אינסטלטור צדיק – קווים לדמותו 

כולנו נחשפנו לתוכנית יצאת צדיקבכיכובו של חיים הכט ולאחר מספר עונות בכיכובו של חיים אתגר. התכנית באה לאתר בעלי מקצוע שאינם אמינים ומבצעים את עבודתם בצורה לא הוגנת ולא שקופה אל מול הלקוחות שלהם, אל מול בעלי מקצוע מה שנקרא ישרים כמו סרגלשמבצעים את איתור התקלה בצורה מקצועית, יסודית ואמינה. אותם בעלי מקצוע אשר מכונים בתכנית צדיקיםמגיעים בזמן לבית הלקוחות, מאתרים את הבעיה, שואלים את השאלות שמובילים לאיתור הבעיה בצורה מקצועית ויסודית, מסבירים ללקוח מה הבעיה, מתקנים אותה ויותר מזהגובים מחיר הגיוני ונוח עבור הלקוח. אז מה בעצם מאפיין אינסטלטור צדיק ואיך אפשר לאתר כזה?

אינסטלטור צדיק קווים לדמותו

אין ישראלי שלא חווה או יחווה בביתו ו/או בבית העסק שבבעלותו בעיות אינסטלציה. זו יכולה להיות נזילה קטנה או מורכבת, בעיית רטיבות קלה או קשה, סתימה בשירותים או בכיור, ברז שבור או תקול ועוד. בעוד יש בעיות שאנחנו יכולים לאתר ולפתור בעצמנו תוך מספר דקות בודדות, יש מצבים שמחייבים בעל מקצוע, קרי אינסטלטור. יש כמה תכונות או כמה מאפיינים שמעידים על כך שמדובר בבעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו

  1. זמינות ועמידה בזמנים – לרוב, שמדובר בבעיה הקשורה למערכת האינסטלציה, זה משהו שאנחנו צריכים לפתור אותו כאן ועכשיו. אין לנו זמן להתמהמה, אחרת הרטיבות או הנזילה תחמיר. לכן, שאנחנו מתקשרים לאינסטלטור וקובעים איתו, ברוב המקרים אין סבילות לדיחוי ואנחנו צריכים שהוא יגיע כמה שיותר מהר. לכן, אם אנחנו קובעים איתו, הציפייה שלנו תהיה שהוא יגיע בזמן שקבענו
  2. איתור התקלה – אינסטלטור מקצועי הוא אדם שמבין בתחום, על כל המשתמע מכך. אדם שאפשר לסמוך עליו, אדם שיודע לבחון את מערכת האינסטלציה, לאתר את התקלה ולפתור אותה בצורה מקצועית ויסודית.
  3. שקיפות אנו מצפים מהאינסלטור שאנחנו מזמינים שהוא יציג בפנינו מה בדיוק הבעיה, יסביר לנו אילו חלקים צריך להחליף וכמה זה אמור לעלות.
  4. הגינות במחיר – אינסלטור אמין ומקצועי הוא כזה שיגבה מאיתנו מחיר הוגן ולא יפקיע במחיר ללא כל סיבה
  5. אחריות – אינסטלטור מקצועי הוא כזה שאפשר לצלצל אליו שבוע, חודש או כמה חודשים אחרי שהוא סיים את התיקון, ואם יש בעיה הוא מספק אחריות על התיקון שהוא ביצע בעצמו

 

מחפשים אינסטלטור צדיק? רוצים בעל מקצוע שאתם באמת יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות, על כל המשתמע מכך? אלוף האינסטלציה זו הכתובת שלכם! הצוות שלנו מבצע את כל עבודות האינסטלציה כמו למשל איתור ותיקון סתימות, תיקון נזילות, החלפת צנרת, החלפת ניאגרה, התקנת איטרפוץ ועוד. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלנו והא ליצור איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהירות עם מענה על כל השאלות ולתאם הגעה של אינסטלטור מקצועי, אמין ויעיל תוך זמן קצר. 

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן