אינסטלטור ממליץ עשה ואל תעשה – איך מונעים סתימה בשירותים?

כמעט כל משפחה עשויה להיתקל במצב שבו השירותים בביתם לא עובדים כתוצאה מסתימה שמופיעה באסלת השירותים שלנו. במרב המקרים, מדובר על סתימה אשר מתרחשת כתוצאה ישירה משימוש בלתי נכון או שגוי שלנו בשירותים שימוש שגוי שמוביל לאותה הסתימה בשירותים. בסופו של דבר, הצורה שבה אנחנו משתמשים בשירותים שלנו עשויה לגרום לנזק רב שיכול להגיע עד לפגיעה בצנרת הביוב בעצמה. מה עוד גורם לסתימות בשירותים? כיצד ניתן להימנע מסתימות אלה? כל התשובות לשאלות הללו בשורות הבאות.

על אסלת השירותים שלנו

ייתכן שמתי שהוא הסתכלתם על האסלה בבית שלכם ועבר לכם בראש כי מדובר על אסלה שנראית גדולה מאוד למראית העין. אולם, השירותים שלנו לא נועדו על מנת להעביר דרכם דברים גדולים בעלי צפיפות רבה זאת לדוגמת מוצרי היגיינה, מגבונים, וכיוצא בזאת. במרב המקרים, היווצרות של סתימה בשירותים מתרחשת בעקבות השלכה של מוצרים של מיועדים להשלכה לשירותים.

אינסטלטור ממליץ עשה ואל תעשה – איך מונעים סתימה בשירותים?

מה הם הגורמים השונים להיווצרות של סתימה בשירותים?

סתימה באסלת השירותים מתרחשת בעקבות השלכה של מוצרי היגיינה שחורדים עד למעמקי צנרת השירותים שלנו, זאת לדומת מגבונים, שיערות ממברשת השיער, תחבושות, טמפונים, וכיוצא בזאת. במקרים רבים, אתם לא אחראים לסתימה שנוצרה בשירותים שלכם, אלא דווקא השכנים שלכם, שייתכן כי הם גרמו והובילו לסתימה של הצנרת הראשית בבניין המגורים שלכם דבר שעשוי להשפיע על שירותי הבתים של כל הדיירים בבניין. בגדול, מאוד מומלץ שלא לזרוק שום דבר מיותר לאסלה ככה סתם, אלא להשליך ישירות אל הפח. בדרך כלל מה שגורם לסתימות בשירותים זה מוצרים שאנחנו זורקים עליהם. אם נימנע מזה, לא רק שנהנה מחיים ללא סתימות, אלא גם נשמור את מערכת האינסטלציה חזקה ואיתנה לאורך השנים

כיצד ניתן למנוע סתימה עתידית באסלה?

בתור התחלה חשוב מאוד למנוע כל סוג של מוצר היגיינה ישירות לשירותים כפי שציינו בשורות הקודמות. יתר על כן, במידה שיש לכם ילדים צעירים בבית, הקפידו להשאיר את אסלת השירותים סגורה, כדי למנוע את גישת ילדכם לאסלה

סובלים מסתימה בשירותים או בכל מקום אחר? לא יודעים מה לעשות ומרגישים שאתם אובדי עצות? עם שנים של ניסיון, אשמח לסייע ולעזור לכם כדי לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר ולהחזיר לכם את חייכם בחזרה, כי הרי סתימה בשירותים יכולה לגרום לריחות בלתי נעימים, הצפות ובגדול, לרוב לא ניתן לגשת לשירותים בצורה נורמלית. תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלי או אם מדובר במקרה דחוף, צלצלו אליי ואשמח להגיע למקום המגורים שלכם ולפתור את הבעיה. שנים של ניסיון, ידע מקצועי, אהבה לאנשים, שירות מקצועי ואחריות על כל תיקון, כל אלה מחכים לכם אצלי.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן