אינסטלטור בגילה ירושלים

שנים רבות אני מעניק שירותי אינסטלציה אשר כוללים, איתור נזילות, פתיחת סתימות, טיפול בתקלות בכלים הסניטרים, תיקון ברזים ועוד.

אינסטלטור בגילה ירושלים

אינסטלטור בגילה ירושלים ובשכונות הסמוכות אליה, מבצע את הפעולות הנדרשות תוך פרקי זמן קצרים, כדי לפתור בעיות קיימות בבתים פרטיים, דירות, בנייני דירות או משרדים, מפעלים ועוד.

תיקון תקלות בניאגרות

חלקי החילוף של הניאגרות נשחקים עם הזמן ולכן קורה שיש תקלה והניאגרה אינה עובדת, מים לא יורדים או שנוצרת נזילה. אני בוחן את המקום ובהתאם לצורך מחליף מצוף, מנגנון או אטם. ברוב המקרים החלפת חלקי הפלסטיק פותרת את הבעיה והניאגרה חוזרת לפעילות סדירה.

אם מדובר בניאגרה נסתרת, אני מבצע פעולה זהה אך דרך פתח השירות אשר ממוקם מאחורי הקיר. אף על פי שמדובר בפתח קטן, אפשר לבצע דרכו את כל הפעולות הנחוצות וכך הניאגרה חוזרת לפעולה.

כאשר מדובר בתקלה רצינית אשר אי אפשר לתקן אותה או באסלה שבורה, אני ממליץ ללקוחות לרכוש אסלה וניאגרה חדשים. בתהליך זה אני מוציא את הציוד הישן ומתקין במקומו ציוד חדש בחדר האמבטיה.

התקנת כלים סניטריים חדשים

עבור לקוחות אשר פונים לאינסטלטור בגילה ירושלים המעוניינים להוציא את כל הכלים הסניטריים ולהתקין חדשים, אני מבצע שיפוץ כללי אשר כולל את הוצאת מלוא הכלים הללו, שליפת המרצפות שהודבקו על הבטון המוחלק ברצפה וגם את כל האריחים שהודבקו על הקיר.

בשלב השני מורכבים כל הכלים הסניטריים, אמבט או ג'קוזי, אסלה תלויה וניאגרה נסתרת, ארון אמבטיה, כיורים וברזים. לאחר מכן מתקינים את פתח השירות עבור הניאגרה הסמויה בגודל שקבע יצרן הניאגרה. בכל הקיר שנותר מדביקים את האריחים בדגם שנבחר ולאחר מכן גם את הרצפה באריחים מחוספסים כדי למנוע החלקה.

בבתים רבים אני מתקין גם ידיות אחיזה ליד האסלה וליד המקלחת וזאת כדי למנוע החלקה, במיוחד  כשמדובר בדירה של אנשים מבוגרים אשר אינם תמיד יציבים.

איתור נזילות ברחבי הדירה

אינסטלטור בגילה ירושלים בוחן בעיות של רטיבות אשר נראית על קירות או על המרצפות. ברוב המקרים מדובר בצנרת שהתפוצצה ולכן המים נוזלים מתוך הצינור החוצה. איתור הנזילות מתבצע בעזרת מצלמה טרמית אשר מסמנת באופן מדויק את מקור הבעיה. לכן שבירת הקיר מתבצעת בדיוק במקום זה ועל פי אופייה של התקלה מתבצע התיקון תוך החלפת קטע של הצנרת, או על ידי חיבור מחודש של שני חלקי הצנרת.

פתיחת סתימות בצנרת הביוב

אם קיימת סתימה בביוב אני פותח אותה באמצעות כלים ארוכים או זרם מים מאסיבי מזרנוק מים אשר מזיז את החפצים שחוסמים את המעבר וכך המים מסוגלים להגיע מקצה לקצה.

אם יש בביתכם בעיית אינסטלציה, דברו איתי ואגיע בהקדם כדי לטפל בה ולאפשר לכם לחזור לחיים נורמטיביים.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פיצוץ בצנרת מים

פיצוץ בצנרת מים

כאשר קורה פיצוץ בצנרת מים הדבר גורם לזרימה של מים רבים בתוך הדירה ולעיתים גם להצפה בכל השטח של הבית. פעילות ראשונית לעצירת המים בנכס 

ריח של ביוב בבית

כאשר מריחים ריח של ביוב בבית עלולים להיות כמה גורמים שיוצרים זאת. הדרך הנכונה והיעילה ביותר היא לקרוא לנו ואנו נבדוק כמה אפשרויות, כדי למצוא

איתור נזילה בצנרת

איתור נזילה בצנרת

בשנים האחרונות חל מהפך בנושא איתור נזילה בצנרת ואנו מבצעים זאת באמצעות מכשור חדיש. עקב כך העבודה היא הרבה יותר יעילה, פחות בלגן ולכלוך והיא

חומצה לפתיחת סתימות

חומצה לפתיחת סתימות

אחד האמצעים לפתיחת סתימות הוא שימוש בחומצת מלח. מדובר בחומר רעיל שמשתמשים בו רק במקרים קיצוניים. צוותים שלנו שעברו הכשרה מקצועית לכך יודעים לבצע זאת,

מכשור לפתיחת סתימות

מכשיר לפתיחת סתימות

בהתאם לסוג התקלות אצל הלקוחות אנו משתמשים בכמה סוגים של מכשירים לפתיחת סתימות. לכל סוג של תקלה קיים האמצעי שהוא הנכון ביותר עבורה ובהתאם לכך

Call Now Button052-9095404