התקנת כלים סניטרים בבית חדש

התקנת כלים סניטריים חדשים בבית חדש דורשת מומחיות ולכן הצוותים שלנו מבצעים את הפעולות הללו על פי ההנחיות של היצרנים, הן אם מדובר ביצרנים ישראלים או מחו"ל.

אופן התקנת הכלים הסניטריים

בהתאם לתכנון מבצעים בשלב ראשון את כל ההכנות של התשתיות עבור כל אחד מהכלים שנרכשו. אמבט או ג'קוזי, אסלה תלוי, כיורים, ברזים, מקלחון וארון אמבטיה. 

כיוון שקיימת צנרת חדשה מחברים את האמבט לנקודות הכניסה והיציאה של המים מבטנים אותו ומחברים את כל החיבורים הנדרשים. לאחר מכן מתקינים את הברז הייעודי שמתאים למים חמים ולמים קרים ויש בו גם אופציה של ברז עילי וברז צידי. 

אם מתוכננת בחדר האמבטיה גם מקלחת, אנו מחברים גם כאן את היציאות והכניסות של המים, כמו כן את הברזים במתאימים לכך ואת המקלחון אם הוא עגול, מרובע, פינתי וכו'. 

התקנת כלים סניטרים בבית חדש

אסלה תלויה בחדר האמבטיה 

היתרון הגדול של האסלה התלויה הוא בכך שהיא קצרה יותר מהאסלות הישנות ולכן היא יוצרת תחושה של מרחב גדול יותר. איש המקצוע שלנו מחבר את האסלה לביוב ומוודא שהמים זורמים כיאות. לאחר מכן הוא מחבר את הניאגרה הסמויה מאחורי הקיר ויוצר פתח שירות בגודל שביקש היצרן. דרך פתח שירות זה, אפשר יהיה בעתיד ובמידת הצורך לטפל בתקלות שיהיו בניאגרה כמו החלפת מצוף, מנגנון אטם וכו'. 

רק לאחר שמוודאים שפתח השירות הוא תקין, מבצעים הצוותים שלנו חיפוי קרמיקה בכל הקיר בין הכלים הסניטריים החדשים בבית זה. 

התקנת ארון האמבטיה

ארונות האמבטיה מכילים מוצרים רבים כמו מגבות בגדלים שונים, מלאי של צרכי טואלטיקה בסיסיים כמו נייר טואלט, סבונים, טישיו, משחות שיניים, מגבונים, תרופות ועוד. לכן על פי גודלו של חדר האמבטיה, הלקוחות מתכננים את הגודל של ארון האמבטיה שהוא הנכון עבורם. בדרך כלל מחלקים זאת לתאים ולמגירות בהתאם למבנה הגיאומטרי ולעיתים מוסיפים גם ארון ארוך נוסף לאורכו של הקיר בחדר הרחצה. 

הצוותים שלנו מחברים את הארון על פי ההנחיות באופן מוקפד ובאמצעות האביזרים המתאימים למשקלו של הארון מלא. לאחר מכן מתקינים בתוכו את המדפים על פי הפרשי הגבהים הרצויים ואת המגירות, כך שהארון יהיה מוכן לשימוש. 

התקנת כיורים

האופציה המועדפת של כיורים היא כיורים מונחים וזאת לאור הנוחות המקסימלית שלהם. העובדים מחברים את הכיורים לצנרת המים, מתקינים את הברז או הברזים. במקרים רבים חדרי האמבטיה מותאמים לילדים ולכן יש להתקין בהם שני כיורים ושני ברזים. 

ריצוף בחדר האמבטיה 

בתום ההתקנות השונות, הרצפים המומחים שלנו מדביקים את כל אריחי הקרמיקה בדגם שנבחר שהוא מחוספס וזאת למניעת החלקה כאשר רצפת חדר האמבטיה רטובה לאחר המקלחת.

אם אתם זקוקים להתקנה של כלים סניטריים חדשים, אנחנו לשירותכם. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח בהקדם. 

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן