שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם שמפעילים את הברז היא מועטה והזרימה היא איטית. לכן זמן שטיפת הכלים הוא הרבה יותר ארוך והמקלחת היא נעימה פחות כיוון שהזרם הוא חלש והזמן שלוקח להוריד את הסבון ואת השמפו הוא ארוך הרבה יותר. מעבר לכך, הרבה יותר נעים ליהנות ממקלחת שהמים בה קולחים במהירות וחשים את המים החמים על פני כל הגוף.

שיפור לחץ מים בירושלים

איך משפרים את לחץ המים בצנרת המים

קיימות סיבות רבות לבעיות בלחץ המים ולכל אחת מהן יש פתרון אחר. כשאנו מגיעים לביתו של הלקוח, אנחנו בוחנים את קו המים כדי לאתר את הבעיה המדויקת שגורמת ללחץ מים איטי ובהתאם לכך אנו משפרים את לחץ המים.

סיבות לקיומו של לחץ מים איטי והטיפול בכל בעיה ספציפית

  • סתימה בצנרת המים ולכן אנו מפרקים את המנגנון, מזרימים מים בלחץ גבוה כדי להסיר את שכבות הלכלוך גם מדפנות הצינור וכך מאפשרים למים לזרום הרבה יותר מהר.
  • לעיתים השיבר הראשי של המים אינו פתוח לחלוטין. לכן יש לפתוח אותו לאט ובהדרגה, כדי להשוות לחצים ורק לאחר שהצנרת מלאה במים, לפתוח את השיבר עד הסוף.
  • אם הפילטר מלא באבנית, יש לפתוח אותו ולאחר מכן לנקות אותו היטב וגם אם יש פריטים גדולים שחדרו לצינור, להוציא אותם דרך ברז הריקון.
  • לא אחת נסתם הפילטר הראשי שממוקם בכניסה לבית, יש לנקות אותו באופן יסודי או להתקין פילטר חדש.
  • אם יש בעיה של לחץ מים רק בקומה אחת מתוך הקומות בבניין מגורים גבוה, אפשר להוסיף להם משאבה ייעודית שלחץ המים שהיא מפיקה מתאים לקוטר של הצינור.
  • אם הבעיה היא בכל הקומות העליונות יש לוודא שקיים על הגג מאגר מים שמיועד לספק את המים לדירות האלו, אם לא קיים מאגר אנחנו מתקינים מאגר עם משאבה. אם קיים מאגר אנחנו בודקים את תקינותה של המשאבה ואם יש בה תקלה מלפפים את המנוע של המשאבה או רוכשים משאבה חדשה ומתקינים אותה וזאת בהתאם למצבה.
  • אם הבעיה נובעת מהצנרת, אפשר להחליף קטע ספציפי של הצנרת. חותכים אותו ומחברים במקומו קטע צנרת באורך ובקוטר זהים, מחברים ומדביקים אותם באמצעות אביזרי אינסטלציה מתאימים.
  • לעיתים הבעיה נובעת מצנרת מים העשויה מברזל ומלאה בחלודה ובקורוזיה אשר מצמצמת את קוטרה של הצנרת, לכן זרימת המים היא מאד איטית. ההמלצה היא להוציא את כל הצנרת הישנה ולהתקין במקומה צנרת פלסטיק PVC בטיב מעולה, שתיצור מהפך במהירות זרימת המים. 

קראו על – פתיחת סתימות בירושלים

אנחנו לשירותכם בפתרון של כל בעיית לחץ מים איטי, נגיע במהירות לבדיקה ולטיפול כדי לשפר את לחץ המים.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404