צנרת ביוב עם שורשים – מה זה בדיוק אומר?

אחת הבעיות הכי נפוצות איתה מתמודדים אנשים רבים בהקשרי הצנרת בביתכם היא בעיה של היווצרות שורשים בצנרת הביוב. כמעט בכל מקום מגורים ישנם עצים בקרבת המקום עצים הם מקור יופי טבעי שהאדם משתמש בו לעתים קרובות מאוד בסביבת המגורים שלהם. בעיה חמורה שיכולה להתרחש בעקבות העצים שנמצאים בסביבת המגורים שלכם היא שישנה התנגשות אשר מתרחש בין צנרת הביוב שלכם לבין העצים שגדלים בחצרות הבית. בשורות הבאות ננסה להסביר לכם עוד על תופעה מורכבת זו.

כיצד הופעת צנרת ביוב עם שורשים מתרחשת?

מצב של הופעת שורשים בצנרת הביוב הוא מצב שיכול להתרחש למעשה כל הזמן. מבחינת העץ העץ נוטה להרחיב ולשלוח את שורשיו לעומק זו היא למעשה דרכו הטבעית של העץ לגדול, להתרחב, ולהתפתח. במקרים רבים, שורשי העץ נתקלים בצנרת הביוב שנבנתה ככל הנראה בקרבה מסוימת לאותה העץ, ובמקרים כאלה הכוח של שורשי העץ הוא גדול הרבה יותר שחשבנו. מספיק סדק קטן בצנרת, סדק שכזה יוכל לתת לשורשים הזדמנות להתפתח בתוך הצנרת עצמה, ואפילו להשתלט על חלק גדול ממנה. במצב שכזה, השורשים עשויים להמשיך ולגדול בתך הצנרת, עד למצב שבו מופיעה סתימה אשר נגרמת בעקבות היתקעות של מוצרי היגיינה שונים בין שורשיו של העץ עצמו.

צנרת ביוב עם שורשים – מה זה בדיוק אומר?

איך ניתן לטפל בבעיית צנרת ביוב עם שורשים?

ישנן שיטות רבות שבעזרתן ניתן לפתור בתצורה כזו או אחרת את בעיית השורשים בביוב שלנו. אולם, קטיעת וחיתוך של שורשי העץ שנמצאים בקרבה לצנרת שלכם לא עשויה לפתור את הבעיה בכלל. חיתוך שכזה, יכול למעשה לגרום לכך שבתוך פרק זמן קצר שורשי העץ יצליחו לחזור ולגדול בחזרה לעבר הצנרת שלנו, דבר שיחזיר את הבעיה בצנרת לקדמותה

אם אתם סובלים מבעיות חוזרות ונישנות במערכת הביוב שלכם, אם אתם שמים לב שאחת לכמה זמן הביוב עולה ויש הצפה, אם אתם מזהים ריחות לא נעימים בלשון המעטה, מאוד מומלץ שלא להזניח את הבעיה. במקרים מסוימים, קריאה לאינסטלטור מקצועי תספיק לחלוטין, אבל יש מצבים שבהם יש צורך בהזמנת ביובית לשאיבה של המים המטונפים ורק לאחר מכן ניתן יהיה לטפל בסתימה או בבעיה שיש לכם בביוב. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתי קשר דרך האתר ואשמח להגיע ישירות אליכם ולבחון את הבעיה בצורה יסודית, יעילה ומקצועית. בנוסף, אני מספק את כל שירותי האינסטלציה הביתיים לרבות פתיחת סתימות, איתור נזילות ותיקון שלהם, התקנה של אינטרפוץ ועוד. השאירו את הפרטים שלכם ואשמח לחזור אליכם. זכרו! בעיות במערכת האינסטלציה מומלץ מאוד שלא להזניח, שכן ככל שדוחים את התיקון ,הבעיה עלולה להחמיר עוד יותר ולכן כדאי לטפל בה כמה שיותר מהר.  

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן