כל מה שצריך לדעת על פתיחת סתימה בקו ביוב ראשי בירושלים

סתימה בקו ביוב ראשי בירושלים, היא נושא בעייתי כיוון שהוא משבש את חייהן של משפחות רבות במיוחד אם מדובר במבנה שהוא רב קומות.

סתימה בקו ביוב ראשי 

במערכות הצנרת הקיימות נושא של סתימה בקו ביוב ראשי מתרחשת לעיתים רחוקות, אך כשזה קורה המצב הוא בעייתי ונדרש טיפול מידי, כיוון שקווי הביוב מנוטרלים עד טיפול בתקלה.

אנחנו מודעים לחשיבותו של נושא זה ולכן הצוותים שלנו מגיעים תוך פרק זמן קצר כדי לסייע לכל המשפחות הללו. 

פתיחת סתימה בביוב בירושלים

סדר הפעולות לשחרור סתימה בקו ביוב ראשי בירושלים 

בשלב ראשון בוחנים את התקלה באמצעות מצלמה טרמית כדי לבצע שחרור נקודתי של החסימה. משתמשים במקל ייעודי לכך או בספירלה חשמלית בעלת אפקטיביות רבה שבדרך כלל משחררת את החסימה הנקודתית. אם הכול תקין, פותחים את השיבר הראשי ומאפשרים לכל השכנים לחזור לחיים נורמטיביים. 

אם מדובר בחסימה משמעותית והאמצעים הקודמים לא עזרו מגיעה למקום משאית ביובית. זרנוק המים מוציא מים בעוצמה גבוהה מאד. זרם זה משחרר בדרך כלל כל חסימה ובנוסף לכך מנקה את כל הדפנות מחיידקים ומשאריות שנותרו על הצינור לכל אורכו. 

לאחר הניקיון הכללי, העובדים המיומנים שלנו מוודאים שהמים זורמים בחופשיות בתוך נתיב הצנרת ואין מעצורים כלשהם שחוסמים את המעבר שלהם. כך כל הדיירים מרוצים שהבעיה נפתרה והם יכולים להתנהל כרגיל.

שורשים של עץ בתוך קו הביוב הראשי 

אחד ההסברים לחסימות של קו ביוב ראשי בירושלים הם העצים הגדולים אשר צומחים לגובה ולרוחב אך לשם כך הם זקוקים לשורשים עבים. עם השנים העצים הללו מצמיחים עוד ועוד שורשים וגם השורשים הקיימים הופכים לעבים הרבה יותר וצומחים לכל כיוון אפשרי. אם העץ ממוקם סמוך לקו ביוב ראשי השורשים הללו חודרים דרך הצנרת, כדי שיהיה להם לאן לצמוח.

אם מדובר בשורש אחד קטן, זה לא מפריע לקו הביוב הראשי אך כאשר כמות השורשים גדלה מיום ליום נוצרת בסופו של דבר חסימה משמעותית וזרם המים אינו מסוגל לנוע בחופשיות מקצה לקצה.

חיתוך של שורשי עץ בקו הביוב 

באמצעות המצלמה הטרמית מגלים את המיקום המדויק שבו הצנרת חוררה על ידי העץ והשורשים חדרו פנימה. אנשי השירות שלנו חותכים את קטע הצנרת הרלוונטי, מוציאים את השורשים ולאחר מכן מתקינים קטע צנרת חדש במקום הקטע המחורר. הם מחברים אותו באמצעות אביזרי אינסטלציה איכותיים וכך זרם המים יכול להיות שוב קולח ומהיר. 

כדי שלא תהיה בעיה דומה בעתיד, יש להמליץ לוועד הבית או לבעל הנכס להרים את העץ ולשתול אותו במקום שהוא מרוחק מקו הצנרת.

כשיש פיצוץ בקו ביוב ראשי בירושלים בפרט או צורך בפתיחת סתימות בירושלים בכלל, דברו אתנו ואנו נגיע בהקדם כדי לראות מה התקלה ולפתור אותה במהירות.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

מחיר החלפת צנרת בירושלים

מחיר החלפת צנרת בירושלים

כאשר אנו מגיעים לבית בירושלים שנבנה לפני שנים רבות ויש בו לעיתים קרובות פיצוצים בצנרת, אנו ממליצים ללקוח לבצע החלפה של הצנרת בקטע בעייתי מסוים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

כאשר נוצרת סתימה במערך הביוב של רב קומות בירושלים, אנחנו מודעים לכך שמדובר במצב אקוטי שמשבש את חייהם של התושבים ולכן הצוותים שלנו מגיעים למקום

Call Now Button052-9095404