מכשיר לפתיחת סתימות

בהתאם לסוג התקלות אצל הלקוחות אנו משתמשים בכמה סוגים של מכשירים לפתיחת סתימות. לכל סוג של תקלה קיים האמצעי שהוא הנכון ביותר עבורה ובהתאם לכך אנו פועלים.

מכשיר לפתיחת סתימות

בשנים האחרונות הצטרפו סוגים שונים של מכשירים להיצע הקיים והמכשירים הללו מסייעים לנו מאד לפתור בעיות שונות בקווי הצנרת.

מכשיר לפתיחת סתימות הוא מוט שבסופו יש תפסן ובאמצעותו אנו מסוגלים לפתוח סתימות רבות. אופציה נוספת היא מכשיר ספירלה 8 מ"מ. אנו מכניסים את הצינור של המכשיר לתוך פתח הביוב ומפעילים את המכשיר. אפשר לומר שברוב המקרים מכשיר זה מצליח בזכות העוצמה שלו לפתוח כל קו של ביוב ולאפשר למים לזרום בתוכו ללא כל עיכובים.

אופציה חדשניות נוספת היא שימוש בקפיץ שטוח אשר אנו מחברים למקדחה. מהירות הסיבובים מפעילה את הקפיץ ובדרך זו הוא פותח את הסתימות בקלות יחסית. 

מכשור לפתיחת סתימות

רובוט שמוכנס לתוך הצנרת 

לאחרונה הוכנס לשימוש מכשיר לפתיחת סתימות אשר פועל בטכנולוגיה חדשה ומאד מתקדמת. אנחנו מכניסים את הרובוט לתוך הצנרת והוא מחפש את החסימה. לאחר שהוא מגלה אותה, הוא מבצע פעילות של הרס בתוך הצינור עצמו, עקב כך החסימה מתפרקת לחלוטין ולכן המים זורקים שוב כמו בעבר. 

השימוש שלנו ברובוט החדשני, מייתרת את ביצוע הפעולה הידנית של פתיחת הצינור לאחר הריסה של קיר או הוצאת אריחים. המגמה היום היא למנוע ככל האפשר את ההריסה של הצינורות, הקירות או כל חלק אחר במרחב. לכן השימוש ברובוט הוא בעדיפות גבוהה אצלינו כדי לא לגרום לעבודת הרס בבתים שלוקחת זמן רב ומותירה הרבה לכלוך ובלגן.

באמצעות מכשיר לפתיחת סתימות אנחנו מבצעים עבודה מהירה, מעט לכלוך יחסית ובדרך זו אנו מעניקים פתרון אלגנטי לכל אחד מהלקוחות שלנו שנמצא תמיד בחששות שנפרק את הבית, כדי לפתור את בעיית החסימה בצנרת.

סתימות בכיורים 

הסתימות בכיורים נובעות בדרך כלל מהצטברות של לכלוך רב כמו שומנים וחומרים אורגניים במטבח  או כמות גדולה של שערות בכיור באמבטיה. את הפעולה של ניקוי הסיפון, אנו מבצעים באופן רוטיני אצל לקוחות רבים, כדי שלא תצטבר בסיפון או בצנרת כמות גדולה של לכלוך. החשש הוא שעקב הכמות הגדולה הלכלוך יהפוך לסתימה שמצריכה פעולות שונות כדי לשחרר את כולה.

כמויות גדולות של מים עקב הצפה של הצינור 

אם אנו זקוקים לנקז כמות של מים שהצטברה עקב הצפה של הצנרת, במיוחד במקומות נמוכים שקשה לגרוף שם את המים כמו מקלטים, מרתפים ופירי מעליות, אנו מחברים משאבה טבולה בגודל הנדרש והיא מסוגלת לינוק את כל המים וכך המתחם נתייבש במהירות.

אנו ערוכים לטפל בכל תקלה בתחום האינסטלציה באמצעות מכשור רגיל וגם מכשור חדשני כמו רובוט לצנרת ומצלמה טרמית, נשמח לסייע לכם בכל תקלה.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

Call Now Button052-9095404