מרגישים שאין לכם מספיק לחץ מים במקלחת? זה מה שתעשו

רבים מאיתנו כנראה נתקלו בסיטואציה שבה אנחנו נכנסים למקלחת, באים להתקלח לאחר יום עבודה ארוך, ולפתע, המים אינם זורמים בעוצמה אשר מספיקה לנו על מנת להתקלח בצורה שאנחנו מכירים ואוהבים. הדבר המתסכל ביותר, הוא הרגע שבו אנו מבינים כי מדובר על תופעה חוזרת, ולא על בעיה נקודתית. למעשה, כל מיני סיבות יכולות להוביל לכך שאין לנו מספיק מים במקלחת. על התשובה לשאלה מה תוכלו לעשות במצב שכזה? ניתן לקרוא בפוסט הבא.

מרגישים שאין לכם מספיק לחץ מים במקלחת? זה מה שתעשו

דבר ראשון, לכו לבדוק את הברז הראשי בבית שלכם

זה אולי יישמע לכם קצת מצחיק, אבל אנשים רבים חווים תקלה בלחץ המים במקלחת בשל העובדה הפשוטה הברז הראשי בבית לא מסובב עד הסוף. שמענו אינספור מקרים של בעלי מקצוע שהוזעקו לבתים, וגילו כי התקלה שאותם אנשים חוו נובעת מחוסר פתיחה של הברז הראשי, דבר שיכול לקחת דקה אחת בלבד לפתרון. בדקו את הברז הראשי בבית שלכם, אולי התקלה יכולה להיפתר בקלות רבה. אם אתם לא יודעים איפה הברז הראשי שלכם ממוקם, מה שיכול לקרות, במיוחד אם זה לא הבית או הדירה שלכם, חשוב לפנות לועד הבית או לבעל הנכס ולהיות מודעים לנושא הזה, שחשוב לא רק בהיבט של לחץ המים, אלא בכל תקלה הקשורה למערכת האינסטלציה

האם התקלה מתרחשת רק במים חמים?

אנשים רבים חווים בעיה במקלחת שבה זרימת המים הקרים אינה בעייתית כלל, והבעיה היחידה שקיימת נובעת מזרימה של המים החמים. במקרים כאלה, הבעיה ככל הנראה קיימת בדוד של הבית. בדקו את הדוד בבית שלכם, אולי התקלה יכולה להיפתר גם כן בקלות רבה משחשבתם. יכול מאוד להיות שאם זו הסיבה שמובילה לכך שאין לכם מספיק זרם או לחץ, תצטרכו לפנות לאינסטלטור מקצועי

האם הבעיה היא נקודתית? או בכל הבית כולו?

דבר נוסף שחשוב לבדוק זה האם התקלה שאתם חווים במקלחת היא נקודתית, כלומר, רק במקלחת הספציפית הזו, שמא מדובר על תקלה שמתרחשת בכל הבית כולו. במצבים שבהם התקלה היא נקודתית, ייתכן כי הבעיה נובעת באבנית אשר הצטברה בתוך הברז התקול ספציפית. גם במקרה כזה, ייתכן שנוכל לפתור את התקלה בקלות רבה, וללא כל צורך בהזעקת איש מקצוע לשם כך.

זקוקים לאינסטלטור לפתור את הבעיה של לחץ המים? לא בטוחים מה צריך לעשות במצב כזה? בשביל זה אלוף האינסטלציה נמצא בדיוק כאן בשבילכם. בין אם מדובר בבעיית לחץ ובין אם בכל בעיה אחרת, סביר להניח שאתם צריכים איש מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו. עם שנים של ניסיון בתחום, אשמח ללוות אתכם ולסייע לכם בכל שאלה ובקשה ולפתור את התקלה לא משנה מה המקור שלה. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן