מה ההכשרה של קבלן אינסטלציה מקצועי

קבלן אינסטלציה מקצועי כמוני הוא אדם שעבר הכשרה מקצועית בקורסים שבהם אפשר ללמוד מקצוע זה באופן מושלם הן בפן התיאורטי והן בפן המעשי.

תחומי לימוד בהכשרה לאינסטלטורים 

הקורסים המעולים של משרד הכלכלה מאפשרים לכל מי שנרשם לקורס זה למידה, כיצד להיות אינסטלטור מקצועי על ידי הבנה של כל נושא הצנרת באופן מושלם. בתחילת הקורס לומדים נושאים תיאורטיים כמו לדוגמה: 

  • החלפה והתקנה של ברזים למטבח ולחדרי האמבטיה והשירותים, על סוגיהם השונים. 
  • פתיחת סתימות בכיורים של המקלחת, השירותים והמטבח. סתימות במקלחת ובשירותים.
  • איתור נזילות של צנרת האופציות הישנות והחדשניות לתיקון של הצנרת.
  • כללי בטיחות בעבודה למען בריאותם של האינסטלטורים.
  • הדגמות של סוגים שונים של צנרת עבור קווי מים וקווי ביוב.
  • כיצד מתקינים כלים סניטריים שונים, הן הרגילים והן המתקדמים כמו ניאגרה סמויה. 
  • אחזקה של דודי שמש וקולטים הקיימים במרפסות ועל הגגות.
  • התקנה ואחזקה של מערכות השקיה בגינה. 

מה ההכשרה של קבלן אינסטלציה מקצועי

לימודים מעשיים 

לאחר שלב הלימודים התיאורטיים מגיע השלב המעשי. רוב התלמידים חושבים שהנושאים ברורים לחלוטין כיוון שהכול נראה להם הגיוני, אך רק לאחר שהם מבצעים עבודה בפועל הם מבינים את המקצוע כמו שצריך. על פי דברים שקורים בשטח הם מסיקים מסקנות לגבי התקלה ומה יש לבצע כדי לתקן אותה.

בשלב המעשי המורים המקצועיים מלמדים שלב אחר שלב ולאחר מכן התלמידים מתנסים בכך, כדי להבין אילו דברים חשובים יש לבדוק, על מה יש לתת דגשים ועוד. ההתנסות המעשית מתרחשת כמה וכמה פעמים, בכל אחד מתחומי הלמידה ורק לאחר מכן ברור שהנושא ברור הרבה יותר. 

למידה בשטח 

השלב הבא של כל קבלן אינסטלציה מקצועי הוא להתחיל לעבוד בפועל. יש כאלה שמצטרפים לעסק קיים וכך הם לומדים מאנשי מקצוע שעוסקים בתחום זה כבר שנים רבות. יש אחרים שמרגישים בטוחים בידע שלהם ולכן הם פותחים עסק עצמאי ומתחילים להעניק שירות ללקוחות.

עם הניסיון מגיעה המומחיות ועם השנים כל אינסטלטור מקצועי שלמד בקורס או הצטרף לאינסטלטור וותיק כמוני, לומד כל יום דבר חדשים, דרכים חדשות ומודרניות לטפל בסוגים השונים של התקלות. 

מומחים באינסטלציה 

קבלן מעשי כמוני, מטפל בכל נושא הדורש שינוי באינסטלציה, אם לדוגמה מדובר בקווי מים או ביוב במבנים הוותיקים בירושלים שבהם הותקנה לפני עשר שנים והגיע זמן להחליף אותה, כיון שהיא מלאה בחלודה. אם יש פיצוץ בצנרת, כיצד מתקנים זאת בשיטה הישנה על ידי חיתוך של הצינור והתקנת חלק חדש של צינור חדש. או לחלופין באמצעות רובוט שנכנס לתוך הצינור הנוכחי ובונה בתוכו צינור פנימי מסיבי זכוכית.

קבלן אינסטלציה מקצועי כמוני צובר מומחיות רבה לאורך השנים ולכן בכל בעיה או תקלה ברחבי ירושלים ובסביבותיה, אשמח להגיע ולפתור את הבעיה בפרק זמן קצר. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן