המדריך למניעת סתימות בכיור ובאסלה

כאשר יש סתימות בכיור או באסלה, שגרת החיים משתבשת ולכן כדאי ללמוד אילו פעולות כדאי לעשות ואילו פעולות לא כדאי לעשות וזאת כדי שלא יהיו תקלות מסוג זה בבית.

המדריך למניעת סתימות בכיור ובאסלה

מניעת סתימות בכיור ובאסלה

אנו ממליצים ללקוחות על כמה דרכים שהן אפקטיביות כמו לדוגמה:

  • להשליך לאסלה כמות קטנה של נייר טואלט, כי לעיתים כמות גדולה אינה מצליחה להיכנס לתוך צינור הביוב ולכן היא נתקעת באסלה.
  • לא להשליך לאסלה מגבונים כיוון שהם אינם זורמים עם המים ולכן ערמות של מגבונים נותרות בתוך הצנרת והן יוצרות חסימה משמעותית של זרם המים.
  • כמו כן לא להשליך לאסלה תחבושות היגייניות עבות או דקות, כיוון שגם סותמות את המעבר מהאסלה לצנרת הביוב ולכן אי אפשר להדיח את האסלה בהמשך.
  • שערות יוצרות חסימה בסיפון שממוקם מתחת לכיור בשירותים ובחדר האמבטיה. לכן יש להשתדל לאסוף את השערות באמצעות נייר טואלט ולזרוק בפח וכך השערות לא יסתמו את הסיפון. דבר זה יגרום לכך שהסיפון לא יתמלא בכמויות של שערות. 
  • גם השמנוניות של הסבון, מרכך השיער והשמפו יוצרים עומס בסיפון ולכן יש לנקות אותו מדי פעם מהשאריות של חומרי הסבון והשערות.
  • חשוב להניח מסננת בכיורים וכך חפצים גדולים לא יחדרו דרכה פנימה.
  • את המכסה של האסלה חשוב לסגור תמיד, כדי שילדים קטנים לא ישליכו פנימה צעצועים גדולים והם יחסמו את המעבר לצינור הביוב. 
  • חול יוצר גם הוא סתימה בשירותים ולכן חשוב לנקות את הנעליים ואת הבגדים של הילדים שחוזרים מהגן עם כמויות של חול. לנער זאת בחצר או לשפוך את החול ישירות לפח הזבל ולא בכיור או בשירותים באמבטיה. 

אם למרות כל פעולות המניעה הללו נוצרה סתימה באסלה או בכיור, דברו אתנו ואחד הצוותים המיומנים שלנו יגיע כדי לאבחן מהי התקלה ולטפל בה תוך זמן קצר, כדי לאפשר לכם חיים תקינים בבית. 

פתרון לתקלות בכיור ובאסלה 

אם הבעיה היא בכיור, איש השירות שלנו יפתח את הסיפון וינקה אותו באופן המיטבי. לאחר שהוא יחבר אותו מחדש קיימת סבירות גבוהה שהמים יזרמו כיאות. 

אם הבעיה היא באסלה, יש לעובדים שלנו מכשור ייעודי לחילוץ חפצים שנפלו פנימה לאסלה. ברוב המקרים הם מצליחים במיומנות רבה לבצע את הפעולות הללו ולסייע בפתרון הבעיה. יש מקרים חריגים שבהם אין ברירה אלא לפעול באמצעות זרם מים חזק, כדי להעיף את החסימה ולאפשר פעילות נורמטיבית בשירותים.

אם יש לכם בעיות כלשהן בשירותים או בכיורים, צוות המומחים שלנו מגיע לכל נקודה ברחבי ירושלים וגם בסביבה הקרובה. דברו אתנו נגיע לכל בית, משרד, מוסד ציבורי או מפעל תוך פרק זמן קצר, נאתר את התקלה ונציע פתרונות מידיים, כדי להקל על חיי היום יום של הדיירים.

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

אינסטלציה סניטרית - המדריך המלא

אינסטלציה סניטרית – המדריך המלא

המושג אינסטלציה סניטרית כולל מגוון של פעולות שבעצם מאגדות את החללים הרטובים לכדי מערכת סניטרית אחת כמו המטבח והאמבטיה כמובן. התקנה של אסלה, התקנה של

אינסטלטור צדיק קווים לדמותו

אינסטלטור צדיק – קווים לדמותו 

כולנו נחשפנו לתוכנית ”יצאת צדיק“ בכיכובו של חיים הכט ולאחר מספר עונות בכיכובו של חיים אתגר. התכנית באה לאתר בעלי מקצוע שאינם אמינים ומבצעים את

התקנת כלים סניטרים בבית חדש

התקנת כלים סניטריים חדשים בבית חדש דורשת מומחיות ולכן הצוותים שלנו מבצעים את הפעולות הללו על פי ההנחיות של היצרנים, הן אם מדובר ביצרנים ישראלים

Call Now Button052-9095404