אינסטלטור בירושלים בשבת

העבודה היום יומית שוחקת וטוב שמגיעה השבת בשביל המנוחה, אך כאשר יש מקרים דחופים אצל הלקוחות, אני יוצא מיד מהבית ונוסע לסייע ללקוח. יש מקרים חריגים שאינם סובלים דיחוי עד יום ראשון ולכן אינסטלטור בירושלים בשבת, לא ממתין וזאת כדי להקל על הלקוחות.

הצפה בדירה בירושלים

אם נוצרה הצפה של מים באחת הדירות, אני מביא איתי משאבות טבולות כדי לשאוב באמצעותן את המים הן במפלס הדירה והן במקומות הנמוכים, כמו בפירי מעליות ומרתפים.

החשש הכבד הוא מנזקים בלתי הפיכים בשל כמויות המים הגדולות ולכן הכלל הראשון הוא סגירת הברז הראשי הממוקם בכניסה לבית וזאת כדי לעצור את כמויות המים וגם ניתוק של זרם החשמל כדי למנוע אסון.

כמו כן מצלמים תמונות ומסריטים סרטונים של כמות המים הקיימת בדירה וזאת עבור שמאי הביטוח, כדי שיעריך את הנזק שנגרם בשל הכמויות האדירות של המים שזרמו. המטרה היא להוציא את מרב המים תוך פרק זמן קצר, כדי שהנזק יהיה קטן ככל האפשר.

אינסטלטור בירושלים בשבת

אם מדובר במצב בו קשה לנקז את המים עקב מיקומה של הדירה או כל סיבה אחרת, הפתרון הנכון של אינסטלטור בירושלים בשבת הוא להזמין ביובית שמסוגלת לשאוב במהירות את כל המים, גם אם מדובר ביום שבת.

המשאבה האיתנה של המשאית שואבת תוך דקות את תכולת המים בדירה, במקלט ובפירי המעליות כדי שהמים לא יחדרו למעלית וינטרלו אותה. 

סתימה בצינור ביוב בבניין משותף 

צינור ביוב סתום בשבת גורם לבעיה חמורה, אי אפשר להשתמש בשירותים בכל קומות המבנה, כיוון שהצינור אינו פעיל, המים זולגים החוצה ויוצרים סירחון אדיר לאורכו של כל הבניין וגם בכל סביבת המגורים.

הפעולה המהירה שמבצע אינסטלטור בירושלים בשבת היא באמצעות ביובית אשר שואבת את כל קיבולת המים, לחץ המים משחרר חסימות ובהזדמנות זו מנקה גם את הדפנות. ברגע שהמים קולחים במהירות מקצה אחד לקצה השני של הצינור, אינסטלטור לפתיחת סתימות בירושלים בעצם סיים את המשימה, וניתן יהיה לחזור הביתה וליהנות משעות השבת שנותרו.

פתיחת מרזב חסום בעונה הגשומה 

בימי החורף הגשומים חשוב מאד לוודא שהמרזבים תקינים והמים מסוגלים לנוע מהגג כלפי מטה לאורכו של כל הצינור ועד החצר. אחת המטרות של הצבת המרזב היא כדי שמי הגשמים לא יצטברו על הגג, כיוון שקיים חשש שהם יחלחלו פנימה לדירות הממוקמות מתחת לגג.

אם בשבת סוערת מזעיקים אותי השכנים באחד הבניינים הסמוכים כיוון שכל הגג מוצף במי גשמים בגובה רב, אני מגיע במהירות ועושה כל שניתן כדי לשחרר את החסימה. לפעמים מדובר באבן גדולה שעפה פנימה, או כמות עצומה של ענפים שנתקעו בתוך המרזב.

אם אתם מחפשים אינסטלטור חירום בירושלים 24 שעות לעזרה בענייני אינסטלציה גם בשבת אשמח לתת לכם שירות מיטבי כדי שתוכלו ליהנות מהשבת.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן