מה צריך לבדוק לפני שמחליפים צנרת בבית?

כאשר אנו מגיעים ללקוחות עקב סתימה או פיצוץ בצנרת, אנחנו בוחנים את מצבה הפיזי לפני שאנו מציעים ללקוח לתקן אותה. 

בדיקות של הצנרת 

בבתים וותיקים רבים בירושלים, קיימת עדיין הצנרת הישנה מברזל אשר הותקנה בעת בניית המבנה. הצנרת הזו הפכה עם השנים לצנרת חלודה ומלאה בקורוזיה ולכן לא אחת המים שיוצאים מהצינורות הללו הם חומים. כבר שנים רבות שלא מתקינים בבתים צנרת ברזל אלא רק צנרת פלסטיק איכותית PVC. לכן ההמלצה שלנו ללקוחות היא לא לתקן את הנזילה כיוון שהצינור הזה גם אם יתקנו אותו, מהר מאד תהיה בו תקלה נוספת.

מה צריך לבדוק לפני שמחליפים צנרת בבית?

התקנה של צנרת חדשה 

הלקוחות שלנו מודעים לעובדה שלאחר עשרות שנים יש לבצע פרויקט זה ולכן ברוב המקרים אנו מבצעים זאת. מוציאים את כל החלקים של הצנרת הישנה, כמו כן מוציאים את כל התשתיות הישנות אשר גם הן מלאות בחלודה ולכן הן אינן אפקטיביות. לאחר ייבוש מהותי של המשטח, אפשר להניח תשתית חדשה של חול ושומשום ומעל השכבות הללו מחברים את הצנרת החדשה, אשר מותאמת לקור הירושלמי. 

את כל החלקים של הצנרת אנו מרכיבים על פי תוואי הדרך תוך שימוש באביזרי אינסטלציה מעולים כדי לסגור אותם כראוי, כך שלא ייפתחו ולא יוצר מצב של נזילה בצינור החדש. בתום העבודה הצוותים שלנו בונים מחדש את קטע הקיר שהם שברו לצורך ביצוע הצנרת. יש מקרים רבים שבהם אנו מרימים את כל המרצפות או חלק מהן לצורך ביצוע העבודות הללו ולכן בתום עבודת האינסטלציה אנו מרצפים את כל המשטח במרצפות חדשות המעניקות מראה חדש לכל הבית.

הלקוחות מופתעים מזרם המים הקולח שקיים בצנרת החדשה וזהו הבדל תהומי מול הזרם החלש שהיה בביתם לפני שהוחלפה הצנרת.

מצב צנרת PVC 

צנרת PVC היא בטיב מעולה ולכן אפשר ליהנות ממנה שנים רבות. עם זאת יש מצבים שבהם יש תקלות חוזרות ונשנות בצנרת ולכן יש לבדוק ממה זה נובע. יש מקרים שבהם צנרת זו הותקנה לפני שנים רבות ולכן היא נשחקה עם השנים ולכן כדאי לשקול החלפה של הצנרת.

אופציה נוספת היא שהותקנה בדירה זו צנרת PVC  באיכות ירודה או לחלופין צנרת שאינה מתאימה לקור הירושלמי. כיוון שבחורפים רבים הטמפרטורה יורדת מתחת לאפס יש לבצע התקנה של צנרת מתאימה. אנחנו שמטפלים שנים רבות בבתים רבים בירושלים ובסביבתה מודעים לכך ולכן בכל בית או דירה אנו מתקינים רק צנרת ייעודית, כדי שהמים לא יקפאו בחורף.

אם להערכתם יש בעיה בצנרת, דברו אתנו ואנחנו נשמח לבוא לביתכם כדי לבדוק באמצעות מצלמה טרמית את מצבה של הצנרת ובהתאם לכך להעניק לכם חוות דעת מקצועית, אם יש צורך להחליף את הצנרת או לא. 

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן