למה לא כדאי לבצע פתיחת סתימה לבד ולמה בייחוד תושבי ירושלים

סתימה בצנרת בבית היא נושא בעייתי ובמיוחד אם מדובר בבית משותף בירושלים. לכן ההמלצה היא להזמין אינסטלטור בירושלים כדי שיסייע לפתור את הבעיה. 

פתיחת סתימה בביוב 

סתימה בביוב של בניין רב קומות שגרות בו משפחות רבות נובע בדרך כלל מחסימה משמעותית באחד המקטעים במהלך הצינור שאינו מאפשר מעבר חופשי של מים. ללא ציוד מתאים, אין אפשרות לאתר את מיקום החסימה ולשחרר את החסימה. 

דיירים יכולים לנסות לטפל בכך באמצעות חומר ממיס שומנים או בדרכים אחרות אך ברוב המקרים הטיפול הזה לא יפתור את הבעיה וכדי לשחרר חסימה זקוקים לציוד מקצועי שקיים ברשותנו, שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

פתיחת סתימה בביוב בירושלים

טיפול בצנרת ביוב של בתים משותפים 

הצוותים המיומנים שלנו משרתים את תושבי ירושלים והסביבה כיוון שיש בבתים הללו סתימות בצנרת הביוב מעת לעת. 

לטיפול בבעיה יש כמה שלבים:

  • איתור נקודת החסימה באמצעות מצלמה טרמית. עוברים באמצעות המצלמה על כל אורכו של הקו עד שמגיעים לנקודה הבעייתית. כאשר יודעים את המיקום המדויק הרבה יותר לטפל בכך באופן ספציפי.
  • לנקודה זו מגיעים מאחד הפתחים הקרובים ובעזרת המקל המיוחד מנסים לשחרר את החסימה. אם הפעולה עברה בהצלחה, סוגרים את הפתח.
  • אם החסימה לא השתחררה, אפשר להשתמש בספירלה חשמלית אשר דוחקת את החסימה לכיוון היציאה, כדי לאפשר למים ולפסולת לזרום באופן חופשי.
  • אם גם הפעולה הזו לא צלחה, הרי שמדובר בבעיה משמעותית והדרך היחידה לשחרר את החסימה היא באמצעות ביובית. המשאית שיש עליה זרנוק מים הפועל בעוצמה גבוהה ביותר מונח בפתחו של הצינור והוא ברוב המקרים מצליח לשחרר כל מה שקיים בצינור וכל המים והלכלוך זורמים החוצה. לא אחת מדובר בחפץ גדול שנפל לשירותים או בכמות של מגבונים שאינה נסחפת עם המים ולכן נתקעת צמוד לאחת הדפנות. 
  • במקרים חריגים שבהם הביובית לא הצליחה לשחרר את החסימה אין ברירה אלא לפתוח את קטע הצינור הבעייתי כדי להבין מה גרם לתקלה הרצינית ולפתור אותה. כך מגלים את החפץ שנמצא לכל קוטרו של הצינור או שיש שורשי עץ שצמחו פנימה והם אלו שחוסמים את מעבר המים באופן חופשי. במקרה הזה נחתוך את חלקי השורש ונחליף את מקטע הצינור. במקביל יש להעביר את העץ למיקום אחר בחצר כדי שמצב זה לא יקרה שוב. 

 

אלו הן פעולות שאנו מבצעים בירושלים כמעט בכל יום. עדיף שתבחרו בצוות מקצועי בירושלים ולכן לא כדאי לבצע פתיחת סתימה לבד כי זה נראה פשוט אך תוך כדי הפעולה מגלים עד כמה העניין הוא מורכב וסבוך. 

אם יש לכם בעיה באחד מקווי הצנרת במבנה בירושלים, דברו אתנו ואנו נטפל בתקלה הזו תוך זמן קצר, לשביעות רצונכם המלאה.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

מחיר החלפת צנרת בירושלים

מחיר החלפת צנרת בירושלים

כאשר אנו מגיעים לבית בירושלים שנבנה לפני שנים רבות ויש בו לעיתים קרובות פיצוצים בצנרת, אנו ממליצים ללקוח לבצע החלפה של הצנרת בקטע בעייתי מסוים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

כאשר נוצרת סתימה במערך הביוב של רב קומות בירושלים, אנחנו מודעים לכך שמדובר במצב אקוטי שמשבש את חייהם של התושבים ולכן הצוותים שלנו מגיעים למקום

Call Now Button052-9095404