איתור נזילות במצלמה טרמית – יתרונות וחסרונות, והאם מדובר על פתרון יעיל לאיתור נזילות?

אחת הבעיות המוכרות והמורכבות במרחב הביתי שלנו זו נזילה. נזילות יכולות להיות פשוטות או מורכבות לאיתור והן יכולות להיווצר מאינספור סיבות כמו בעיות במערכת האיטום למשל, ליקויים הקשורים לנזקי זמן או מזג אוויר ועוד. למעשה, איתור נזילות אשר מתבצע בעזרת מצלמה טרמית הוא אחד מהחידושים הגדולים הקיימים בעולם זה, זאת כאשר בעלי מקצוע רבים החלו להשתמש בשיטה זו על מנת לאתר נזילות. אולם, האם מדובר בפתרון יעיל לאיתור נזילות? מה הם היתרונות לעומת החסרונות של שימוש בשיטה זו לאיתור נזילות? כל זאת ועוד, בשורות הבאות המובאות לפניכם.

איתור נזילות במצלמה טרמית – יתרונות וחסרונות, והאם מדובר על פתרון יעיל לאיתור נזילות?

מה זה איתור נזילות במצלמה טרמית וכיצד זה עובד?

אם מסתכלים על העבר הלא רחוק מאוד, אזי שעל מנת לאתר נזילה פשוטה בבית שלנו, היה עלינו לעבור דרך רצינית למדי עד שהיינו מגיעים לסיטואציה הזו. מידי פעם היינו מצליחים לאתר את הנזילה תוך מספר ימים, אולם, במקרים אחרים היה עלינו לשבור כמה קירות כדי להבין בכלל מה הוא מקור הנזילה. בעזרת הטכנולוגיה החדישה הקיימת של איתור נזילות באמצעות מצלמות טרמיות, אנו יכולים קיום למצוא את הנזילה לאחר מספר שעות ספורות, וכמובן, שללא ביצוע כל סוג של הרס שהוא.

כיצד טכנולוגיה זו פועלת?

ככלל, איתור נזילות בעזרת מצלמות טרמיות מתבצע על ידי טכנולוגיה של אינפרא אדום. מדובר על קרניי לייזר מיוחדות, אשר נשלחות לקירות הבית, ותפקידן לאתר שינויים קיצוניים בטמפרטורה בין מקומות שונים. כדי להצליח לאתר את הנזילה, אנו מזרימים במיוחד מים חמים בצינורות הבית, זאת על מנת שהמצלמה תוכל לבדוק את הנזילה הקיימת באמצעות האינפרא האדום.

יתרונות של שימוש במצלמה טרמית לאיתור נזילות

המצלמות הטרמיות מהוות מעין מהפכה של ממש בתחום זה. מדובר על תחום שיש בו כמעט אך ורק יתרונות, זאת כאשר הוא חוסך זמן עבודה רב, וכאבי ראש גדולים אשר היו קיימים בעבר בכל העולם של הצנרת, ושל תיקוני צנרת. הן חוסכות זמן, מייעלות תהליכים ומונעות הרס בקירות

מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית?

אלוף האינסטלציה כאן בשביל לעזור לכם בכל בעיה ו/או תקלה הקשורה למערכת האינסטלציה. עם שנים של ניסיון בתחום, אשמח לאתר את הבעיה בעזרת שילוב בין הידע לבין הניסיון שצברתי במהלך השנים ולסייע לכם כמה שיותר מהר. אני זמין עבורכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, וכעת כל שנותר לכם הוא בעצם ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר. התחייבות לאיתור מהיר, תיקון מקצועי ויסודי, מחיר הוגן והכל באחריות. זכרו שמדובר בבעיות הקשורות למערכת האינסטלציה אין זמן לחכות, שכן ככל שממתינים יותר זמן, הבעיה רק יכולה להחמיר והתיקון הופך מורכב יותר ויקר יותר

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן