החלפת סיפון בירושלים – ולמה ירושלמים צריכים את עזרתו של מקצוען

אם המים מתרכזים בכיור של חדר האמבטיה או בכיור של המטבח, מומלץ להזמין מקצוען שיבצע עבור הירושלמים את החלפת סיפון, כדי לאפשר להם חיים נעימים.

מים שאינם מתנקזים בכיור חדר האמבטיה

תופעה לא נעימה ולא אסתטית שנראית בחדר האמבטיה היא שהמים לאחר שטיפת ידיים או לאחר צחצוח של השיניים אינם יורדים במלואם לצינור הניקוז. במקרה הזה יש לבדוק את הנושא באופן יסודי ולעיתים לבצע החלפת סיפון בירושלים, בסיוע של אינסטלטור מקצוען שמסייע לירושלמים.

הצוותים המיומנים שלנו בתחום זה יפתחו את הסיפון הנוכחי ויראו אם הוא תקין. אם הוא פעיל שנים רבות קיימת סבירות גבוהה שהוא נשחק ולכן כדאי להתקין במקומו סיפון בקוטר זהה. בנוסף לכך אנשי המקצוע שלנו מנקים את הקו מכיוון שמצטברות בו הרבה מאד שערות ושאריות של סבון. הפריטים הללו חוסמים את מעבר המים בצינור ולכן נוצרים מצבים שבהם המים של ברז הכיור אינם מצליחים לחדור פנימה ונותרת כמות של מים בכיור, דבר שהוא אינו נעים בחיי היום יום.

לאחר שאנחנו מנקים את קו הצנרת ומחליפים סיפון, אין שאריות ולכן כל המים נכנסים לצנרת ואין יותר בעיה של מים שנשארים בכיור של השירותים, או של חדר האמבטיה.

החלפת סיפון בירושלים

מים שאינם מתנקזים בכיור של המטבח

בכיור של המטבח יש בדרך כלל מסננת שאמורה לחסום את כניסת שאריות המזון האורגני לצנרת הביוב. אך עם זאת במקרים רבים יש מזון אורגני שחודר פה ושם פנימה ולכן עם הזמן הפסולת הזו מתרכזת בסיפון של המטבח וגורמת לגודש. זו הסיבה שיש לקרוא לעזרתו של מקצוען בירושלים שיבצע החלפת סיפון בירושלים. 

איש השירות שלנו פותח את הסיפון, בדרך כלל הוא מלא בלכלוך ומדיף ריח רע ולכן יש לזרוק אותו מידית לזבל. מכיוון שהסיפון פעיל כבר כמה שנים ההמלצה היא לזרוק אותו כמו שהוא לזבל ולהתקין במקומו סיפון בקוטר זהה. כמו כן איש השירות מנקה את קו המים ואם קיימת אשפה נוספת הוא מנקה גם אותה, כדי ליצור מקום נקי ואסתטי.

החלפה עצמית של סיפון לכיור 

נושא החלפת הסיפון הוא מורכב ובמקרים רבים אנשים שאינם מתמקצעים בכך עלולים להסתבך ולא לדעת כיצד לבצע את כל הניקוי ואת כל ההתקנה באופן מושלם כדי שאפשר יהיה ליהנות מפעילות תקינה של הכיור. לכן קיימת עדיפות לקרוא לאינסטלטור בירושלים אשר יבצע החלפת סיפון באופן מקצועי מושלם. 

כדאי לבצע החלפת סיפון בירושלים בכל כמה שנים כיוון שהפלסטיק שלהם נשחק, במטבחים, בחדרי הרחצה ובחדרי השירותים הנפרדים. 

אם גם אצלכם המים נשארים בכיור, דברו אתנו וצוות מנוסה שלנו יגיע בהקדם כדי בדוק מה התקלה, לבצע ניקוי יסודי והחלפת סיפון לשביעות רצונכם.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

מחיר החלפת צנרת בירושלים

מחיר החלפת צנרת בירושלים

כאשר אנו מגיעים לבית בירושלים שנבנה לפני שנים רבות ויש בו לעיתים קרובות פיצוצים בצנרת, אנו ממליצים ללקוח לבצע החלפה של הצנרת בקטע בעייתי מסוים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

כאשר נוצרת סתימה במערך הביוב של רב קומות בירושלים, אנחנו מודעים לכך שמדובר במצב אקוטי שמשבש את חייהם של התושבים ולכן הצוותים שלנו מגיעים למקום

Call Now Button052-9095404