התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

הכנת תשתית עבור המתקנת מדיח כלים 

בעת בניית דירות חדשות, מכינים מראש את התשתיות הנדרשות, כשמדובר בדירות ישנות שרוצים להתקין בהם מדיח כלים אנחנו מבצעים שינוי בתשתיות כדי להתאים את הצנרת להימצאותו של מדיח הכלים.

כדי שמדיח הכלים יעבוד כראוי הוא זקוק לצנרת מים שמכניסה מים למכשיר כדי לנקות את הכלים והוא זקוק לקו מים שיוביל את המים המלוכלכים החוצה לביוב, לאחר ניקוי כלי האוכל.

התקנת מדיח כלים בירושלים

ביצוע שינוי בתשתיות המטבח – קו מים נקיים

בשלב הראשון אנו מטפלים בנושא העברת מים נקיים למדיח הכלים. לצורך כך מגלים את הצינור הקיים, חותכים אותו ומוסיפים לו אביזר T אשר אנו מחברים אליו צינור נוסף להובלת מים נקיים. מהדקים, מדביקים וסוגרים היטב כך שלא תהיה זליגה של מים עקב הוספת אביזר זה. באמצעות אביזר זה, המים ינותבו לכיוון החדש ודבר זה מאפשר זרימת מים עבור מדיח הכלים.

את קו המים הזה מחברים לסיפון אשר קיים מתחת לכיור המטבח ויוצרים פתח מעבר לצינורות. מתקינים ברז בעל יציאה למדיח הכלים וכך המדיח יוכל לקלוט מים בכל פעם שמפעילים אותו.

ביצוע שינוי בתשתיות המטבח – קו מים לניקוז

כדי להוציא את המים המלוכלכים יש לחבר צינור חדש לקו הניקוז. גם כאן חותכים את הקו הקיים, מוסיפים אביזר אינסטלציה מדביקים ומהדקים. בצד השני, מתחת לכיור המטבח, מחברים קו זה לסיפון אשר ממוקם מתחת לכיור המטבח כך שכל כמות המים תצא החוצה על פי שלבי העבודה של המדיח כשהוא מוציא את כל המים שסייעו בהליך שטיפת כלי האוכל, לביוב.

הוספת נקודת חשמל 

כדי להפעיל את המדיח יש צורך גם בנקודת חשמל. ברוב המקרים יוצרים מיקום לשקע חשמלי מאחורי המדיח ומעבירים מתח מקו החשמל הקרוב ביותר. לאחר יצירת המיקום, מתקינים את השקע ואליו מחברים את התקע של מדיח הכלים.

שינוי בארונות המטבח 

אם הלקוחות מעוניינים שמדיח הכלים יהיה חלק אינטגרלי של המטבח וימוקם בסמוך לכיור בכלים, יש להוציא את הארון הקיים ולהכין את השטח עבור המדיח. בהתאם למדידה של המקום חותכים את הארון המיותר ובמיקום שנוצר מכניסים את מדיח הכלים. יש לוודא שיש די מקום לצורך פתיחה מלאה של דלת המדיח בכל פעם שמעוניינים להכניס כלים  למדיח וגם כדי להוציא אותם לאחר שהם נקיים.

הצוות שלי ואני ביצענו עבודות של שינוי צנרת מסוג זה ביעילות ובמהירות בעשרות בתים בירושלים והסביבה וכך הלקוחות יכולים ליהנות מחיים הרבה יותר קלים. אם גם אתם מעוניינים להוסיף מדיח למטבח, נשמח לבצע עבורכם את השינוי הנדרש בתשתיות .

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404