איתור נזילה בצנרת

בשנים האחרונות חל מהפך בנושא איתור נזילה בצנרת ואנו מבצעים זאת באמצעות מכשור חדיש. עקב כך העבודה היא הרבה יותר יעילה, פחות בלגן ולכלוך והיא גם אורכת פרק זמן קצר יותר.

איתור נזילה בצנרת

בעבר כדי לבצע איתור נזילה בצנרת שברנו את כל הקיר, מגלים את הצינור שמאחוריו ובוחנים לכל אורכו היכן ממוקמת הנקודה הבעייתית כדי לטפל בה. לאחר התיקון כאשר הנזילה נעצרה, בנינו מחדש את חלק הקיר ששברנו, מיישרים, צובעים ודואגים שאף אחד לא יחוש בכך שבוצעה שבירה של הקיר.

איתור נזילה בצנרת

שימוש במצלמה טרמית 

היום לאור השימוש במצלמה הטרמית, אנחנו לא שוברים קירות מיותרים אלא מבצעים את העבודה בשלבים. בתחילת הדרך אנחנו עוברים עם המצלמה הטרמית לאורכו של הקיר כדי לעלות על הנקודה הספציפית אשר ממנה זולגים מים אל מחוץ לצינור. לאור הגילוי המדויק אנחנו שוברים רק את הקטע בקיר שמאחוריו יש נזילה.

כאשר מגלים את הצינור, אנחנו בוחנים את הבעיה. לעיתים מדובר בחיבור שיצא ממקומו או נשחק ולכן נוצר נתק בין שני צדי הצינור. במקרים אחרים נוצר חור בצינור ולכן יש לחתוך את הקטע הבעייתי ולחבר במקומו קטע צינור חדש באמצעות חיבורים מהודקים.

בדרך זו כל המים עוברים בתוך הנתיב ואינם זולגים החוצה. אנחנו מוודאים לאחר כמה ימים שהכול תקין ויבש ורק לאחר מכן מתחילים בפעולות של סגירת הקיר והחזרת המצב לקדמותו. מרימים מחדש את הקיר באמצעות לבנים או אבנים קטנות, עם מריחת טיח ובסופו של התהליך צובעים את הקיר בצבע זהה. המטרה שלנו היא שאיש לא יבחין שבוצע תיקון בקיר. 

המהפך בזכות השימוש במצלמה הטרמית 

מאז הכנסת המצלמה הטרמית לשימוש שוטף, נוצר מהפך במהלך העבודות שלנו. הלקוחות בדרך כלל נרתעים מהעבודות בפרויקטים הללו, לאור הבלגן הנוראי שדבר זה יוצר בביתם, לכלוך, בלגן, חול ועוד. 

אך כאשר אנו מסבירים להם שאנו מפעילים מצלמה טרמית עבור איתור נזילה בצנרת, הם מבינים שמדובר בטיפול ממוקד ולכן רמת הסרבול והעלויות יהיו פחותים באופן משמעותי ביותר. לאחר קבלת התוצאות של המצלמה הטרמית, אנו מראים להם את הנקודה הבעייתית ומבצעים שבר בנקודה קטנה יחסית כדי להקל על בעלי הנכס. 

שימוש במכשור חדשני 

בהתאם לבעיה, יש מקומות שנבצע שימוש גם במכשור חדיש יותר. מדובר במצלמה שחודרת פנימה לתוך הצינור ומובילה צינור פנימי אשר מתקבע בתוך הצינור הנוכחי ובדרך זו השימוש בצינור מתבצע דרך הקטע החדש ואין כל צורך לפרק את הצינור הישן ולתקן אותו.

קיימת אפשרות גם לסתום את החור שנוצר באמצעות סיבי זכוכית בשיטה יוצאת דופן וגם כך כל נושא הטיפול בצינור עצמו הוא מיותר.

אם יש לכם צורך של איתור נזילה בצנרת, דברו אתנו ואנחנו נשמח להגיע ולבחון את הבעיה.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

Call Now Button052-9095404