פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר.

סתימות קשור בצנרת 

כאשר המים בקווי הביוב או בקווי המים אינם זורמים כיאות, כפי הנראה יש סתימה שמפריעה למעבר המים. יש כמה אופציות שאנחנו בוחנים:

  • אם מדובר בחפץ, מגבונים או ריכוז של שערות אנחנו שולפים זאת באמצעות מקל ארוך שבסופו של תפסן וכך משחררים את החסימה ומאפשרים למים לזרום החוצה ללא עיכובים במהלך הקו. 
  • אם אנחנו לא מצליחים לשחרר זאת נראה שהבעיה היא חמורה מאד ולכן אנו מבצעים את השחרור באמצעות הביובית. מפעילים את המכשור החדשני אשר שואב את כל תכולת המים בקו. לאור העוצמה של המים מהזרנוק, קיימת סבירות גבוהה שכל החסמים ישתחררו וזרמת המים תשוב להיות תקינה. כפי הנראה הייתה שם חסימה של חפץ שהתמקם לרוחבו של הצינור וחסם את כל הקוטר שלו. 

לאחר מכן אנו מוודאים שאכן יש זרימה קולחת והדיירים יכולים לשוב לאורח החיים התקין שלהם. 

פתיחת סתימות קשות בירושלים

חסימה של שורשי עץ בצינור המים או בצינור הביוב 

אם אנחנו לא מצליחים לפתוח לשחרר את הסתימה, אנחנו מפעילים את המצלמה הטרמית שלנו וצופים בכל מה שקורה בתוך הקו. במקרים אנחנו מגלים שבנקודה מסוימת יש שורשים של עץ אשר התפשטו בתוך הצינור ולכן הם מפריעים למעבר המים.

מדובר בדרך כלל בעץ שצומח לא רחוק מהמיקום של הצנרת. עם השנים השורשים שלו מתארכים ומתעבים ואם אין להם לאן להתפשט, מחוררים את הצנרת וחודרים פנימה. בהתחלה מדובר בשורשים קטנים שאינם מפריעים, אך כשמדובר בכמות גדולה המים לא מצליחים לעבור כלל ולכן חייבים לחתוך את השורשים. 

אנחנו חותמים את הצינור בדיוק בנקודה שבה ראינו שממוקמים השורשים, חותכים אותם ולאחר מכן מחברים שוב את חלקי הצנרת זו לזו באמצעות קטע נוסף של צינור או חיבור מאסיבי. לאחר מכן אנחנו בודקים את זרימת המים, מוודאים שאין חסימה ושאין זליגה של מים כך שכל המים נעים בתוך תוואי הצינור ולא מחוצה לו.

מיומנות של פתיחת סתימות בירושלים 

הלקוחות הירושלמים שלנו מודעים לחשיבות שאנו מקדישים לנושא של ההגעה המהירה של הצוותים לשטח. אנו מבינים שהם חסרי אונים ולכן עושים כל שניתן כדי להגיע במהירות. לאור הניסיון הרב שלנו אנו בוחנים כמה אופציות כדי לעלות על הבעיה האמיתית ובהתאם לכך מבצעים את הפעולות הנדרשות.

הצוותים שלנו נעזרים באמצעים מתוחכמים ובשיטות חדשניות כדי לבצע כל פעולה שנדרשת תוך מהירות כדי לסייע ללקוחות ולאפשר להם לחזור לשגרה. 

אם יש לכם בעיה בנושא אינסטלציה, אנחנו לשירותכם. דברו אתנו ואיש שירות שלנו יגיע למקום כדי לתהות על הבעיה ולמצוא את הפתרון הנכון ביותר כדי לחזור לשגרה. 

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404