חומצה לפתיחת סתימות

אחד האמצעים לפתיחת סתימות הוא שימוש בחומצת מלח. מדובר בחומר רעיל שמשתמשים בו רק במקרים קיצוניים. צוותים שלנו שעברו הכשרה מקצועית לכך יודעים לבצע זאת, תוך נקיטת אמצעי זהירות לאור ההרכב של החומצה. 

לעיתים קרובות הסתימה נובעת מסיפון אשר קיים מתחת לכיור והוא מלא בלכלוך. לאחר שאנחנו מנקים אותו היטב מכל התכולה שלו, המים מסוגלים לזרום במקום ללא כל בעיות.

חומצה לפתיחת סתימות

כאשר יש סתימה בכיור אנחנו מנסים לטפל בה בכמה וכמה אמצעים, כמו שימוש במקל הייחודי שלנו כדי להזיז את מקור החסימה. ברוב המקרים השיטה הזו עובדת ואנחנו מצליחים לחלץ את החסימה הבעייתית.

יש מקרים קיצוניים שאנו מעריכים שיש חומר מסוים בתוך הסיפון מתחת לכיור או בתוך הצנרת וכדי להזיז אותו, צריך לפרק אותו. במקרים הללו אנו משתמשים בחומצת מלח שאנו שופכים לתוך החור בכיור. החומצה מצליחה לפרק לגורמים את החומרים שחוסמים את המעבר, היא מנקה ביסודיות את הסיפון וגם את הצנרת וכך מאפשרת למים לזרום בחופשיות ובמהירות.

לאחר שאנו שופכים חומצה לפתיחת סתימות אנו מתרחקים מהמקום כדי לא לנשום את אדי החומצה שעלולים להזיק לכל אחד מאתנו וגם לבעלי הנכס. לאור העובדה שמדור בחומצה מסוכנת אנו נוקטים משנה זהירות ומגנים על עצמנו מכל תרחיש אפשרי.

חומצה לפתיחת סתימות

פתיחת סתימות

כאשר קיימת סתימה משמעותית בצינור הביוב ובמיוחד אם מדובר בבניין רב קומות, הדרך היעילה ביותר היא לפתוח את הסתימה באמצעות זרנוק מים אשר מחדיר מים לתוך הצינור בלחץ גבוה מאד. עקב הלחץ כל חסם שקיים לאורכו של הצינור משתחרר ויוצא החוצה. בדרך זו מנקים גם את הדפנות של הצנרת משאריות שונות שנדבקו אליהן. 

במידת הצורך אנו משתמשים גם באופציה של חומצה לפתיחת סתימות. מדובר בחומצה שהיא חזקה ביותר ומסוגלת לפרק חומרים שקיימים בתוך הצנרת ולהותיר צנרת נקיה לחלוטין. העובדים המיומנים שלי ואני מודעים לעוצמתה של החומצה ולכן משתמשים בה במקרים חריגים בלבד ותוך שמירה קפדנית על אמצעי הזהירות. 

חסמים בתוואי הדרך של הצינור 

אנו עושים כל שניתן כדי לא לפרק את הצינור עצמו אך כבר קרו לנו מקרים בודדים שלא הייתה ברירה אחרת. בדקנו באמצעות המצלמה הטרמית היכן ממוקמת החסימה ובנקודה הזו חתכנו את הצינור ושלפנו את החסימה.

לאחר מכן חיברנו מחדש את שני חלקי הצנרת הידקנו אותם היטב, כדי שלא תהיה פתיחה שתגרום לזליגה של מים. רק לאחר שהכול תקין במאה אחוז אנו מחזירים את המצב לקדמותו ובמידת הצורך משלימים חלק של קיר שהרסנו לצורך גילוי הצינור, או מדביקים אריחים חדשים במקום אלו שהוצאה לטובת מטרה זו. 

אנחנו מומחים בכל מה שקשור לאינסטלציה ונשמח לסייע לכם בכל תקלה בביתכם או במשרדם בירושלים ובאזורים הסמוכים לעיר הבירה.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

Call Now Button052-9095404