למה קיימת דחיפות לבצע החלפת צנרת בירושלים במיוחד

בכל בית, משרד או מפעל שיש בהם צנרת PVC ישנה או לחלופין צנרת ברזל ישנה, קיימת חשיבות לשלוף את הצנרת הישנה ולהתקין במקומה צנרת PVC חדשה. אך החלפת צנרת בירושלים היא אקוטית זאת בגלל מזג האוויר החורפי הקר, אשר שורר בירושלים בשנים מסוימות.

צנרת בירושלים 

יש חורפים קשים בירושלים שבהם יורד הרבה מאד שלג. בימים הללו כל מה שקיים קופא, כולל צינורות המים. הדבר גורם לכך שהמים אשר בדרך כלל זורמים, הופכים להיות קפואים ואין זרימה של מים. כדי למנוע זאת יש להתקין צנרת מים שמותאמת לאקלים הירושלמי.

כאשר מתקינים צנרת חדשה מהסוג הייחודי שמתאים למקומות שסובלים לעיתים מטמפרטורות נמוכות שהן מתחת לאפס, ברוב המקרים המים לא יקפאו ולכן אפשר לקיים חיים נורמטיביים גם בימים המיוחדים שבהם כיף לשחק בשלג ובמקביל אפשר לבצע את כל הפעולות הרגילות בבית, כמו בישול באמצעות המים מהברזים ומקלחות לבני הבית.

למה קיימת דחיפות לבצע החלפת צנרת בירושלים במיוחד

החלפת צנרת ייעודית 

אנו מבצעים החלפת צנרת בירושלים בבתים רבים שנבנו לפני שנים רבות בשכונות הישנות והוותיקות של העיר. אם מדובר בצנרת ברזל, הקוטר שלה הופך לצר מאד והוא גורם לכך שיש לחץ מים נמוך וזרימה איטית. בימים החורפיים הזרימה הופכת לאיטית הרבה יותר והמשפחות אינן מסוגלות לעיתים ליהנות ממים למטרות השונות.

כאשר אנו מוציאים את הצנרת הישנה אנו המומים לראות את הכמות העצומה של החלודה ושל הקורוזיה שמתגלה בתוך הצנרת, מעליה וגם על תשתיות החול. לכן אנו מוציאים את הכול, מנקים היטב את השטח, מקרצפים את המקום ומאפשרים לו להתייבש כהלכה. רק לאחר יום או יומיים אנחנו מתקינים את צנרת המים ואת צנרת הביוב על פי הקוטר הנדרש ומחברים אותה לצנרת הכללית של המבנה בהתאם לתוכניות האינסטלציה הקיימות בבניין. 

השינוי המהותי לאחר החלפת הצנרת בירושלים 

בתום ההתקנה הדיירים מאד מרוצים מזרימת מים קולחת לאורך כל השנה, אך את ההבדל המהותי הם חשים בחורף הראשון. לאור השימוש בצנרת החדשה, אין כל השפעה של הקור ושל הטמפרטורות הנמוכות על הצנרת וכל הגעת המים דרך הברז ולכן אין כל שינוי בהתנהלות הביתית. הדבר חשוב מאד גם עבור משפחות אשר מחממות את הבית באמצעות חימום תת רצפתי והמים מתחממים.

לאור הניסיון רב השנים שלנו בהחלפת צנרת בירושלים במיוחד, אנו ממליצים לכל מי שגר בדירה וותיקה אשר קיימת בה צנרת ישנה לפנות אלינו כדי שנבצע עבורו את השינוי. כדאי לבצע זאת באביב או בקיץ כדי שהבית יהיה ערוך לכך כבר בחורף הקרוב. 

הצוותים המקצועיים שלנו ישמחו לבצע עבורכם את פעולת הוצאת הצנרת הישנה והתקנת הצנרת החדשה, כדי שתיהנו מחורף חמים ומנוחות מקסימלית של ההתנהלות הביתית במיוחד למשפחות עם ילדים קטנים. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

החלפת צנרת בבית

החלפת צנרת בבית

הצנרת בבית ממלאת תפקיד חשוב ודרכה זורמים מים רבים וגם ביוב. לכן קיימת חשיבות להחליף את הצנרת ואת התשתיות אחת לתקופה, כדי לאפשר זרימה קולחת

Call Now Button052-9095404