לחץ מים נמוך בבניין משותף

כאשר אנשי הוועד של בניין משותף בירושלים קוראים לנו, כיוון שיש בעיה של לחץ מים נמוך בבניין משותף אנו בוחנים כמה אופציות כדי להבין ממה נובעת הבעיה.

תקלה בבריכת המים על הגג 

במבנים משותפים רבים קיימת בריכת מים על הגג. בריכה זו פועלת באמצעות מנוע ומנתבת את המים לכל הקומות. כאשר המנוע לא תקין או יש בעיה טכנית אחרת בבריכה, אין מספיק לחץ מים ולכן יש קומות שבהן לחץ המים הוא נמוך. עקב כך כאשר שוטפים כלים או מתקלחים זרם המים הוא מאד איטי ואינו מאפשר אורח חיים תקין ורגיל. 

במקרה זה אנו בוחנים את כל המערכת של הבריכה על הגג ומבצעים את התיקון הנדרש כמו לדוגמה אם המנוע החשמלי לא פועל, מעבירים אותו לליפוף של המנוע, או אם הוא נשרף יש להתקין משאבה חדשה וכך כל ההתנהלות בקווי המים תחזור לסדרה. 

לחץ מים נמוך בבניין משותף

סתימה בצנרת 

המים בישראל הם מים קשים ולכן לא אחת נוצרת בתוך הצנרת כמות גדולה של אבנית אשר מובילה לסתימה לכל אורך הקו. במקרים האלו יש לבצע ניקוי של כל הצנרת באמצעים מקצועיים שונים וכך לאפשר למים לזרום באופן חופשי ומהיר. 

בבתים שבהם התופעה הזו מתרחשת לעיתים קרובות, אנו ממליצים על ביצוע הליך זה באופן קבוע אחת לחצי שנה, שנה או כל תקופה שנראית לנו הנכונה על פי הממצאים בשטח וזאת כדי לאפשר ללקוחות חיי שגרה נעימים עם זרם מים נורמטיבי לרווחתם של כל השכנים.

תכנון של מערכת האינסטלציה בבתים משותפים 

לפני הקמת הבניין מתכנני מערכות האינסטלציה המנוסים מבצעים את התכנון של התקנת הצנרת לכל הקומות. אך לא אחת התכנון אינו תקין ולכן נוצרים במציאות מצבים שבהם המים אינם מסוגלים לעלות לקומות הגבוהות ולכן הדיירים סובלים מכך מאד.

כדי לסייע להם אנו בוחנים את האפשרות להתקין על הגג בריכת מים ייעודית למטרה זו, אשר פועלת באמצעות משאבה חשמלית התואמת את גודלה של בריכת המים וכך המים מנותבים לכל הקומות באופן זהה. 

עבודות אינסטלציה בבניינים משותפים 

כאשר יש תקלות בבתים משותפים אנחנו בוחנים את מה שקורה בשטח וגם את התוכניות של האינסטלציה של כל קומות המבנה, כדי להבין את מהות התכנון ואת ההתאמה שלו בפועל במציאות. בכל אחד מהמקרים אנו מחפשים ומבצעים פתרונות מעשיים שאינם יקרים יחסית.

יש מקרים קיצוניים שבהם אין ברירה אלא להמליץ לוועד הבית להחליף את קווי הצנרת או חלק מהם וכך ליצור זרם חזק יותר של מים כפי שקיים ברוב הבתים המשותפים.

בכל בעיה הקשורה לנושא לחץ מים נמוך בבניין משותף או כל תקלה אחרת הקשורה לאינסטלציה, דברו אתנו ואנחנו נשמח להגיש לכם סיוע של צוות מיומן בירושלים ובאזור שסביבה. 

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם –

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

שרברב מומלץ בירושלים

שרברב מומלץ בירושלים

הדרך המתאימה ביותר לעבודה עם שרברב מומלץ בירושלים היא על ידי קבלת המלצה מקרוב משפחה או חבר, שהייתה לו בעיית אינסטלציה בבית ואנו פתרנו לו

אינסטלטור בירושלים - מחירון

מחירון אינסטלטור בירושלים

מי שזקוק לשירותי אינסטלציה אינו מודע לעלויות של כל אחת מהעבודות הנדרשות. זו הסיבה שהעלויות נראות לו לפעמים זולות ולפעמים יקרות, כיוון שאין לו כל

תיקון דליפת מים

תיקון דליפות מים

דליפת מים אשר מתרחשת מצנרת, ברז או כל גורם אחר היא נושא שיש לטפל בו כיוון שהדבר מפריע להלך החיים הנורמטיבי בבית וגם יוצר בזבוז

לחץ מים נמוך בבניין משותף

לחץ מים נמוך בבניין משותף

כאשר אנשי הוועד של בניין משותף בירושלים קוראים לנו, כיוון שיש בעיה של לחץ מים נמוך בבניין משותף אנו בוחנים כמה אופציות כדי להבין ממה

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

Call Now Button052-9095404