טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של כל הקוטר של הצינור. עקב כך, המים אינם זורמים כיאות ונוצרת סתימה שמתגברת מיום ליום.

טיפול בסתימה בצנרת 

אם מדובר בבניין משותף, הדרך הטובה ביותר היא לנקות את כל התכולה של צנרת הביוב באמצעות משאית ביובית. זו הסיבה שאני מבקש מהנהג שלנו להגיע בדחיפות לכתובת זו. לחץ המים העצום של זרנוק המים שמועבר לחלק הפנימי של הצינור מצליח ברוב המקרים להוציא את כל התכולה, מים ולכלוך החוצה. כל התכולה הזו מגיעה לתוך המיכל הגדול הממוקם על גג המשאית שלנו.

לאחר שכל התכולה יצאה אנו מפעילים שוב את הביובית כדי לנקות בלחץ מים גם את הדפנות של הצנרת על כל הזוויות שלה, כדי להיפטר מחיידקים ופסולת נוספת שנדבקה בחלק הפנימי של הצינור.

בתום מהלך זה, החיים חוזרים לשגרה ואנחנו מיידעים את הוועד מה היה הגורם לסתימה. המטרה היא לעשות כל שניתן כדי שלא יזרקו לביוב חפצים גדולים, מגבונים, פריטי היגיינה ועוד.

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה שאינה משתחררת ממקומה 

קיימים מקרים חריגים שבהם הסתימה אינה משתחררת ולכן למרות הפעולה עם לחץ המים, עדיין זרם המים הוא חלש מאד וקשה למים לעבור מקצה לקצה.

כדי לפתור את הבעיה אני בוחן באמצעות מצלמה טרמית היכן ממוקמת החסימה ומחוסר ברירה חותך את הצינור במקום הספציפי. ברוב המקרים מדובר בחסימה מהותית שהייתה תפוסה חזק מאד בצנרת ולכן גם המים לא שחררו אותה ממקומה. 

בתום פעולה זו, אני מחבר מחדש את חלקי הצינור באמצעות אביזר אינסטלציה ובודק את לחץ המים. לאחר שחרור הסתימה כל המים זורמים באופן חופשי לאורכו של כל הקו וכולנו מקווים שזו הפעם האחרונה שזה קורה בבניין זה.

מחפשים אינסטלטור בירושלים? >>

חסימת צנרת על ידי שורשי עץ 

לעיתים חסימת הצנרת נוצרת על ידי שורשי עץ סמוך שצמחו לתוך הצנרת. בכל שנה שורשי העץ הופכים לעבים יותר ויותר ולכן משאירים מרחב זרימה שהולך ונהיה צר יותר. בסופו של דבר המים כבר אינם יכולים לעבור ולכן אנחנו חייבים לפעול במהירות.

הדרך היחידה לטפל בכך היא חיתוך של הצינור והוצאת כל השורשים מתוכם. לאחר שמנקים את הכול מחברים צינור חדש לקטע של הצינור שחתכנו ומחברים זאת כהלכה. כעת המים זורמים באופן קולח כי אין כל מניעה. 

עם כל הקושי הטכני, אנו ממליצים לבעל הנכס להוציא את העץ ממקומו ולנטוע אותו בפינה מרוחקת כדי שתרחיש זה לא יקרה שוב. 

אם יש לכם חסימות בצנרת, דברו אתנו ונשמח להגיע למקום תוך פרק זמן קצר כדי לבצע את הפעולות הנדרשות ולפתור את בעיית החסימה בצנרת  מים או ביוב.

מעוניינים במידע נוסף על טיפול בסתימות בירושלים? >>

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

תיקון נזילה בירושלים

תיקון נזילה בירושלים

לקוחות רבים שלי ברחבי ירושלים קוראים לי כדי שאטפל בנזילה שקיימת אצלם בבית. ברוב המקרים נושא של נזילה די מלחיץ את הלקוחות, הם מבינים שהם

טיפול בסתימות בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים?

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים? הדיירים פונים

Call Now Button052-9095404