אינסטלטור בגילה ירושלים

שנים רבות אני מעניק שירותי אינסטלציה אשר כוללים, איתור נזילות, פתיחת סתימות, טיפול בתקלות בכלים הסניטרים, תיקון ברזים ועוד.

אינסטלטור בגילה ירושלים

אינסטלטור בגילה ירושלים ובשכונות הסמוכות אליה, מבצע את הפעולות הנדרשות תוך פרקי זמן קצרים, כדי לפתור בעיות קיימות בבתים פרטיים, דירות, בנייני דירות או משרדים, מפעלים ועוד.

תיקון תקלות בניאגרות

חלקי החילוף של הניאגרות נשחקים עם הזמן ולכן קורה שיש תקלה והניאגרה אינה עובדת, מים לא יורדים או שנוצרת נזילה. אני בוחן את המקום ובהתאם לצורך מחליף מצוף, מנגנון או אטם. ברוב המקרים החלפת חלקי הפלסטיק פותרת את הבעיה והניאגרה חוזרת לפעילות סדירה.

אם מדובר בניאגרה נסתרת, אני מבצע פעולה זהה אך דרך פתח השירות אשר ממוקם מאחורי הקיר. אף על פי שמדובר בפתח קטן, אפשר לבצע דרכו את כל הפעולות הנחוצות וכך הניאגרה חוזרת לפעולה.

כאשר מדובר בתקלה רצינית אשר אי אפשר לתקן אותה או באסלה שבורה, אני ממליץ ללקוחות לרכוש אסלה וניאגרה חדשים. בתהליך זה אני מוציא את הציוד הישן ומתקין במקומו ציוד חדש בחדר האמבטיה.

התקנת כלים סניטריים חדשים

עבור לקוחות אשר פונים לאינסטלטור בגילה ירושלים המעוניינים להוציא את כל הכלים הסניטריים ולהתקין חדשים, אני מבצע שיפוץ כללי אשר כולל את הוצאת מלוא הכלים הללו, שליפת המרצפות שהודבקו על הבטון המוחלק ברצפה וגם את כל האריחים שהודבקו על הקיר.

בשלב השני מורכבים כל הכלים הסניטריים, אמבט או ג'קוזי, אסלה תלויה וניאגרה נסתרת, ארון אמבטיה, כיורים וברזים. לאחר מכן מתקינים את פתח השירות עבור הניאגרה הסמויה בגודל שקבע יצרן הניאגרה. בכל הקיר שנותר מדביקים את האריחים בדגם שנבחר ולאחר מכן גם את הרצפה באריחים מחוספסים כדי למנוע החלקה.

בבתים רבים אני מתקין גם ידיות אחיזה ליד האסלה וליד המקלחת וזאת כדי למנוע החלקה, במיוחד  כשמדובר בדירה של אנשים מבוגרים אשר אינם תמיד יציבים.

איתור נזילות ברחבי הדירה

אינסטלטור בגילה ירושלים בוחן בעיות של רטיבות אשר נראית על קירות או על המרצפות. ברוב המקרים מדובר בצנרת שהתפוצצה ולכן המים נוזלים מתוך הצינור החוצה. איתור הנזילות מתבצע בעזרת מצלמה טרמית אשר מסמנת באופן מדויק את מקור הבעיה. לכן שבירת הקיר מתבצעת בדיוק במקום זה ועל פי אופייה של התקלה מתבצע התיקון תוך החלפת קטע של הצנרת, או על ידי חיבור מחודש של שני חלקי הצנרת.

פתיחת סתימות בצנרת הביוב

אם קיימת סתימה בביוב אני פותח אותה באמצעות כלים ארוכים או זרם מים מאסיבי מזרנוק מים אשר מזיז את החפצים שחוסמים את המעבר וכך המים מסוגלים להגיע מקצה לקצה.

אם יש בביתכם בעיית אינסטלציה, דברו איתי ואגיע בהקדם כדי לטפל בה ולאפשר לכם לחזור לחיים נורמטיביים.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404