תיקון נזילה בירושלים

לקוחות רבים שלי ברחבי ירושלים קוראים לי כדי שאטפל בנזילה שקיימת אצלם בבית. ברוב המקרים נושא של נזילה די מלחיץ את הלקוחות, הם מבינים שהם עומדים בפני הוצאה של סכום כספי רציני לתיקון הליקוי ואף אחד לא מעוניין לשלם כספים מיותרים.

מהיכן נובעת הנזילה 

כשאני מגיע לביתו של הלקוח אני בוחן בשלב ראשון את המקום ובהתאם לידע שלי בודק כמה אופציות כדי להבין מהיכן נובעת הנזילה. יש מקרים שבהם אני משתמש במצלמה טרמית כדי לבחון אם הנזילה מתחילה בצינור שהתפוצץ והוא מותקן מאחורי אחד הקירות, או מתחת לאריחים במטבח או באחד מחדרי האמבטיה.

תוצאות של הבדיקה על פי המצלמה הטרמית 

אם המצלמה מגלה ריכוז של לחות במיקום ספציפי ברור שבנקודה זו קיימת נזילת מים ולכן המקום מלא לחות. אם הצינור ממוקם מאחורי הקיר אני מסביר ללקוח שאין ברירה אלא לשבור את הקיר במקום הספציפי בלבד ודרכו לגלות את הצינור ולטפל בו.

עם גילוי הצינור אפשר לראות אם יש בצינור חור ולכן חלק מהמים זולגים החוצה וחלק ממשיך לזרום בקו המים, או לחלופין רואים שהצינור תקין אבל החיבור בין שני הקצוות של הצינור השתחרר ולכן המים נוזלים החוצה.

במקרה של החור בצינור, הדרך הטובה ביותר היא לחתוך את הקטע הבעייתי ולהתקין במקומו קטע צינור אחר ברוחב זהה ובאותו הקוטר ולחבר היטב את שני הקצוות. ברוב המקרים תיקון זה יפתור את הבעיה. אם מדובר בבעיה בחיבור, מוציאים את החיבור שנשחק ובמקומו מחברים אביזר חדש שאוטם לחלוטין את החיבור בין שני חלקי הצינור. 

לאחר כמה ימים אני מגיע שוב לביתו של הלקוח כדי לבחון אם המקום יבש ואם הכול תקין. אם אכן זה המצב אני בונה שוב באמצעות בלוקים את חלק הקיר ששברתי ולאחר מכן מפלס את הקיר וצובע אותו וכך לא רואים כלל שהיה שם שבר. 

תיקון נזילה בירושלים

נזילה מגג הבניין 

 יש מקרים שבהם הגג אינו אטום ולכן מי גשמים שמצטברים על הגג חודרים אט אט פנימה לתוך הדירות שממוקמות בקומות הגבוהות. כך הקירות נספגים במים והדבר גורר הופעה של עובש ושל פטריות. 

במקרה מסוג זה על הלקוח לשוחח עם וועד הבית כדי שינקו את הגג, ינקזו את המים כיוון שקיימת סבירות שגם המרזב סתום או לא תקין ולאחר מכן יזמינו חברה שעוסקת באיטום שתבצע איטום באמצעות זיפות או באמצעות יריעות ביטומניות.

אני מסביר ללקוח שלאחר שיבצעו את איטום הגג כך שהנזילה תיפסק שיקרא לי שוב ואז אטפל בקירות, אמרח חומר נגד עובש, אבצע איטום ואצבע את הקיר, כך שיחזור להיות כמו בעבר.

בכל מקרה של נזילה בירושלים, אשמח להגיע לביתכם, כדי להבין ממה נובעת הנזילה ולעזור לכם להתגבר על הבעיה.

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

שרברב בירושלים

שרברב בירושלים

כל ועדי הבתים בירושלים עובדים עם שרברב מקומי אשר מלווה אותם בכל בעיית צנרת שמתרחשת במבנה. עם השנים אני כאינסטלטור מכיר את הבניין על כל

אינסטלטור מומלץ בירושלים

אינסטלטור מומלץ בירושלים

מי שמחפש אינסטלטור בירושלים מחפש תמיד אדם מקצועי, אמין ובעל זמינות גבוהה. אלו כל הסיבות שבגללן רבים מהלקוחות שלי ממליצים לחבריהם לפנות אלי בכל תקלה

תיקון נזילה בירושלים

תיקון נזילה בירושלים

לקוחות רבים שלי ברחבי ירושלים קוראים לי כדי שאטפל בנזילה שקיימת אצלם בבית. ברוב המקרים נושא של נזילה די מלחיץ את הלקוחות, הם מבינים שהם

פתיחת סתימות ביוב בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

Call Now Button052-9095404