הכנה למדיח כלים / התקנת מדיח כלים

מדיח כלים הוא אחד ממכשירי החשמל הנחוצים ביותר בכל מטבח הן בבתים והן במשרדים, בבתי מלון, מסעדות ועוד. לצורך התקנה של מדיח כלים, יש ליצור נקודת מים אחת לכניסת מים למדיח ונקודה נוספת עבור הוצאת המים.

הכנה להתקנה של מדיח כלים 

בדירות חדשות שנבנות מתאמים מראש הכנה עבור התקנה של מדיח כלים, לאור העובדה שכמעט בכל בית יותקן מדיח כלים במטבח. אך כשמדובר בבית ישן שעד עתה לא השתמשו דייריו במדיח כלים, יש לבצע את ההכנה המתאימה.

הכנה למדיח כלים / התקנת מדיח כלים

פתיחה של מעבר מים 

קו המים שנמצא מתחת לאריחים במטבח הוא בדרך כלל קו ישר ולעיתים הוא בעל שלוחה נוספת ולכן נראה בצורת האות ר'. בהתאם למיקומו המיועד של מדיח הכלים, יש ליצור פתח שדרכו יעברו המים מהצנרת הביתית למדיח הכלים. 

אנשי השירות המיומנים שלנו סוגרים את הברז הראשי כדי שלא יהיה מעבר מים בעת העבודות. הם יוצרים פתח בצנרת הקיימת ומחברים אליה אביזר בצורת האות T כדי שהמים ישנו את כיוון התנועה שלהם ויעברו פנימה לתוך מדיח הכלים. תפקידם של המים הללו הוא לנקות את הכלים שמונחים במדיח בעת הפעלתו.

בתום הניקיון המים המלוכלכים עוברים מהמדיח ישירות לקו הביוב וכך הם יוצאים מהדירה ולאחר מכן מהמבנה החוצה לצנרת הניקוז העירונית או של היישוב. 

העברה של צנרת חדשה עבור מדיח הכלים 

לאחר ביצוע המעברים החדשים לטובת התקנת מדיח כלים, אנו מחברים מקטע נוסף של צנרת שעובר מהאביזר אינסטלציה אל המדיח. בדרך זו כל המים שמחודרים למדיח או אלו שיוצאים ממנו, אינם זולגים החוצה אלא נעים רק בתוך מעבר המים שמיועד לכך. 

שינוי בצנרת המים במטבח 

לקוחות אשר מבצעים שיפוץ מאסיבי בבית הכולל את המטבח, מבקשים לא אחת לשנות את המיקום של מדיח הכלים וזאת בהתאם לנוחותם של הדיירים ולשינוי העיצובי שמתוכנן במטבח. במקרה מסוג זה אנו מבצעים שתי פעולות. בשלב הראשון אנו אוטמים את תוספת הצינור שיצא מקו המים הראשי והיה מיועד להזרמת המים למדיח הכלים ובפעולה זהה אוטמים את המעבר של המים שיצאו מהמדיח לכיוון קו הביוב. לאחר ביצוע פעולות האיטום, אנו מוודאים שאין זליגה של מים.

בשלב השני אנו פותחים קו מים שיוצא מהצינור הראשי של המים במיקום החדש שבו אמורים הדיירים להציב את המדיח, על פי התוכניות שמועברות אלינו. אנו פותחים קו מים גם עבור המים המלוכלכים לכיוון צנרת הביוב וכך הלקוחות יכולים לרכוש מדיח חדש ולהתקין אותו באמצעות החיבורים שהוכנו מראש. הלקוחות דואגים גם שהחשמלאי יקבע נקודת חשמל במיקום החדש, כך שאפשר יהיה להפעיל את המדיח.

העובדים המסורים שלנו ישמחו לבצע עבורכם את הפעולות הנדרשות, עבור התקנת מדיח כלים לשביעות רצונכם המלאה.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

החלפת צנרת בבית

החלפת צנרת בבית

הצנרת בבית ממלאת תפקיד חשוב ודרכה זורמים מים רבים וגם ביוב. לכן קיימת חשיבות להחליף את הצנרת ואת התשתיות אחת לתקופה, כדי לאפשר זרימה קולחת

Call Now Button052-9095404