גם את ידיות הלחיצה, אך אם הן תקינות אין צורך להחליף אותן.

שינוי של הכלים הסניטריים 

הצורך להחליף ניאגרה, מדרבן לפעמים את בעלי הנכס לבצע גם את השיפוץ שחלמו עליו זמן רב ולכן הם מחליטים שזו ההזדמנות לבצע שינויים נוספים בחדר האמבטיה. כמו לדוגמה התקנת אסלה תלויה שהיא יפה הרבה יותר מהאסלות הסטנדרטיות וגם מאפשרת קלות רבה בעת הניקיון השוטף. 

בנוסף לכך ועל פי מצבם של הכלים הסניטריים הנוספים, הם יחליפו גם כיור, ארון אמבטיה או יוסיפו מקלחון, בהתאם לנוחות של בעלי הנכס. 

אפשר לבצע שיפוץ מינורי או שיפוץ גדול הכולל גם התקנת צנרת חדשה, הדבקת אריחים מחוספסים על הרצפה, אמבטיה ועוד.

הצוות שלי ואני מיומנים בכל סוגי העבודות הללו ולכן מבצעים זאת במלוא האחריות, על פי לוח הזמנים שנקבע ובהתאם לעלויות הכספיות ההוגנות שסוכמו מראש.

אם אתם מעוניינים לבצע שינויים בחדרי האמבטיה, אשמח לתת לכם הצעת מחיר כדי שתקבלו החלטה לגבי היקפו של השיפוץ ומועדיו.

תוכלו לקבל רשימת לקוחות אשר ביצענו אצלם פרויקטים מסוג זה לשביעות רצונם, תוך מינימום הפרעה לאורח החיים בבית. בתום העבודה אנחנו אוספים את כל הזבל והלכלוך ולא משאירים שאריות. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404