אזורי שרות: ירושלים | פסגת זאב | גבעת זאב | מעלה אדומים | מבשרת ציון

החלפת ניאגרה בירושלים

השימוש התכוף בניאגרה מגביר את הבלאי הטבעי של קופסה זו ולכן מדי פעם יש בה תקלות אשר אני מגיע לתקן אותן, או אם קיימת בעייתיות אני מחליף אותה.

סוגי הניאגרות 

קיימים שני סוגים של ניאגרות:

  • ניאגרה ידנית רגילה מפלסטיק אשר ממוקמת מעל האסלה. היא פועלת על ידי מנגנון המפעיל את המצוף, כך שתהיה נקודה שבה המכל יהיה מים עד הגובה שנקבע מראש.
  • ניאגרה נסתרת אשר מותקנת מאחורי קיר האריחים וזאת כדי שהשטח מעל האסלה יהיה פנוי. בדרך זו החלל של כל חדר האמבטיה נראה גדול יותר. מעל האסלה ממוקמים רק הלחצנים אשר מפעילים את האסלה, בחצי כמות המים או בכמות מלאה.

החלפת ניאגרה בירושלים

אני בודק כל ניאגרה ידנית ובהתאם למצב ממליץ ללקוח לתקן אותה, אם מדובר בהתקנת כמה חלקי פלסטיק זולים. או בביצוע החלפת ניאגרה בירושלים אם מצבה הפיזי של הניאגרה הוא בכי רע, היא שבורה, אינה תקינה ואינה אסתטית. 

אני מוציא את הניאגרה הנוכחית ומתקין במקומה ניאגרה ידנית חדשה, מחבר את כל החיבורים לצנרת הקיימת ומוודא שהניאגרה פועלת באופן תקין.

אם מדובר על החלפת ניאגרה בירושלים מהסוג החדש ניאגרה נסתרת, העבודה מורכבת יותר כיוון שיש להוציא שורה של אריחים כדי לשלוף את הניאגרה הנסתרת הנוכחית ולהתקין במקומה את הניאגרה הסמויה החדשה. 

לאחר מכן אני מדביק אריחי קיר חדשים ומוודא שפתח השירות הקיים מתאים גם לניאגרה החדשה וזאת על פי הוראות היצרן לגבי המידות של פתח השירות. 

במידת הצורך, אני מחליף גם את ידיות הלחיצה, אך אם הן תקינות אין צורך להחליף אותן.

שינוי של הכלים הסניטריים 

הצורך להחליף ניאגרה, מדרבן לפעמים את בעלי הנכס לבצע גם את השיפוץ שחלמו עליו זמן רב ולכן הם מחליטים שזו ההזדמנות לבצע שינויים נוספים בחדר האמבטיה. כמו לדוגמה התקנת אסלה תלויה שהיא יפה הרבה יותר מהאסלות הסטנדרטיות וגם מאפשרת קלות רבה בעת הניקיון השוטף. 

בנוסף לכך ועל פי מצבם של הכלים הסניטריים הנוספים, הם יחליפו גם כיור, ארון אמבטיה או יוסיפו מקלחון, בהתאם לנוחות של בעלי הנכס. 

אפשר לבצע שיפוץ מינורי או שיפוץ גדול הכולל גם התקנת צנרת חדשה, הדבקת אריחים מחוספסים על הרצפה, אמבטיה ועוד.

הצוות שלי ואני מיומנים בכל סוגי העבודות הללו ולכן מבצעים זאת במלוא האחריות, על פי לוח הזמנים שנקבע ובהתאם לעלויות הכספיות ההוגנות שסוכמו מראש.

אם אתם מעוניינים לבצע שינויים בחדרי האמבטיה, אשמח לתת לכם הצעת מחיר כדי שתקבלו החלטה לגבי היקפו של השיפוץ ומועדיו.

תוכלו לקבל רשימת לקוחות אשר ביצענו אצלם פרויקטים מסוג זה לשביעות רצונם, תוך מינימום הפרעה לאורח החיים בבית. בתום העבודה אנחנו אוספים את כל הזבל והלכלוך ולא משאירים שאריות. 

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים הדיירים פונים

אינסטלטור בלילה בירושלים

לעיתים יש מצבי חירום הקשורים באינסטלציה ולכן אני מגיעה ללקוחות שלי גם בשעת הלילה. אינסטלטור בלילה בירושלים צנרת ביוב אשר נסתמת בלילה משפיעה על כל

אינסטלטור בירושלים בשבת

העבודה היום יומית שוחקת וטוב שמגיעה השבת בשביל המנוחה, אך כאשר יש מקרים דחופים אצל הלקוחות, אני יוצא מיד מהבית ונוסע לסייע ללקוח. יש מקרים

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

תוכנית הטלוויזיה הפופולרית הפגישה את תושבי הבירה עם אינסטלטורים שונים אשר חלקם מבצעים את עבודתם במקצועיות רבה ומחייבים את הלקוח בסכום הוגן ומקצתם ניצלו את

אינסטלטור מומלץ

בחיפוש אחר אינסטלטור מומלץ, הלקוחות מגיעים אלי לאחר שקיבלו חוות דעת חיובית עלי מלקוחות וותיקים, אשר אני מטפל בבעיות האינסטלציה שצצות מדי פעם בביתם. טיפול

קבלן אינסטלציה בירושלים

מי שמעוניין לבצע שיפוץ רחב היקף של האינסטלציה בביתו פונה אלי כאיש מקצוע מנוסה ובעל ידע רב אשר עוסק בתחום האינסטלציה כבר שנים רבות. קבלן