מחיר החלפת צנרת בירושלים

כאשר אנו מגיעים לבית בירושלים שנבנה לפני שנים רבות ויש בו לעיתים קרובות פיצוצים בצנרת, אנו ממליצים ללקוח לבצע החלפה של הצנרת בקטע בעייתי מסוים או בכל שטח הבית.

צנרת ברזל ישנה בדירות וותיקות 

לפני עשרות שנים הצנרת שהותקנה בבתים הייתה צנרת ברזל. אך כבר שנים רבות הצנרת היחידה שמתקינים היא צנרת פלסטיק PVC לאור הטיב המעולה שלה.

בבתים שבהם קיימת עדיין צנרת ברזל נוצר מצב שיש עליה וגם בתוכה הרבה קורוזיה וחלודה. הצטברות זו מפריעה לזרימת המים ורואים בצנרת זו שהמים זורמים לאט ולא אחת המים יוצאים בצבע חום ולא בצבע שקוף. עקב שחיקת החומר יש מדי פעם חורים בצנרת ולכן קיימת זליגת מים מחוץ לתוואי הצינור.

הלקוחות מבינים שלאור השנים הרבות שהצנרת קיימת בבית זה, הגיע הזמן להחליף אותה. יש מקרים שבהם מחליפים מקטע אחר כמו בחדר באמבטיה, או את הצנרת בכל הבית שממוקמת מתחת לאריחים.

מחיר החלפת צנרת בירושלים

מחיר להחלפת צנרת בירושלים

העלות של החלפת צנרת נקבעת על פי כמות נקודות המים שיש להחליף. בדרך כלל העלות נעה בין 1,600 ל – 1,000 ₪ לכל נקודת מים. אם מדובר בעבודה בהיקף קטן העלות תהיה כמה לאלפי שקלים בודדים, אך אם מדובר בהתקנת צנרת חדשה כולל תשתיות חדשות בכל הבית, העלות תהיה גבוהה הרבה יותר.

תשתיות חדשות לצנרת החדשה 

כדי ליצור אפקטיביות מלאה בתהליך זה, אנחנו שולפים את הצנרת הישנה, מוציאים את כל התשתיות מנקים את השטח ומאפשרים למקום להתייבש באופן מלא. לאחר מכן מניחים תשתיות חדשות של חול ושומשום. מעל המצעים הללו מניחים צנרת פלסטיק אשר החלקים שלה מחוברים בזוויות ובאביזרי האינסטלציה הנדרשים. לאחר מכן מקבעים את הצנרת כדי שהיא לא תזוז ותיצור הצפה לאור הפעילות האינטנסיבית של הקרקע. 

התאמת סוג צנרת לירושלים 

בעבודות מסוג זה שמבצעים בירושלים אנחנו לא מתקינים את צנרת PVC מסוג  SP שאותה מתקינים ברחבי הארץ אלא צנרת פלסטיק PVC מסוג PEX. הסיבה שהיא שצנרת ייחודית זו מותאמת לקור הירושלמי שבימי החורף רמת הטמפרטורה שלו יורדת מתחת לאפס ולכן יורד גם שלג מעת לעת. 

תיאום של פרויקט החלפת צנרת 

החלפת צנרת אינה עניין של מה בכך כיוון שיש להרים את כל המרצפות שממוקמות מעל קו המים כדי לגלות את הצנרת הישנה, להוציא אותה ולאחר מכן להתקין צנרת חדשה. יש לקוחות בירושלים שמעוניינים להתקין מעל הצנרת החדשה שורות של אריחים בגוון זהה או לחלופין מבקשים להוציא את כל האריחים ולהתקין בכל השטח אריחים חדשים על פי בחירתם.

נשמח לייעץ לכם בכל נושא אשר קשור להחלפת הצנרת בדירה שלכם בירושלים בעבודה מקצועית במלוא האחריות ובמחירים הוגנים. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לשוחח אתכם בהקדם.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

מחיר החלפת צנרת בירושלים

מחיר החלפת צנרת בירושלים

כאשר אנו מגיעים לבית בירושלים שנבנה לפני שנים רבות ויש בו לעיתים קרובות פיצוצים בצנרת, אנו ממליצים ללקוח לבצע החלפה של הצנרת בקטע בעייתי מסוים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

כאשר נוצרת סתימה במערך הביוב של רב קומות בירושלים, אנחנו מודעים לכך שמדובר במצב אקוטי שמשבש את חייהם של התושבים ולכן הצוותים שלנו מגיעים למקום

Call Now Button052-9095404