לילה ירושלמי שקט ופסטוראלי ופתאום פיצוץ בצנרת – מה תעשו?

המים זורמים בצנרת לאורך כל שעות היממה ולכן קורה לא אחת שמתפוצץ הצינור באמצע הלילה. השקט הפסטורלי הירושלמי נחתך וכמויות של מים נוזלות החוצה, לחניון, לגינה ולצד הקדמי או החיצוני של הבניין.

פיצוץ בצנרת של המבנה 

במקרים הללו יש שתי פעולות מידיות שחייבים לבצע:

  • סגירת השיבר הראשי של כל הבניין כדי לעצור באופן מידי את יציאת המים. ללא סגירה זו יישפכו החוצה כמויות עצומות של מים, חבל עליהם ומצד שני הם עלולים לגרום גם להצפה.
  • יש לצלצל למוקד שלנו כדי שאינסטלטור חירום בירושלים מטעמנו יגיע בהקדם לטפל בתקלה. 

אינסטלטור חירום בירושלים
הסיבה לפיצוץ בצנרת המים 

הצוות המיומן שלנו מגיע לשטח עם מצלמה טרמית ומצלם את קו הצנרת כדי לדעת מה גרם לפיצוץ הצנרת ומהו המיקום המדויק שלו. בהתאם לצילומים אפשר להבין היכן זה קרה לדוגמה בין הקומה השנייה לקומה השלישית. הם גם רואים אם מדובר בשני קטעים של צנרת שהחיבור ביניהם נפתח או שנוצר חור בצנרת והוא זה שגרם לזליגת המים החוצה.

בהתאם לאופי של התקלה הצוות נערך לחבר מחדש את הצינור או לחלופין לחתוך את קטע הצינור שיש בו חור ולאחר מכן להתקין קטע חדש במקומו ולחבר אותו היטב. בדרך זו מאפשרים לכל כמויות המים לזרום רק בתוך הצינור וכך החיים יכולים לשוב לסדרם. 

יש גם אפשרות להשתמש בשיטות חדשניות שבהם מתקינים שרוול של צינור פנימי ובדרך זו אוטמים את החור וכל המים עוברים דרך המבנה החדש.

הצפה של מים בדירה 

אם מדובר באופציה של פיצוץ צנרת בדירה ירושלמית, יש לבצע את שתי הפעולות המיידיות הזהות, לסגור מהר את השיבר הראשי ולקרוא לנו. ככל שייקח זמן עד שיסגרו את הברז אם לדוגמה הדיירים לא נמצאים בביתם, כך כמות עצומה של מים תציף את הדירה ותגרום לנזקים עצומים, תוך פרק זמן קצר. 

במקרה של הצפה, למים יש נטייה לרדת כלפי מטה ולכן ההצפה תהיה מהר מאד לא רק בדירה הספציפית אלא גם תגלוש למדרגות, לחניון התת קרקעי ולפיר המעלית. לאחר סגירת קו המים חשוב לפנות את המים במהירות כיוון שהם מסוגלים לגרום לנזקים כבדים מאד לציוד ולריהוט.

אם נגרם נזק, יש לצלם את המקום הן בתמונות סטילס והן בסרטונים ולקרוא במקביל גם לשמאי של חברת הביטוח כדי שיבצע אומדן של הנזקים. 

טיפול בצינור שיש בו פיצוץ 

בהתאם לתקלה שגרמה לפיצוץ בצנרת, אנשי השירות שלנו מבצעים את התיקונים ואת החיבורים הנדרשים. לאחר מכן פותחים את אפשרות אספקת המים דרך הקו הראשי של הבניין, בוחנים ומוודאים שאכן כל המים עוברים דרך הקו ולא מחוצה לו.

אם פיצוץ בצנרת מפריע לשקט הפסטורלי הירושלמי, אנחנו כאן תמיד לשירותכם. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

מחיר החלפת צנרת בירושלים

מחיר החלפת צנרת בירושלים

כאשר אנו מגיעים לבית בירושלים שנבנה לפני שנים רבות ויש בו לעיתים קרובות פיצוצים בצנרת, אנו ממליצים ללקוח לבצע החלפה של הצנרת בקטע בעייתי מסוים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

כאשר נוצרת סתימה במערך הביוב של רב קומות בירושלים, אנחנו מודעים לכך שמדובר במצב אקוטי שמשבש את חייהם של התושבים ולכן הצוותים שלנו מגיעים למקום

Call Now Button052-9095404