תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי.

שלבי העבודה על צינור שיש בו פיצוץ

הנושא הראשוני הוא לסגור את הברז הראשי של אספקת המים לכל הבניין כיוון שמדובר בכמויות גדולות של מים שהולכות לאיבוד וחבל.

לאחר מכן אחד מאנשי הצוות שלי בודקים באמצעות מצלמה טרמית את כל מהלך הצינור כדי לאתר את המיקום הבעייתי. המצלמה מצביעה העל מיקום שיש בו לחות רבה, דבר שמעיד על כמות מים שהיא הרבה מעבר לממוצע. 

אם מדובר בצנרת שממוקמת מאחורי קיר אני מגלה רק את הנקודה שסומנה על ידי המכשיר כדי ליצור כמה שפחות בלגן במקום. אם מדובר בצנרת שממוקמת מתחת לאריחי הרצפה בחדר האמבטיה או במטבח, אנו מסירים רק את האריחים הספציפיים שממוקמים מעל הצינור הנוזל.

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

בדיקה של הצינור בשטח 

קיימות כמה סיבות שבגללן הצינור נוזל:

  • צינור שנסדק או נשבר ויש בו חור. במקרה זה וכדי לא להוציא את כל הצינור אנחנו יוצרים טלאי של הצינור. חותכים את הקטע הבעייתי מימין ומשמאל . במקום הקטע שנחתך מניחים קטע צינור חדש ברוחב פס ובקוטר צנרת זהה. מחברים באופן הרמטי בשני הקצוות על ידי אביזר אינסטלציה מתאים.
  • כל צינור בנוי מכמה מקטעים. אם אחד מהם נפתח כיוון שהחיבור יצא ממקומו או נשחק, המים נוזלים החוצה ויוצרים רטיבות בקיר או באריחים. במקרה זה, יש צורך בהתקנת אביזר חיבור חדש שיהודק היטב סביב הצנרת. 

בקרה על תיקון הצנרת 

כמה ימים לאחר ביצוע התיקון הרלוונטי, אנחנו מגיעים שוב ללקוח זה כדי לוודא הכול תקין, שהשטח יבש ושאין נזילת מים מהצינור. אם יש תקלה, מטפלים בה שוב. אם הכול תקין, מדביקים אריחים חדשים במקום האריחים שהוצאו ממקומם. אם מדובר בקיר, בונים מחדש את הקטע שנשבר לצרכי הטיפול בצנרת.

לאחר שהקיר ישר ומפולס צובעים אותו בצבע זהה וכך אף אחד לא רואה שהיה כאן קיר שבור לצורך טיפול באינסטלציה.

טיפול בצנרת ישנה 

במקומות שאני מגיע אליהם ונחשף לצנרת ברזל ישנה, אני ממליץ ללקוחות לבצע שיפוץ, להוציא את הצנרת הישנה ואת התשתיות שספוגות בחלודה ובקורוזיה ולהתקין צנרת חדשה מ PVC . כבר שנים רבות שכל הצנרת היא רק מפלסטיק איכותי ויש הבדלים משמעותיים ביותר מול הברזל. 

באופציה זו הצנרת אינה מעלה חלודה וקורוזיה ולכן הקוטר של הצינור נשאר כמות שהוא והוא אינו מוקטן לאורך זמן, עקב ההשפעות הנלוות. עקב הקטנת הקוטר, זרימת המים היא חלשה ורק כשמחליפים צנרת מבינים את ההבדל התהומי.

אנחנו לשירותכם בכל נושא הקשור לאינסטלציה, להתייעצות ולליווי מקצועי לגבי נושאים שקשה לכם לקבל החלטות לגביהם בעניינים ההלו.

נושאים נוספים לקריאה:

פתיחת סתימות בירושלים

החלפת צנרת בירושלים

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

תיקון נזילה בירושלים

תיקון נזילה בירושלים

לקוחות רבים שלי ברחבי ירושלים קוראים לי כדי שאטפל בנזילה שקיימת אצלם בבית. ברוב המקרים נושא של נזילה די מלחיץ את הלקוחות, הם מבינים שהם

טיפול בסתימות בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים?

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים? הדיירים פונים

Call Now Button052-9095404