מתי צריך ואפשר לבצע הגברת לחץ מים?

אתם בקושי מצליחים להוציא מים חמים מהברז במקלחת? קשה לכם לשטוף כלים בשל העובדה שהמים בקושי זורמים החוצה? מכירים את זה שרק בן אדם אחד יכול להשתמש במים בבית בו זמנית? סביר להניח שהפתרון הנחוץ עבורכם במצב כזה זה הגברה של לחץ המים בבית. מה זה הגברת לחץ מים? כיצד תוכל לעשות את זה? ובאילו מצבים נאלץ להשתמש באינסטלטור על מנת לבצע הגברת לחץ מים? כל זאת בכתבה שלפניכם.

מתי צריך ואפשר לבצע הגברת לחץ מים?

הגברה של לחץ המים בברז נקודתי

במידה שאתם חווים בעיה בזרימת המים רק בברז אחד בבית שלכם, מדובר על בשורות טובות למדי, זאת בשל העובדה שככל הנראה אתם לא צריכים לבצע את הגברת הלחץ בכל הבית, אלא רק בברז ספציפי. ייתכן אפילו שתוכלו לתקן את הבעיה לבד לגמרי, זאת על ידי ניקוי האבנית שהצטברה בתוך הברז הנקודתי הזה. רק במידה שהחלפה של הפילטר וניקוי של האבנית לא עבדו יחדיו, אזי שתצטרכו להזמין בעל מקצוע שיעריך ויבדוק את הבעיה.

הגברת לחץ המים בבית כולו

מדובר על מצב שבו לחץ המים בכל הבית שלכם נמוך בצורה קיצונית, דבר אשר מונע ממכם שימוש תקין במים בבית. קודם כל, עלינו לבדוק שהברז הראשי פתוח עד הסוף, ייתכן שכל הבעיה נובעת מסיבוב של הברז הראשי עד הסוף. בנוסף, אנו ממליצים לבדוק מול העירייה או הרשות המקומית בה אתם גרים, ייתכן כי ישנה תקלה נקודתית שמונעת את זרימת המים בצורה תקינה באזור המגורים שלכם. במידה וכל הדברים הללו לא עזרו, יכול מאוד להיות שאתם צריכים להזמין אליכם הביתה בעל מקצוע שיבדוק מה הסיבה ללחץ המים הנמוך ואיך בעצם אפשר לסדר את זה

הגברת המים החמים בלבד

מצב נוסף שבו ייתכן כי זרימת המים הקרים עובדת כשורה, אך זרימת המים החמים אינה תקינה. במצב כזה, הדוד הוא החשוב העיקרי. עלינו לבדוק את הדוד, האם כל הברזים פתוחים, והאם יש בו תקלות שמפריעות לתפקוד התקין של הברז עצמו.

רוצים לקבל מידע נוסף על הגברת לחץ מים? אלוף האינסטלציה ישמח לסייע לכם שלב אחר שלב בכל מה שאתם צריכים בנוגע לתקלות, ליקויים או שינויים שצריך לבצע במערכת האינסטלציה והמים הביתית שלכם. שנים של ניסיון, ידע ומקצועיות מלווים אותי ואינספור לקוחות מרוצים. הקפדה על תהליך איתור התקלות ושימוש באמצעים המתקדמים ביותר בתחום. אחריות על כל תיקון. אז אם אתם סובלים מלחץ נמוך של מים, יש מה לעשות. בין אם אתם גרים בדירה ובין אם בבית פרטי, אשמח להגיע ולהבין מה בדיוק הבעיה ומה בעצם גורם ללחץ המים להיות נמוך. אז השאירו את הפרטים שלכם או צרו איתי קשר ונהיה בקשר מהיר. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן