קיבלתם חיוב חריג של חשבון מים – איזה בדיקות כדאי לעשות?

לעתים קרובות אנחנו שומעים טענות של אנשים על חיובים חריגים ובלתי הגיוניים של מים, אשר מתארים למעשה צריכת מים גבוהה. אותם אנשים, משוכנעים כי צריכת המים אשר מופיעה בחשבון המים החודשי שלהם היא אינה הגיונית, ואותם אנשים מביעים תסכול רב ממצבים אלה. מה יכולה להיות הסיבה להופעת חשבון מים מנופח מהצפוי? מה נוכל לעשות כדי לבדוק ולמנוע את הסיטואציה הזו? כל התשובות לשאלות אלה, בשורות הבאות שמובאות כן לפניכם.

בתור התחלה אנחנו ממליצים לכם לפנות לאינסטלטור!

אין ספק שהסיטואציה שתוארה לעיל היא מייאשת למדי. בסופו של דבר אף אחד לא מעוניין לשלם סכומים גדולים על מים שככל הנראה שהוא לא צרך אפילו. כהמלצה עבורכם אנחנו ממליצים דבר ראשון לעזוב את הכל ולפנות לאינסטלטור מומלץ ומקצועי. מה היא הסיבה שאנחנו ממליצים להזמין אינסטלטור? הסיבה לכך הינה העובדה שבמקרים רבים מאוד, החיובים הבלתי הגיוניים האלה של חיובי מים שאנשים מתארים, הם חיובים אשר נוצרים כתוצאה ישירה של בעיות בצנרת, נזילות, פיצוץ בצנרת הבניין, ועוד. על כן אנחנו ממליצים דבר ראשון לפנות לאינסטלטור לפני שאנחנו מחליטים על נקיטת צעדים נוספים בנושא.

קיבלתם חיוב חריג של חשבון מים – איזה בדיקות כדאי לעשות?

מה נצפה מהאינסטלטור שאנחנו מזמינים למצוא?

בסופו של דבר אנחנו נצפה מאיש המקצוע שהזמנו לבצע בדיקה מקצועית של כל שעוני המים, ושאר רכיבי האינסטלציה בביתנו, בנוסף לאלמנטים שונים של האינסטלציה בבניין המגורים שלנו. החשיבות של בדיקה זו, היא שבמידה ואיש המקצוע ששכרנו מגלה תקלות בצנרת, נוכל לבצע תיקון של התקלות שהתגלו, דבר שיוכל למנוע את הופעת החיוב הגבוה בחודשים הבאים. מנגד, במידה שכל מה שיימצא יהיה תקין, תוכלו לגשת ולתבוע את תאגיד המים הארצי, ולדרוש פיצויים בגין החיובים הגבוהים בקלות יותר

רוצים לקבל מידע נוסף ולהבין מדוע חשבון המים שלכם חריג? לא בטוחים אם מדובר במשהו שבשגרה או שבעצם יש לכם נזילה או תקלה אחרת שגורמת לכך שחשבון המים שלכם גבוה מהרגיל? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור איתי קשר ואשמח להגיע אליכם ולעשות לכם סדר בבלאגן. הביקור כולל בדיקה יסודית של שעון המים ושל הצנרת הביתית שלכם. בנוסף, אני מעניק שירותים רבים נוספים כמו פתיחת סתימות מכל הסוגים כל פתיחת סתימות מורכבות של שורשים, תיקון נזילות מכל הסוגיםהתקנת אינטרפות, ביצוע הפרדה של שעון המים במידת הצורך ועוד. כעת כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתי קשר ואשמח להגיע אליכם כמה שיותר מהר. זכרו, שמדובר במערכת המים, ממש לא מומלץ להמתין ויש לטפל בבעיה כמה שיותר מהר, שכן היא עלולה להחמיר במידה ולא מבצעים את התיקון. אשמח לתת לכם טיפים מעולים שיעזרו לכם לשמור על מערכת האינסטלציה הביתית נקיה ופעילה לאורך השנים

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן