אינסטלטור בלילה בירושלים

שלא כמו התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים למשל, שהיא דוגמא לעבודה יזומה – לעיתים יש מצבי חירום הקשורים באינסטלציה ולכן אני מגיע ללקוחות שלי גם בשעת הלילה.

אינסטלטור בלילה בירושלים

צנרת ביוב אשר נסתמת בלילה משפיעה על כל דיירי הבניין, הן עקב חוסר היכולת להשתמש בשירותים והן עקב הסירחון הנוראי אשר אופף את כל הבניין.

זהו מסוג המקרים אשר מצריכים פעולה מידית גם בשעות לא קונבנציונליות ולכן אינסטלטור בלילה בירושלים מגיע כדי לפתור זאת.

כשמדובר בבניין שיש בו דירות רבות, הדרך המהירה והיעילה היא לפעול באמצעות ביובית. צינור המים אשר מותקן על המשאית מתיז כמות גדולה של מים בבת אחת ולחץ זה משחרר את כל החסימות, אשר קיימות לאורך הקו. כל תכולת הביוב מתנקזת במכל אשר קיים על המשאית וכך הצינור נקי ויכול לחזור לפעילות תקינה.

אינסטלטור בלילה בירושלים

הצפות בלילה בירושלים 

קיימים כמה גורמים ומצבים אשר עלולים ליצור הצפות בכל שעה משעות היום או הלילה בבתים. 

  • מרזבים סתומים על הגג, עקב כך כל מי הגשמים אינם נכנסים לתוך הצינור כדי להישפך בגינה אלא נותרים הגג. לפעמים מדובר בכמות עצומה של מים בגובה רב המצטברים בשלוליות ענקיות. עם הזמן המים מתחילים לחלחל פנימה לבתים. 
  • מים שיצאו ממכונת הכביסה או מהמדיח עקב תקלה והציפו את הבית.
  • צינור שהתפוצץ והמים הציפו את הבית.

אופן הטיפול בהצפות 

יש פעולות דחופות שאינסטלטור בלילה בירושלים מבצע גם בשעות הללו. אחת מהן היא פתיחה של המרזבים על הגג, נטרול כל החסימות כדי לאפשר למים לזרום כפי שהיו אמורים לזרום. בתור אינסטלטור חירום בירושלים, אני מבצע זאת למרות הקושי הרב כיוון שמדובר בשעות החשיכה, אני נעזר בתאורה חזקה ומשתדל להוציא את כל החסימות. למחרת בבוקר אני מגיע שוב, מוציא חסמים נוספים אם קיימים ומוודא שכל שלוליות המים נעלמו ושהגג מתייבש לאט לאט. אם הגג אינו אטום, וועד הבית או חברת הניהול של הבניין דואגים לזמן חברה שתבצע איטום באמצעות יריעות ביטומניות, זפת או בכל שיטה אחרת. 

אם מדובר בצנרת שהתפוצצה, אני בוחן באמצעות מצלמה טרמית את המיקום המדויק ורק שם שובר את הקיר ובודק את מצבה של הצנרת. ברוב המקרים החיבור בין שני חלקי הצנרת יצא ממקומו ולכן אני מחבר אותם שוב בעזרת אביזר חיבור שמהודק היטב.

פינוי המים מהבית 

את המים שמציפים את הבית מפנים במהירות האפשרית באמצעות מגבים, משאבות טבולות, או אם מדובר בכמות עצומה של מים באמצעות ביובית שמסוגלת תוך פרק זמן קצר מאד לשאוב כמויות אדירות של מים מהבית ומהמפלסים הנמוכים שגם שם מצטברים בדרך כלל מים, כמו במקלט או בפירי המעליות.

יש תקלות באינסטלציה שסובלות דיחוי ואפשר לטפל בהן בבוקר, אך יש מצבים אקוטיים שבהם אינסטלטור בירושלים יגיע גם בשעות הלילה. אם יש לכם תקלה דחופה, אני לשירותם לאורך היממה. 

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

טיפול בסתימות בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים?

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים? הדיירים פונים

אינסטלטור בלילה בירושלים

שלא כמו התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים למשל, שהיא דוגמא לעבודה יזומה – לעיתים יש מצבי חירום הקשורים באינסטלציה ולכן אני מגיע ללקוחות שלי גם בשעת

אינסטלטור בירושלים בשבת

העבודה היום יומית שוחקת וטוב שמגיעה השבת בשביל המנוחה, אך כאשר יש מקרים דחופים אצל הלקוחות, אני יוצא מיד מהבית ונוסע לסייע ללקוח. יש מקרים

Call Now Button052-9095404