איך לפתוח סתימה בכיור עם סודה קאוסטית

סודה קאוסטית הוא חומר רעיל ולכן רק אנשי מקצוע שלנו שמתורגלים בסוג זה של פעולה, יכולים לטפל בפתיחת סתימה בדרך זו.

איך לפתוח סתימה בכיור עם סודה קאוסטית

הסודה הוא חומר חזק ולכן הוא בעל מסוגלות לפתוח סתימות שקיימות בסיפון שממוקם מתחת לכיור או לחלופין לסתימה בתוך הצנרת. הוא מפרק בזכות ההרכב הכימי שלו את כל החסמים וכך יוצר זרימה חופשית של מים מקצה לקצה.

בשלב ראשון משקשקים את מיכל הסודה כדי שאפשר יהיה לשפוך את החומר כפירורים ולא כגושים של הסודה. לאחר שכל פירורי הסודה נכנסו פנימה דרך החור בכיור, אנו שופכים פנימה מים רותחים שהוכנו מראש ומתרחקים מהמקום לאור הראקציה של החומרים הכימיים. 

כאשר המים הרותחים נכנסים לצינור ולסיפון, אפשר כבר לשמוע בדרך את מעבר המים החלק אשר עובר לאורכו של כל הקו לאחר הסרת המפגעים בדרך.

איך לפתוח סתימה בכיור עם סודה קאוסטית

היתרון של סודה קאוסטית 

החומר החזק הזה יכול לפתוח סתימות שלא הצליחו לפתוח בפעולות אחרות שביצעו אנשי הצוות. לכן יש מקרים חריגים שזהו הפתרון הטוב, המהיר והיעיל ביותר. כדי לייתר את הצורך בפתיחת כל הצנרת ועריכת שינויים בה, אנו מנסים שיטה זו ואם היא מצליחה לפורר את החסמים, הבעיה נפתרה.

סיוע ללקוחות שלנו 

כאשר אצל הלקוחות שלנו נוצרת סתימה בצינור, אנו עושים כל שניתן כדי לסייע להם בלי לגרום ללכלוך, לבלגן ולהוצאות כספיות. לכן אנו מנסים לשחרר את הסתימה בכמה אופציות, שימוש במקל הארוך שלנו, הפעלת לחץ מים או שימוש בסודה קאוסטית ומים חמים כמוצא אחרון. חשוב לבצע זאת עם מים חמים כדי ליצור אפקטיביות רוחבית, פעולה זהה עם מים קרים לא תיצור את הראקציה הנחוצה. 

אם בכל השיטות הללו הסתימה לא זזה, מדובר בחפץ שתקוע היטב לכל רוחבו של קוטר הצינור ולכן אינו מסוגל לזוז וגם לא להתפרק. 

שימוש במצלמה טרמית 

במצלמה טרמית אפשר לעבור על פני כל הצנרת ולחפש את מוקד הבעיה. לאחר שמאתרים זאת מגלים את הצינור ומפרקים את המיקום הספציפי כדי לגלות את החפץ המפריע. לאחר הסרתו כל המים עוברים בתוואי הדרך ללא כל בעיה. כדי להחזיר את המצב לקדמותו מחברים את שני הקצוות של הצינור זה לזה באמצעות מחבר ומוודאים שאין זליגה של מים. בודקים זאת שוב לאחר כמה ימים ואם הכול תקין, אפשר לכסות את הצינור ולחזור לשגרה.

שימוש בביובית 

אחת הדרכים הנוספות לשחרור חסימה מהותית בעיקר בצינור ביוב היא להיעזר במשאית ביובית. זרנוק המים של המשאית מפעיל לחץ מים עצום אשר ברוב המקרים משחרר את החסימה ומאפשר למים לזרום כיאות. 

אנחנו לשירותכם בכל נושא הקשור לשחרור סתימה בכיור, או כל בעיה אחרת בתחום האינסטלציה בבית או במשרד.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

Call Now Button052-9095404