אזורי שרות: ירושלים | פסגת זאב | גבעת זאב | מעלה אדומים | מבשרת ציון

אינסטלטור בגילה ירושלים

שנים רבות אני מעניק שירותי אינסטלציה אשר כוללים, איתור נזילות, פתיחת סתימות, טיפול בתקלות בכלים הסניטרים, תיקון ברזים ועוד.

אינסטלטור בגילה ירושלים

אינסטלטור בגילה ירושלים ובשכונות הסמוכות אליה, מבצע את הפעולות הנדרשות תוך פרקי זמן קצרים, כדי לפתור בעיות קיימות בבתים פרטיים, דירות, בנייני דירות או משרדים, מפעלים ועוד.

תיקון תקלות בניאגרות

חלקי החילוף של הניאגרות נשחקים עם הזמן ולכן קורה שיש תקלה והניאגרה אינה עובדת, מים לא יורדים או שנוצרת נזילה. אני בוחן את המקום ובהתאם לצורך מחליף מצוף, מנגנון או אטם. ברוב המקרים החלפת חלקי הפלסטיק פותרת את הבעיה והניאגרה חוזרת לפעילות סדירה.

אם מדובר בניאגרה נסתרת, אני מבצע פעולה זהה אך דרך פתח השירות אשר ממוקם מאחורי הקיר. אף על פי שמדובר בפתח קטן, אפשר לבצע דרכו את כל הפעולות הנחוצות וכך הניאגרה חוזרת לפעולה.

כאשר מדובר בתקלה רצינית אשר אי אפשר לתקן אותה או באסלה שבורה, אני ממליץ ללקוחות לרכוש אסלה וניאגרה חדשים. בתהליך זה אני מוציא את הציוד הישן ומתקין במקומו ציוד חדש בחדר האמבטיה.

התקנת כלים סניטריים חדשים

עבור לקוחות אשר פונים לאינסטלטור בגילה ירושלים המעוניינים להוציא את כל הכלים הסניטריים ולהתקין חדשים, אני מבצע שיפוץ כללי אשר כולל את הוצאת מלוא הכלים הללו, שליפת המרצפות שהודבקו על הבטון המוחלק ברצפה וגם את כל האריחים שהודבקו על הקיר.

בשלב השני מורכבים כל הכלים הסניטריים, אמבט או ג'קוזי, אסלה תלויה וניאגרה נסתרת, ארון אמבטיה, כיורים וברזים. לאחר מכן מתקינים את פתח השירות עבור הניאגרה הסמויה בגודל שקבע יצרן הניאגרה. בכל הקיר שנותר מדביקים את האריחים בדגם שנבחר ולאחר מכן גם את הרצפה באריחים מחוספסים כדי למנוע החלקה.

בבתים רבים אני מתקין גם ידיות אחיזה ליד האסלה וליד המקלחת וזאת כדי למנוע החלקה, במיוחד  כשמדובר בדירה של אנשים מבוגרים אשר אינם תמיד יציבים.

איתור נזילות ברחבי הדירה

אינסטלטור בגילה ירושלים בוחן בעיות של רטיבות אשר נראית על קירות או על המרצפות. ברוב המקרים מדובר בצנרת שהתפוצצה ולכן המים נוזלים מתוך הצינור החוצה. איתור הנזילות מתבצע בעזרת מצלמה טרמית אשר מסמנת באופן מדויק את מקור הבעיה. לכן שבירת הקיר מתבצעת בדיוק במקום זה ועל פי אופייה של התקלה מתבצע התיקון תוך החלפת קטע של הצנרת, או על ידי חיבור מחודש של שני חלקי הצנרת.

פתיחת סתימות בצנרת הביוב

אם קיימת סתימה בביוב אני פותח אותה באמצעות כלים ארוכים או זרם מים מאסיבי מזרנוק מים אשר מזיז את החפצים שחוסמים את המעבר וכך המים מסוגלים להגיע מקצה לקצה.

אם יש בביתכם בעיית אינסטלציה, דברו איתי ואגיע בהקדם כדי לטפל בה ולאפשר לכם לחזור לחיים נורמטיביים.

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים הדיירים פונים

אינסטלטור בלילה בירושלים

לעיתים יש מצבי חירום הקשורים באינסטלציה ולכן אני מגיעה ללקוחות שלי גם בשעת הלילה. אינסטלטור בלילה בירושלים צנרת ביוב אשר נסתמת בלילה משפיעה על כל

אינסטלטור בירושלים בשבת

העבודה היום יומית שוחקת וטוב שמגיעה השבת בשביל המנוחה, אך כאשר יש מקרים דחופים אצל הלקוחות, אני יוצא מיד מהבית ונוסע לסייע ללקוח. יש מקרים

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

תוכנית הטלוויזיה הפופולרית הפגישה את תושבי הבירה עם אינסטלטורים שונים אשר חלקם מבצעים את עבודתם במקצועיות רבה ומחייבים את הלקוח בסכום הוגן ומקצתם ניצלו את

אינסטלטור מומלץ

בחיפוש אחר אינסטלטור מומלץ, הלקוחות מגיעים אלי לאחר שקיבלו חוות דעת חיובית עלי מלקוחות וותיקים, אשר אני מטפל בבעיות האינסטלציה שצצות מדי פעם בביתם. טיפול

קבלן אינסטלציה בירושלים

מי שמעוניין לבצע שיפוץ רחב היקף של האינסטלציה בביתו פונה אלי כאיש מקצוע מנוסה ובעל ידע רב אשר עוסק בתחום האינסטלציה כבר שנים רבות. קבלן