פיצוץ בצנרת מים

כאשר קורה פיצוץ בצנרת מים הדבר גורם לזרימה של מים רבים בתוך הדירה ולעיתים גם להצפה בכל השטח של הבית.

פעילות ראשונית לעצירת המים בנכס 

הצעד הראשון שיש לבצע הוא סגירה של הברז הראשי של המים כדי לעצור באופן מוחלט את אספקת המים לצנרת שמותקנת מאחורי הקירות ומתחת למרצפות כדי להקטין את הנזק. המים הם בעלי תכונת התפשטות מהירה ולכן מהר מאד הבית מכיל כמות גדולה של מים שמזיקה לריהוט, למוצרי חשמל ולכל פריט אחר אשר מונח על המרצפות. 

לאחר סגירת הברז הראשי והוצאת כל המים שהצטברו יש לקרוא לנו במהירות כדי שנבדוק את הצנרת נגלה מהי הבעיה ונטפל במהירות בתיקון הנדרש. 

פיצוץ בצנרת מים

איתור התקלה בצנרת 

הצוות שלנו מגיע עם מכשור לאיתור מיקום הפיצוץ לאורכה של הצנרת. המצלמה הטרמית מגלה את המקום שבו קיימת לחות רבה ודבר זה מעיד על כמות גדולה במיוחד של מים בנקודה ספציפית זו. בהתאם לכך אנו שוברים חלק מהקיר כדי לגלות את הנקודה שבה נוצר פיצוץ בצנרת מים. בצנרת זו נוצר חור ולכן יצאו ממנו מים או לחלופין יצא ממקומו האטם או החיבור אשר מחבר בין שני חלקי הצנרת כמו במיקומים שבהם קיימת זווית של 90 מעלות.

בהתאם לתקלה אנו חותכים את הצנרת במיקום של החור ומחברים קטע צר של צנרת במיקום זה כדי ליצור המשכיות. אם מדובר בחיבור, אנו דואגים לחבר מחדש את קטעי הצנרת על ידי חבק, אטם או כל חלק אינסטלציה אחר שמתאים לכך. 

בדיקת אטימות של הצנרת 

כדי לוודא שאין זליגת מים, אנחנו פותחים את הברז הראשי של אספקת המים ומאפשרים לצנרת לעבוד שוב כמו בעבר. אנחנו מגיעים למקום זה שוב למחרת או לאחר יומיים כדי לוודא שהצנרת פועלת כראוי ואין טפטופים של מים. אם הכול תקין אנו בונים מחדש את קטע הקיר ששברנו וזאת באופן מדויק. לאחר מכן אנו צובעים את הקיר המחודש כך שאף אחד לא יחוש בהבדל לאור שבירת הקיר. 

הצפה של מים 

יש מקרים שבהם פיצוץ הצינור מתרחש כאשר בני הבית לא נמצאים בביתם והמים מציפים את כל הדירה. המשפחה מגלה זאת רק כאשר מישהו שב הביתה אך בינתיים הבית מוצף. המים גורמים נזקים תוך פרק זמן קצר מאד ולכן מעבר לסגירת הברז הראשי יש לצלם את המקום בתמונות סטילס וגם בסרטונים כדי להעביר זאת לחברת הביטוח כדי שיבינו באופן עובדתי את פרטי המקרה. במקביל אמור להגיע למקום שמאי של חברת הביטוח כדי לבצע אומדן של הנזקים אשר נובעים מבעיה של פיצוץ בצנרת מים. 

בכל בעיה הקשורה באינסטלציה באזור ירושלים, אנחנו לשירותכם. נוכל להגיע עם צוות מקצועי ומיומן כדי לטפל בכל תרחיש הקשור לנושא האינסטלציה.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

Call Now Button052-9095404