פתיחת סתימות קשות במטבח

אין בכלל ספק שסתימה בכיור המטבח, באמבטיה, או בשירותים, יכולות להוות מטרד גדול מאוד, שאף אחד מאיתנו לא צופה או מצפה לבואו. כשאנחנו נתקלים בסתימה קשה במטבח, מרבית האנשים ינסו לרוב לסדר את הופעת הסתימה במטבח שלהם בצורה עצמאית, באחת השיטות המוכרות והנפוצות לפתיחת סתימות בעזרת פומפה, בעזרת סודה קאוסטית, או בכל שיטה אחרת שעוברת מפה לאוזן. אולם, כאשר מדובר על סתימות קשות יחסית, אזי שכל הטכניקות הביתיות והפשוטות לפתיחת סתימות פשוט לא עשויות לעבוד. במקרים כאלה, ככל הנראה שתצטרכו להזמין שירותי אינסטלציה על מנת שתוכלו לפתור את הסתימה שנוצרה. בשורות הבאות, הבאנו לידכם מידע נוסף על פתיחה של סתימות קשות במטבח

פתיחת סתימות קשות במטבח

פתיחה של סתימות קשות רק בעזרת הציוד המתאים ביותר

כמו שכבר ציינו בשורות הקודמות, כאשר מדובר על סתימות פשוטות יחסית, אזי שסתימות אלה עשויות להשתחרר באמצעות כלים ושיטות פשוטות לפתיחת סתימות, זאת לדוגמת פומפה, סודה קאוסטית, וכיוצא בזאת. כאשר מדובר למעשה על סתימות קשות, אזי שלרוב מדובר על סתימות מורכבות הרבה יותר, שנמצאות באזורים הרבה יותר עמוקים של הצנרת, או לחלופין סתימות שנוצרות מהצטברות של שמן רב, וכיוצא בזאת. כדי לפתוח סתימות בדרגה חמורה, יש להשתמש בסופו של דבר בציוד ייעודי ומתאים. ציוד שכזה, לא נמצא לרוב בבתים של אנשים שלא מתעסקים בתחום, וזו סיבה נוספת לכך שבמקרים כאלה אנחנו פשוט צריכים לפנות לשירותי אינסטלציה.

שירותי אינסטלציה כאן לחלץ אותך בכל מקום ובכל שעה של היום

אצלנו, מכירים את המשמעות של סתימות קשות, וכיצד סתימות שכאלה יכולות לשבש ולהפריע לשגרת החיים שלנו. את שירותי האינסטלציה שלנו, תוכלו להזמין בכל שעה ביום, ונגיע לכל מקום בו אתם נמצאים!

יש לכם סתימה קשה במטבח? אתם כל פעם מנסים לפתוח את הסתימה, זה עוזר לכמה ימים אבל אחרי כן שוב הסתימה חוזרת? אני מזמין אתכם לפנות לאלוף האינסטלציה. ניסיון רב שנים בתחום ובכל פעם מחדש הסתימה נפתחת לאורך שנים רבות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלי באתר ואשמח לחזור אליכם במהרה עם כל הפרטים.

לסיכום, המטבח משרת אותנו למגוון רחב של פעולות ביום יום שלנו כמו נטילת ילדיים, שטיפת ירקות, הכנות, שימוש במים של הכיור לצורך שטיפה של כלים ופעולות ניקיון שונות בבית ולכן שיש סתימה בכיור של המטבח, זה פשוט פוגע בתפקוד התקין של הבית ובאיכות החיים שלנו. אם גם אתם סובלים מסתימה רצינית במטבח, השאירו את הפרטים שלכם או צרו איתי קשר ואשמח לפתוח עבורכם את הסתימה כמה שיותר מהר. אני עושה שימוש באמצעים המתקדמים ביותר לצד ידע שנצבר שנים על גבי שנים.  אחריות על כל תיקון מובטחת. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן