בעיות אינסטלציה נפוצות בשירותים

אנחנו נתקלים בבעיות שונות בשירותים של הלקוחות שלנו. יש מקרים שבהם הפתרון הוא קל ומהיר ואילו בעיות אחרות מצריכות עבודה של כמה שעות. 

סתימה בשירותים

יש מקרים שבהם מדיחים את האסלה, אך המים לא יורדים וזאת כיוון שיש סתימה בצנרת. בשנים האחרונות סתימות רבות נובעות מכך שדיירים משליכים מגבונים לאסלה. המגבונים הללו אינם זורמים בזרם המים, אלא נותרים במקומם. עם הזמן מצטברת כמות גדולה של מגבונים והיא חוסמת את המעבר של המים. 

כדי להוציא את המגבונים הללו או כל חסימה אחרת, העובדים שלנו משתמשים במקל פלסטיק ייעודי שבקצה שלו יש תפסן וכך הוא תופס את מקור הבעיה ומוציא אותו החוצה. יש מקרים חריגים שבהם אנו מפעילים מצלמה טרמית כדי לגלות את המיקום המדויק של החסימה. אם מדובר בחפץ שחוסם את מעבר המים ואין ברירה, חותכים את הצינור בנקודה זו ושולפים את החפץ. לאחר מכן מחברים שוב את חלקי הצינור באמצעות אביזר אינסטלציה איכותי.

בעיות אינסטלציה נפוצות בשירותים

שורשים בצנרת

במקרים רבים שורשים של עץ אשר צומח בסמוך לקו המים משריש שורשים בתוכו. עם הזמן השורשים הללו מתארכים ומתעבים ולכן הם תופסים חלק ניכר מהצינור וזו הסיבה שהמים אינם מסוגלים לזרום כיוון שאין להם מקום. יש אפשרות להכניס לתוך הצינור רובוט, אשר מסוגל לחתוך ולכתוש את השורשים הללו. כך הם זורמים החוצה עם המים ואילו לזרם המים יש אפשרות כעת לנוע בחופשיות מקצה לקצה.

סתימה משמעותית בביוב 

יש מקרים שבהם יש בעיה בשירותים של כל הדיירים עקב סתימה משמעותית בקו הביוב. במקרים הללו משאית הביובית שואבת את כל תכולת קווי הביוב, באמצעות לחץ המים כל החסימות יוצאות החוצה ומנקים גם את כל הדפנות. לאחר שמרוקנים את כל התכולה, זרם המים חוזר לפעול כמו בעבר וכל הדיירים חוזרים לשגרה. 

מים מצטברים בכיור של השירותים 

אם פותחים את הברז בשירותים והמים אינם מחלחלים פנימה, כפי הנראה יש בעיה בסיפון שממוקם מתחת לכיור זה. לכן יש לפתוח את הסיפון ולנקות את כל התכולה שלו ואת הדפנות. בדרך כלל מצטברים שם שאריות של סבון, שערות ועוד. לאחר הניקוי היסודי העובדים שלנו מתקינים מחדש את הסיפון והמים חוזרים לחלחל פנימה כמו בעבר.

תקלות בניאגרה 

לא אחת השירותים אינם תקינים כיוון שיש תקלה בניאגרה, אטם שנפל, מצוף או מנגנון שאינם עובדים. במקרים הללו אנו מבצעים תיקון או מתקינים חלק פלסטי חדש בתוך הניאגרה. אם מדובר בניאגרה סמויה, הפעולות הללו מתבצעות מתוך פתח השירות. 

אם יש לכם תקלה כלשהי בשירותים, אנחנו כאן לשירותכם. דברו אתנו ואחד הצוותים שלנו יגיע בהקדם לביתכם או למשרדכם בכל נקודה בירושלים או בסביבה הקרובה, כדי לתקן זאת במהירות ובמלוא תשומת הלב לשביעות רצונכם. 

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן