סימני עובש באמבטיה – האם זה אומר שיש נזילה?

סימנים של רטיבות ושל עובש על הקירות שלכם באמבטיה, הם סממנים די נפוצים ומוכרים כמעט בכל בית במדינת ישראל. סימני העובש באמבטיה, מגיחים לעתים קרובות לחיים שלנו, ומהווים דברים מטריד של ממש. אנשים רבים, תוהים האם הופעה של סימני עובש על הקירות באמבטיה שלנו, מעידים בסופו של דבר על נזילה של מים בצנרת הביתית שלנו. בשורות הבאות, נביא לידכם מידע על סימני עובש באמבטיה, מה הם הסימנים השונים שאמורים לעלות אצלכם חשד, ומתי יהיה עליכם לעזוב את הכל ולפנות לטיפול של בעל מקצוע בנושא.

עוד על צנרת הבית

צנרת הבית שלנו, זו שלמעשה דואגת לכך שיהיה לנו מים בבית בכל רגע נתון, היא צנרת שעשויה לעבור לא מעט תקלות ונזקים לאורך השנים ומפאת הזמן. לפעמים, התקלות נובעות בגלל התקנה לקויה או שגויה של הצנרת או של חלקים מהצנרת, אך לעתים קרובות מדובר על כשלים טבעיים, שהגיוני כי הם יופיעו עם הזמן בצנרת כזו, שפועלת כל כך הרבה זמן. הבעיה הגדולה עם נזילות בצנרת זה העובדה שלפעמים המים נכלאים בתוך קירות הבית, דבר שיוצר בסופו של דבר עובש. גם בעיות הקשורות למערכת האוורור בבית שלנו יכולות להוביל להיווצרות של עובש. בכל אופן, לפני שמטפלים בעובש, כדאי מאוד לבדוק מה גורם לו כדי שהטיפול יעשה בצורה יסודית ומקצועית

סימני עובש באמבטיה – האם זה אומר שיש נזילה?

מה הם הסימנים השונים שמעידים על הופעה של נזילה סמויה בצנרת?

  • קילופי קיר
  • סימנים של פטריות ושל עובש
  • רטיבות גדולה בקירות
  • חשבון מים בלתי יציב או הגיוני


מה ניתן לעשות במצבים כאלה
?

בעיקרון, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להבין מאיפה העובש מגיע. כדאי מאוד בכל פעם שאתם מסיימים להתקלח, לפתוח את החלונות ולאוורר, שכן הצטברות של לחות בתוך חדר האמבטיה, עלולה בטווח הרחוק, גם כן, להוביל לעובש. בנוסף, יש לבדוק מאיפה העובש מגיע ובהתאם לכך לבצע את הטיפול. כלומר, אם מדובר בבעיה במערכת האוורור, שווה לבדוק את זה ואם העובש נוצר מנזילה סמויה, יש לאתר את מקורה של הנזילה ולפתור אותה. לאחר שמבינים מאיפה העובש מגיע ופותרים את הבעיה, יש לקלף את הקיר לגמרי, לנקות את העובש עם חומרים מיוחדים ולצבוע את הקיר מחדש.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על איתור נזילות ועל טיפול בעובש? ברוכים הבאים לאלוף האינסטלציה. האינסטלטור שיפתור לכם כל בעיה בצורה יסודית, יעילה ומקצועית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלי או ליצור איתי קשר. אשמח לסייע וללוות אתכם בכל בעיה או בקשה. אחריות על כל תיקון מובטחת. זכרו כי במצבים של בעיות במערכת האינסטלציה, נזילות והצפות, מומלץ מאוד שלא להזניח אלא לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן